ישראל קוקסינלים בכל החזיתות...

sayar3

New member
ישראל קוקסינלים בכל החזיתות...

מילא המצב הבטחוני-אבל להפסיד ליוון 1-0???

nitzan456

New member
עזוב ...

מהרגע שהתחילו לשחק , (וזה לא היה) הבנתי שהם יפסידו .

MarcoCohen

New member
אתה קוקסינל

אם האמנת
פעם הייתי כמוך וכמו שלמה שרף מאמין עד שאבני שהקוף דובר אמת ישראל נבחרת חלשה וזה מי שאנחנו לא היה מצב לעלות זה התקשורת שניפחה מכלום

GindisTeam

New member
עצוב

פשוט נבחרת עצובה, אין כלום, לא דרך ולא מחשבה...חבל עכשיו אני צריך להתכונן למשחק נבחרת בהאטריק :) נגד פרו!

MarcoCohen

New member
התאכזבתי מהפסד האחרון על הפנים

ואני אישית חושב שיש נבחרת פשוט מאמן טמבל

sayar3

New member
מה קורה זלופי??

אתה עוד מסייר פה מדי פעם? איפה אתה?מה עם כל התכניות שתכננת?לא מוציא לפועל כבר משהו נשמה? ספר ספר לי בפרטי אני סקרן

Yogev1982

New member
איציק אני באמת לא מבין מה אתה מתפלא

יש מאמן שלא יכול לדבר עם השחקנים כי הם לא דוברים שפה משותפת מה אתה מצפה מנבחרת כזאת ??? עזוב את החלק הבלתי מבוטל של השחקנים....אבל מאמן שלא יכול לדבר עם שחקנים ??! איפה נשמע דבר כזה

sayar3

New member
תפקיד המאמן הוא ללמד שפה משותפת..

זה בכלל לא משנה איזו שפה השחקנים מדברים.במגרש תפקידו להיות המורה לשפה. אתה צודק והוא חוטא לתפקידו בעצם זה שאינו יכול לדבר איתם. חוץ מזה-אני לא חושב שאפילו אחד מהשחקנים באמת רצה לנצח.אף אחד לא משחק מהלב וכל אחד חושש שחס וחלילה לא ייפצע וייאלץ לשבת כבר מהמחזור השני של הליגה על הספסל... גועל נפש של שחקנים.הייתי מחליף את כולם ומוציא זימון לשחקני סכנין שאולי הם ערביים אבל הרבה יותר ישראלים מכל שחקן שראיתי היום על המגרש. ויוסי בכי גועל נפש-עאלק קפטן.... מקסימום הייתי נותן לו פרסומת של במבה.

MarcoCohen

New member
מה הקשר שפה

יש רשימות של מאמנים שהצליחו כשלו דיברו את השפה מורניו באינטר טאפטוני באירלנד אנריקה היום ברומא המאמן טמבל כל משחק יש לו שגעונות פעם אלמוג מגן פעם אוואט חלוץ לך תבין והנבחרת עצמה על הפנים אין בסיס כולם שכירי חרב מנשקי סמלים סדרתיים אולי יש 2-3 שנלחמים

Yogev1982

New member
לדעתי קשור מאוד

זה בלי שום קשר לזה שהוא מאמן גרוע שלא הצליח בשום מקום ויש לו זימונים שכל אחד יותר מוזר מהשני וההרכב אלוקים ישמור

sayar3

New member
אני פה 7\24

נהנה לקרוא את השטויות של רובי...:):):) ובאיקרים?משחק מעאפן לדעתי...

nitzan456

New member
אז לאיפה נעלמת ? D:

לא מעניין אותי מאיקרים לאן אתה נעלמת ?
בוא קצת לסקייפ נדבר ככה D:

למעלה