ישששששששששששששששששששששששששששששש!!!!

נטלי ב

New member
ישששששששששששששששששששששששששששששש!!!!

עברתי את הבגרות הראשונה שלי בהיסטוריהההההההההההההההההההההההההה בחיים לא האמנתי שהיום הזה יבואאאאאאאאאא............ איזה כיףףףףףףף אחחחח איזו תחושת הקלה, החיים נראים פתאום יפים יותר במיוחד שיש עכשיו חופשששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני אגיד את זה פעם אחת אבל כמו שצריך: ל-א ה-י-ה ע-ל ה-ר-צ-ל ה-מ-ס-ר-י-ח!!!!!!!!! יששששששששששששששששש!!!!!!!!! לא נצטרך ללמוד יותר עליו בחייייייייייייייייייייייים ואין יותר עזרא ונחמיה שבי ציון הכהן הגדול אלכסנדר מוקדון אשר גינצבורג פינסקר רוטשילד בלפור יוסף טרומפלדור וז`בוטינסקי כל הצארים ברוסיה עוד רבים לא טובים אחרים................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואחרי זה הלכתי לגן (שם אני מתנדבת בימי שישי) והם בדיוק היו בקבלת שבת...איזה חמודים!!!!!! כולם כל כך שמחו שראו שאני וחברות שלי באו !!!!!!! איזה יום.......... זהו, אני הולכת לישון מצידי להסתכל כל היום על התקרה העיקר שלא יהיה לי כלום לעשות....... חופשששששששששש I LOVE U ALL!!!!!!!!! נטלי ``עברתי בגרותתתתתתת!`` ב :)

kit k@t

New member
אני אתנדב

אז אני אסביר לך שכשכותבים לא חייבים ללחוץ על כל כפתור שעה כי זה ממש מעצבן ועכשיו תחזרי להודעה שלך ותקראי אותה ותביני שזה מעצבן קאט

בלה בלה

New member
באמת לא צריך להתלהב..

אני לא מבינה גם מה ההתרגשות הגדולה מזה שלא היה על הרצל במבחן (למרות שזה דבר יחסית נדיר), הרצל זה אחד הנושאים היותר קלים שיש בבגרות הזאת (קל כמעט כמו היישוב הישן, שבכלל הורידו במיקוד). בלה בלה :)

Super giRl

New member
הרצל היה כזה0 אחד גדול

פשוט אפס האיש היה...נכשל בכל דבר כמעט, שונאת אותו! (סתם פשוט שנאתי את החומר עליו...מזל שלא היה...)

כן וגם היה לו המון

המון זקן, כמו של מטאטא, אני בטוחה 100% שהוא גם היה ממש מסריח מהפה ויש שמועות שחוזה המדינה המהולל מת ממחלת מין.

נטלי ב

New member
ההתרגשות הגדולה היא

שאני אני שונאת את החומר של הרצל בלי קשר לקל לא קל ...... ולפי דעתי היו נושאים הרבה יותר קלים מהרצל בבגרות (כמעט הכול)... נטלי

נטלי ב

New member
ההתרגשות הגדולה היא

שאני אני שונאת את החומר של הרצל בלי קשר לקל לא קל ...... ולפי דעתי היו נושאים הרבה יותר קלים מהרצל בבגרות (כמעט הכול)... נטלי

נטלי ב

New member
ההתרגשות הגדולה היא

נטלי ב

New member
מה מפריע לך???

הייתי שמחה אז הדגשתי כל מילה............ יש לך בעיות אם זה? אל תקראי את ההודעה......

נעל

New member
תמיד יש פעם ראשונה

ולרוב (תודה לאל) אין צורך בפעם שנייה. מזל טוב! נעל ;-)

למעלה