יצור משותף של קרונות בארץ

מצב
הנושא נעול.

אדיה

New member

נחתם הסכם בין התעשיה האווירית ובומברדיה ליצור קרונות במפעל רמתא בבאר שבע - מותנה בזכייתה של בומברדיה במכרז לאספקת קרונות לרכבת ישראל

כשהם כותבים 86 קרונות

נחתם הסכם בין התעשיה האווירית ובומברדיה ליצור קרונות במפעל רמתא בבאר שבע - מותנה בזכייתה של בומברדיה במכרז לאספקת קרונות לרכבת ישראל
כשהם כותבים 86 קרונות
לכמה מערכים הם מתכוונים?

לא בדיוק

כמה שאתה רוצה...
ברכבת רגילה יש 9-10 קרונות. להערכתי זה יספיק ל-8-9 רכבות פלוס כמה ספֵּר.
לא בדיוק
ידוע שבמערכי קרונועים (מסוג IC3, שאותו מספקת בומברדיה) היחידה האטומית היא מערך שמורכב משלושה קרונות. לכן השאלה היא האם המכרז הוא על כ-29 מערכים כאלו, או 86, או בכלל לקרונות בלי יכולת הנעה עצמית?

גדדו

New member
מדובר בקרונות גרורי קטר,

לא בדיוק
ידוע שבמערכי קרונועים (מסוג IC3, שאותו מספקת בומברדיה) היחידה האטומית היא מערך שמורכב משלושה קרונות. לכן השאלה היא האם המכרז הוא על כ-29 מערכים כאלו, או 86, או בכלל לקרונות בלי יכולת הנעה עצמית?
מדובר בקרונות גרורי קטר,
מ IC3 חדשים אפשר לשכוח.

fireman

New member
רכבת ישראל לא מתכוונת

לא בדיוק
רכבת ישראל לא מתכוונת
לרכוש קרונועים מעבר ל9\10 מערכים שקנו מחברת הרכבות השבדית.

אדיה

New member
ויש עדכון../images/Emo23.gif

ויש עדכון

מתפרסם היום בהארץ ראיון עם אחד מראשי בומברדיה המבקר כאן לרגל חתימת החוזה עם התעשייה האווירית

fireman

New member
אני לא אתפלא אם בעוד כמה

ויש עדכון

מתפרסם היום בהארץ ראיון עם אחד מראשי בומברדיה המבקר כאן לרגל חתימת החוזה עם התעשייה האווירית
אני לא אתפלא אם בעוד כמה
חודשים כשבומברדיה תזכה במכרז הזה (כמה צפוי) העניין הזה לא יגיע לבית המשפט..... נראה לי מוזר שיחתם חוזה שכזה ללא הבטחה שבומברדיה הולכת לזכות במכרז....אחרת מה היא בדיוק תרכיב כאן? קרונות של סימנס?

mucool2

New member
מה אתה מדבר?

אני לא אתפלא אם בעוד כמה
חודשים כשבומברדיה תזכה במכרז הזה (כמה צפוי) העניין הזה לא יגיע לבית המשפט..... נראה לי מוזר שיחתם חוזה שכזה ללא הבטחה שבומברדיה הולכת לזכות במכרז....אחרת מה היא בדיוק תרכיב כאן? קרונות של סימנס?
מה אתה מדבר?
דברים כאלה קורים כל הזמן! מותר להם להודיע על כוונתם, ולחתום על כמה חוזים שהם רוצים. אין לזה שום קשר לזכיה במכרז, כי הכול "על תנאי".

fireman

New member
אם הכל "על תנאי" אני לוקח את

מה אתה מדבר?
דברים כאלה קורים כל הזמן! מותר להם להודיע על כוונתם, ולחתום על כמה חוזים שהם רוצים. אין לזה שום קשר לזכיה במכרז, כי הכול "על תנאי".
אם הכל "על תנאי" אני לוקח את
דברי בחזרה

מצב
הנושא נעול.
למעלה