יצירת אפליקציה להימורים

guyiphone

New member
אפל תאשר... אבל ...

קודם כל תודה שפנית אלינו, אשמח תמיד לענות על שאלות ... לענייננו, כל עוד הכסף יהיה סוג של כסף "מונופול" (של המשחק מונופול) או בצורה של נקודות ושאין לו משמעות כלכלית - האפליקציה תעבור. יש לזכור כי הימורים אינם חוקיים בישראל , ומכירת אפליקציה שכזו בחנות הישראלית יכול להוביל לאי נעימויות מול הרשויות בלשון המעטה... שיהיה המשך שבת נפלאה !

guyiphone

New member
../images/Emo45.gifנכון מאוד. אבל ...

קודם כל, ברוך הבא לפורום הפיתוח
תודה על ההבהרה ! בעיקרון, ע"מ לעסוק בהימורים יש לקבל אישור לכך מהרשויות המקומיות. קח לדוגמא את ארה"ב. יש לקבל אישור מה- AGA ובכלל זה יש גם קטגוריות שרק בהן ניתן לממש הימורים כגון: 1. חדרי קלפים 2. קזינו מסחרי/פרסומי 3. משחקי סטטיסטיקה (בינגו וכיו"ב) 4. קזינו הודי 5. לוטו ועוד ... ישנן מדינות בעולם כמו דרום אפריקה ומקאו שבהן מותר להמר חפשי חפשי (כך לפחות מצויין באתרים השונים) ... חוקיות זה שם המשחק !

guyiphone

New member
כן, תלוי באיזו מדינה.

כמו שכבר אמרתי, ישנם מדינות שצריך לקבל אישור מיוחד כדי לפרסם משחק הימורים. אפשר לדון בהרחבה בנושא זה, אך צריך להבהיר כי אנחנו לא מדברים כאן על חנות האפליקציות הישראלית כלל ועיקר. איפה חשבת לפרסם משחק הימורים?

De-Panther

New member
אגב, לפי מה שאני יודע בארץ כן חוקי משהו שנקרא

משחקי יכולת(יעני, משחקים בהם התוצאה נקבעת לפי יכולת השחקן, ולא עניין של מזל) אבל אני לא עורך דין... כך שלא הייתי מסתמך על המילה שלי בנושא, והייתי מציע לבדוק את זה למי שמעוניין

למעלה