ישלי שאלה לטרנסקסואלים פה

cha ching

New member
ישלי שאלה לטרנסקסואלים פה

זה לא ממש ממש קשה להחליט האם אתם רוצים להפוך למה שתמיד חלמתם להיות, או מה שרציתם להיות כדי להרגיש שלמים עם עצמכם ויחד עם זאת לוותר על ילדים?! ז"א-אני אישית-לא רוצה ילדים כשאני אהיה גדולה, ולכן-אם אי פעם אני ארצה לעבור כריתת רחם-זאת לא תהיה החלטה גדולה מדי בשבילי, אבל... אנשים שכן רוצים ילדים וגם רוצים לעבור ניתוח לשינוי מין... איך אתם עושים את ההחלטה הזאת? איך אתם בוחרים? איך הגעתם לסדר העדיפויות הזה?

Freeda

New member
ההחלטה החכמה: להשאיר אופציות פתוחות

מי שטוען/ת שהחלטה שלו/ה של היום, בנושאים קריטיים לחייו/ה, במאה אחוזי ודאות, תהיה תקיפה גם בעוד עשר שנים או עשרים שנה, מוליךה את עצמו/ה שולל. בגרות פירושה לדעת לקבל החלטות לטווח הארוך בתנאי אי-ודאות. לגבי הבאת ילדים לעולם, יש היום טכניקות להפקדת זרע או ביציות, לפני שינוי מין בגיל צעיר. במקרה שההחלטה לא להביא ילדים תהיה תקיפה, תמיד ניתן לתרום את ההפקדה לנזקקים/ות :) ובקרוב יהיה גם שכפול. אז מה הבעיה ? חיוכים FREEDA

cha ching

New member
כן...האמת שחשבתי על זה כבר...

אבל יש לי עוד שאלה: יש נשים שנורא חשוב להן "לחוות הריון".... אז...באסה להן... לא?!

Eden Arazi

New member
מצד שני

ה"נשים" כפי שאת קוראת להם שחשוב להן לחוות הריון אינן בדיוק נשים, הרי זה כל העיניין. אם הם חושבים כמו גברים, מרגישים כמו גברים ומעוניינים לשנות את גופם כך שיתאים למה שהם מרגישים שהם באמת, למה שירצו לחוות הריון?

Freeda

New member
זה לא עניין דיגיטלי

נשים וגברים אינם מושגים דיגיטליים X או Y. הלוגיקה העמומה מתאימה יותר לענייננו. כל אחד/ת הוא מקרה פרטי שנכון IMHO לייצג אותו, מבחינת הזהות המיגדרית, כוקטור במישור ה- X (נקבה) Y - (זכר). לפיכך, ייתכן אדם שהוא F-TO-M שהוא גבר בזהותו הפנימית וגם ירצה לממש הריון. למה לא ? הרבנות לא מרשה ? התיאוריה הממסדית לא מקבלת ? בולי-שיטין (BULLSHIT) בעברית צחה. אחרי שגבר טרנססקסואלי יממש הריון, יתאימו את התיאוריה למציאות. אל תנסו להתאים את המציאות לתיאוריה, כי התיאוריה מתיישנת לפני שהיא נכתבת. זיכרו - כדור הארץ איננו שטוח והשמש איננה חגה סביבו, למרות ששרפו את גלילאו, ויש שמוכנים לשרוף גם את כל הטרנססקסואלים/ות. חיוכים וחיבוקים FREEDA

manner

New member
טוב, ההודעה שלי רשומה למעלה

פעם ראשונה שאני כותב בפורום הזה. בכל אופן אני אענה גם פה. מה ז"א לחוות הריון? לחוות הריון בשביל טרנסקסואל זה לחוות פיגוע טרור. מבחינתי אני גבר לכל דבר ואת עניין הגוף אני מדחיק. גוף בכל אופן זה דבר שולי ביחס לנפש. בסך הכל בשר ודם. אז נכים הם לא בני אדם כי חסרים להם חלקים? כבן אדם בעל תודעה ואינטלגנציה ברור לי שאני שייך למין הגברי. אז מה עם היתה טעות פיזית בלידה? זה הופך אותי ל"אישה" ולמי שרוצה לעבור חוויות נשיות? אני גבר סטנדרטי לחלוטין. את אולי רואה בסביבתך נשים גבריות\לסביות שאת יכולה לחשוד בהן ככאלה הרוצות לשנות את מינן אך ודאי זה יהיה מוטעה. יש נשים גבריות ואסרטיביות שמעוניינות לחוות הריון והן לא מה שקרוי טרנסקסואל או אף טו אם. אף טרנסקסואל לא מעוניין "לחוות הריון". המחשבה הזו גובלת בגיחוך. כל הטרנקסואלים רוצים לחוות חוויות גבריות. רוצים לחוות גדילה של זיפים בגיל ההתבגרות. רוצים לחוות התפתחות של שרירים והכי חשוב רוצים שיתייחסו אליהם כגברים, כי הם ממש כאלה.

Freeda

New member
הריון לנשים טרנססקסואליות

מאד חשוב להרבה נשים טרנססקסואליות לחוות הריון. כן, גם לי. בעקרון, הדבר אפשרי "בקלות", במחיר של מוות או נכות חמורה בסוף ההריון, שלא לדבר על התינוק וגורלו. מאחר שהרפואה מתקדמת מהר בנושא ההריון, גם אצל "גברים" ונשים טרנססקסואליות, אני שומרת על גחלת התקווה שהדבר יתאפשר גם לי. חיבוק FREEDA

Eden Arazi

New member
מזדהה

גם רציתי תמיד ורוצה כעת לחוות הריוו. זה נראה לי תמיד דבר כזה קסום (עם כל הקשיים) לחוות איך חיים חדשים נובטים בתוכך. גם אני עדיין לא איבדתי תקווה. ואגב, לפני כחודש ומשהו נורה הזכירה ניסוי שנערך כעת בסין (!) לבדיקת אפשרות הריון אצל גברים. האם משהי יודעת יותר פרטים על כך/לינק למאמר/משהו? עדן

Eden Arazi

New member
הקפאת ביציות

עד כמה שאני יודעת, כרגע אינה אפשרית. הקפאת עוברים - קרי, ביציות שהופרו והספיקו להתחלק מס´ פעמים, כן אפשרית, מה שמצריך כמובן תורם זרע, הפרייה חוץ גופית ואישורים לבצע את כל זה (או הרבה כסף בכדי לעשות את זה באופן פרטי). כך שהעניין לגבי טרנסקסואלים F to M הוא קצת יותר מסובך. מה שחשוב הוא שכל טרנסקסואל M to F או F to M שמגיע לטיפול, תועלנה בפניו ע"י המטפלים (פסיכולוג, אנדוקרינולוג) בעיות אלו, מכיוון שהרבה מגיעים לטיפול בגיל צעיר יחסית כאשר עדיין אינם חושבים על הנושא ואח"כ לפעמים מאוחר מידי.לצערנו, לא תמיד זה מתבצע. עדן

Freeda

New member
כדאי לחשוב קדימה

צודקת עדן. גם בשיא ההתלהבות כדאי להשקיע מחשבה לכמה שנים קדימה. אחרי הכל, חשיבה איננה אירוע מוחי, .... לפחות אצל רובנו חיוכים FREEDA

למעלה