ילדי השמש

aviax1

New member
ילדי השמש

עלה במוחי רעיון מטורף למדי כרגיל למוחי ההזוי אשמח לחלוק אותו איתכם אך הוא קשה להסבר לפי כך תצטרכו להשתמש בדמיון : תתארו לכם את המרכז של השמש מקום חם בעל חום רותח פלזמה וחומרים נשרפים מתפוצצים פולטים גלים של אור מעקמים את המרחב ואז בן כל הגלים והאנרגיה צורה מצליחה לשמור על עצמה ומתפתחת לאחר מכן מתבספת אליה צורה כעת יש שני צורות הם עומדות כנגד הגלים של האור בעזרת עיקומים של המרחב ולוכדות את הקרניים האלקטרומגנטיות הם חיות להם בתוך האנרגיה של האור קיימות בהכל ולפתע מבחינות בכדור הם רוטטות לכיוון הכוכב הקרוי כדור הארץ ושם מופיעות בתור אלים או אפילו אלוהים ומנסות ליצור קשר הן זוהרות ועושות רשמים שונים ואז מחליטות לרטוט לפנים הכוכב החמים או לחזור לשמש שלהם כי החיים בכדור הארץ לא מלאים באור כמו בשמש אך הם מלאים בדבר אחר תגובות חשמליות ופולסים בדבר הקרוי מוח של יצורים שונים הם נתפסות על המוח של בני האדם וגורמות להם לשגר תדרים כלומר אורכי גל שיעזרו לקיום הצורה שלהם ולאט לאט מתרבות בעולם מקביל של מחשבות וכוחות אלקטרומגנטיים לא מחשבה מדהימה אני כבר חושב איך להוסיף את היצורים הללו לספרי המדע בדיוני שאני כותב והשם שבחרתי להם לצורות חיים האלה שנוצרו אני יחשוב עוד איך מגלי האור בשמש : ילדי האור או השמש

roniia

New member
../images/Emo140.gif העיקר שהכוחות הפועלים בספר שלך יהיו

יהיו כוחות חיוביים בהצלחה בכתיבה

זה לא מטורף...

האם שמת לב שכולנו ילדי האור וילדי השמש ? אנחנו אינסוף תקעים ושקעים רק צריך לשים לב לחבר ולהתחבר. השמש מזינה אותנו מטעינה אותנו - רמת השידור והקליטה שלנו תלוייה בקשב ובשימת לב.

למעלה