יקירים שלי
,.

hadas m

New member
עזבי..../images/Emo204.gif

את כנראה לא מבינה את כל הזלזול מצד תפוז השורר כאן, ואת לא מעניקה משמעות נכונה למושג האדמה. את ואמרת כאילו האדמה זה פרט שולי, הכל היה פה בסבבה, עד שהזלזול באביחי גבר.. ויחד עם זאת גם הזלזול בנו. מה שווה פורום בלי אגם?:) אביחי לא מומחה פוורם, אין לו כל גורם לעדכן אותנו.. אז את מדיפה שנהיה מגובשים.. אבל בלי שום מטרה בפורום?. עינב.. עזבי.. פשוט עזבי:)

דסע תראי../images/Emo108.gif

קודם כל את מדברת על הזלזול מצדתפוז ולא מצד הדר.. זה דבר ראשון, דבר שני אולי יותר כיף שאגם כותבת פה וזה אבל יש מלא פורומים שהאומנים שלו לא כותבים שם, קחי לדוגמא את פורום נינט.. היא כתבה שם מתישהו?! לא, ועובדה שהוא מקום ראשון בתחרות בבידור וזה. ואני לא אומרת שהאדמה זה פרט שולי, פשוט לא שווה לריב עלזה, נכון בפורום אמל? את ראית כמה הפורום היה עזוב, וגם בימים הכי עזובים של הפורום כמה שהוא היה נטוס אני לא ויתרתי והמשכתי להיות שם, המשכתי לעדכן המשכתי לעשות הכל, ואם לא הייתי כותבת שם אז הפורום היה נסגר כי אני הייתי היחידה שם כמעט! ואלה היו ימים שאפילו ה"מומחים" של הפורום לא כתבו שם! אני ביקשתי ההאדמה?! אני ביקשתי משהו?! צרחתי עליהם עלזה שהם נטשו את הפורום?! לא! אני רק הזכרתי לם שיש פורום של אמל ושלא ישכחו אותו,תראי איךה וא עכשיו צומח ופורח בלי העין הרע טפו טפו טפו טפו טפו, את מבינה על מה אני מדברת? לא צריך לריב על צבע של ניק למרות שזה מראה על יותר כבוד וזה,.

hadas m

New member
לא מצד הדר?../images/Emo204.gif

האדמה שהוסרה לו, היא בהחלט זלזול, זלזול ענקי, הדבר היחיד שהראה לאביחי את הערכה של הפורום כלפיו. וברור שנינט לא כותבת בפורום בתפוז!!, כי יש לה פורום אחר.. רשמי!!, ולנו זה הפורום הרשמי, אין בינתיים עוד פורום..את רוצה שגם בזה אגם לא תכתוב?!. האדמה, היא בהחלט פרט של מריבה, מריבה ענקית, הפורום יתאחד מחדש בזמן פתיחת הפורום החדש בע"ה. הזלזול נגמר פה, האי אכפתיות מצד הדר ומצב ההנהלה גם נגמרה.. אזמה עם הדר ניסתה להיות נחמדה לכולם...היא הייתה מנהלת ובהחלט היינו צריכים פה אחת כזאת, היא ניצלה את זה לרעת כולם.. וזה מה שיצא..:).. זהו.. סיימתי את ההודעות שלי עכשיו לגמרי..:].. אני אעדכן בקש למתנה. אוהבת אתכם

מה פתאווםם../images/Emo108.gif

ניצלה לרעה? היא לא ניצלה פה שומדבר לרעה! ולמה את מדברת בשם כולם? כמו פה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1419&msgid=92397989 ישר אחרי שראית שהיא הסירה את האדימות התחלת לתקוף אותה ועוד לדבר בשמנו.. שזה אותי אישית עיצבן, "אפחד לא היה נגדך.. עד עכשיו כמובן;]" ממש לא אהבתי את המשפט הזה, ואת רואה שיחסית כולם היו עם הדר כי היא באמת עשתה פה סדר ממה שהיה פה.. ואם את חושבת שבגלל ההודעות האלה רבנו או משהו אני רוצה להגיד לך שממש לא, דוקא הכרתי אותך עכשיו יותר שאפכת לך אנשים וזה[[אולי יותר מדי..]]
|ניקה|

hadas m

New member
סבבה, סליחה טעות שלי..:)../images/Emo204.gif

ואת הדעה שלי כבר אמרתי, לדעתי כן ניצלה לרעה.. את לא תוכלי לשנות לי ת'דעה:]. במיוחד שיש הרבה דברים מעבר שלא כולם פה מנסים להבין
.

אוקע../images/Emo108.gif

אני לא באתי פה לשנות לך את הדעה, אני רק רוצה להרואת לך כמה דברים שאולי תדעי שטעית בהם,. ללה טוב

יוב101

New member
../images/Emo207.gifקומונה חדשה!!

קומונה חדשה לרן דנקר
תיכנסו...זאת אחלה קומונה
מראש...
http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?FolderName=ranidanker דרך אגב הקומונה היא בלי קשר לפורום...

../images/Emo205.gif../images/Emo207.gifכנסו:)

אתם מוזמנים לקומונה לרן דנקר ומייקל לואיס
למרות כל המריבות בין המעריצות של רן ומייקל, החלטתי לעשות קומונה לשנהם
אני אישית, מאוד אוהבת אותם, למרות שאת רן יותר
אבל אני אוהבת את שנהם:) אז אם אתם אוהבים את אחד מהם, או אפילו; את שנהם [שזה שיא!!! כמו שאני עשיתי
] אתם מוזמנים לקומונה שלי:) מקווה שתהנו... ואתם תהנו:) כתובת הקומונה למייקל ורן http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Communaid=24489 נ.ב- אני מחפשת משהו/י שיעזור לי בהנלת הקומונה... אתם יכולים לפנות אליי אם באלכם:) המשך יומושלם:)

למעלה