יצירה מקורית

Temporary thing

New member
יצירה מקורית

אני לא יודע אם זה הפורום המתאים, אבל זה הפורום שמצאתי הכי מתאים לפרסם בו את הטקסטים האלה. אפשר לומר, אם רוצים, שכן מדובר בוידוי מהלב, הרי כל יצירה בסופה מגיעה ממקום של רגש, לא? אשמח לשמוע את דעתכם.

Temporary thing

New member
יכול להיות...

יכול להיות שנפגש בהופעה. הופעת רוק של יוצר מקורי או הופעה של להקת קאברים מקומית. יכול להיות שנפגש בפאב. יכול להיות שאני אזמין לך בירה או קוקטייל. יכול להיות שאני פשוט אגש לדבר איתך. יכול להיות שתהיי עם חברות. יכול להיות שרק עם חברה אחת. יכול להיות שנעשה עיניים כל הערב. את לי ואני לך. יכול להיות שרק איתך התחלתי הערב. יכול להיות שהתחלתי עם עוד הרבה לפניך. יכול להיות שסתם התיישבנו קרוב, במקרה. יכול להיות אפילו שאת בעצמך באת לדבר איתי. יכול להיות שאת רזה ובלונדינית וקיבוצניקית. יכול להיות שאת ברונטית שגרה בעיר. יכול להיותאפילו שאת לא מהארץ בכלל ומבלה את רב זמנך בחו"ל. יכול להיות שאת מאזינה למוזיקה קלאסית ומנהלת אורח חיים מסודר ונקי ומאופק מאוד. יכול להיות שאת מנגנת או שרה באיזה הרכב מוזיקלי, או לבד. יכול להיות שנתת לי את הטלפון שלך. יכול להיות שגם נתתי לך את שלי. יכול להיות שהתקשרתי פעם פעמיים. יכול להיות שענית רק בפעם השלישית. יכול להיות שאת בחרת את מקום הפגישה, ויכול להיות שאני. ואולי את בכלל לא אוהבת גלידה וקפה והלכנו לסרט. או לשתות בירה ביחד. יכול להיות שההמתנה לפגישה איתך נתנה לי כח להמשיך עוד שבועיים או שלושה כי היה לי למה לצפות בבית. יכול להיות שהשקעתי בלבוש ובמראה שלי לפני שנפגשנו, ויכול להיות שהשיחה זרמה וצחקנו והיה לנו כיף ביחד, ויכול להיות שהיה חיבור מידי, ושיש לך צחוק מקסים ומצלצל וחיוך מדהים ומבלבל ויופי משתק. יכול להיות שנפרדנו בנשיקה; ויכול להיות שטעם הנשיקה הזו ליווה אותי עוד שבועיים עד שפגשתי בך בשנית; ויכול להיות שבמהלך השבועיים האלה לא הפסקתי לחשוב עליך. יכול להיות שאנחנו נפגשים שוב ואת נראית יפה בדיוק כמו שזכרתי אותך בדמיוני. יכול להיות שאנחנו נפגשים פעם ועוד פעם, ויכול להיות שפעם אחת אנחנו גם הולכים לישון ביחד. יכול להיות שאני חוזר לעוד שבועיים בצבא, ויכול להיות שאני מוצא את עצמי מתגעגע אליך במהלך השבועיים האלה. יכול להיות שכשאני הולך לישון אני רואה אותך בעיני רוחי וכשאני מתעורר אני לא רוצה לפקוח את העיניים כדי שתמונתך לא תיעלם לי. יכול להיות שאני חוזר שוב הביתה ורק רוצה לחבק אותך. יכול להיות שחוץ מלהיות איתך שוב דבר לא חשוב. יכול להיות שבפעם הבאה שאחזור לצבא היעדרך יכאב לי כל כךשארצה לשבת ולכתוב עליך. יכול להיות שבעצם נפרדת ממני ועכשיו יותר טוב לך עם מישהו אחר. יכול להיות שבזמן מחשבה כזו עולות דמעות בעיניי. יכול להיות שמזמן כבר לא דברנו ואני עדיין מתגעגע אליך מאוד. יכול להיות שתמיד תשארי לי בראש בצורה כזו או אחרת. ויכול להיות שלא

Temporary thing

New member
אם תהיי עולמי

אם תהיי עולמי ארחף בך באויר, אצלול למעמקיך, אקים בך ארמונות ומוזיאונים, אכיר בך כל שעל, אתהלך בך יום וליל, אכיר את קימורייך כאת שלי. אם תהיי עולמי מנוחה לא תהיה לך, שכן תתרוצצי במחשבותי ללא הפסק. אם תהיי עולמי אתנפח ואגדל ואמלא את כולך עד שנהיה כגוף אחד. אם תהיי עולמי אגדל ואטפח אותך, אוהב את אדמתך ותוצרייך ואוודא שתפרחי תמיד. אם תהיי עולמי ארדוף בך אחרי השמש כדי לא לפספס ולו שביב אור שבך. וכשאכשל, וירד עלי הלילה, אדהם ואתפעל ממך ואתעטף בך ונתכרבל ביחד אל תוך החושך המופלא. אם תהיי עולמי אציג אותך לתפארת כמודל לשלמות, יופי ואהבה, ואראה להם כיצד יכול להיות עולם, מבלי להרוס אותו. ואת עולמי, אולי, ואני אולי מרחק שנות אור ממך, ואעבור מספר עולמות עד שאמצא בך את מקומי.

למעלה