ישששששש 1-0 מכביייייי

The Mighty Lord

New member
הוא היה פצוע רוב העונה..ורק לאחרונה

הוא חזר לשחק בגלל הפציעה.. הוא השחקן הכי טוב שיש למכבי..יכול לשחק גם באגף ימין וגם בשמאל..

MOTYP

New member
זה הולך להיות קשה....

ב"ש מובילים 2-1 ופ"ת מובילים 2-0. מחציות...

Thierry Henry

New member
אתה שוכח שלמכבי יש יתרון

בנקודות... כל עוד מכבי מובילה בחיפה מכבי בצ'מפיונס

יוֹאב

New member
זה עדיין הולך להיות קשה

צריך לשמור על היתרון הזה מול חיפה בבית שלה.

מחצית טובה....

עדיין לא צריך לשמוח יותר מידי,מכבי משחקת טוב,מובילה בצדק, יש עוד מחצית וצריך להמשיך באותו קצב. אם מכבי תמשיך ככה השערים יבואו.

אני מודהההה לאלוהים....

יאללה שנה הבאה לצ'מפיונס בעזרת השם (והקבוצה הבת *** של קלינגר)

Thierry Henry

New member
ליגת אלופות!!!!!!

זהו!אנחנו בליגת האלופות עונה הבאה! רק במוקדמות כמובן..

The Mighty Lord

New member
הוווו הצהוב עולה..הצהוב עולה..הצהוב

עולה..הצהוב עולה..איזה משחק ענק..איזה שער ענק של המלך (לפחות שלי) לירן כהן..יש אירופה עכשיו רק צריך להתחזק ולהצליח בשנה הבא בארץ ובאירופה..

אחחחחח...איזה כיף!!!!

לנצח את הקופים,אצלם בבית ועוד בחגיגות האליפות שלהם - תענוג אמיתי! משחק טוב של מכבי, שאם הייתה מאמינה בעצמה קצת יותר הייתה יכולה גם לפרק את חיפה,אבל מה זה משנה,ניצחון זה ניצחון..החזרנו את הכבוד ועלינו למוקדמות הצ'מפיונס!! אני חושב שהכותרת שייכת לקלינגר - מכבי שעלתה עם 8 שחקני נוער עד לפני שנתיים מנצחת את האלופה ומסיימת במקום השני!! כל הכבוד!!!! כל הכבוד ללירן כוהן שלוקח את ההזדמנויות שניתנות לו בשתי ידיים (הביא לנו 7 נקודות בשלושת המחזורים האחרונים), רק שימשיך ככה! ועכשיו מסר לקופים - אלופים לא אלופים,עלובים לא עלובים,בבונים לא בבונים, זה לא ממש משנה - הקבוצה מס' 1 בישראל היא מכבי ת"א - תמיד הייתה ותמיד תהיה! מכביזם זו תכונה צהובה ולא ירוקה! "גאה להיות צהוב"!!!

patito ƒeo

New member
טוב, אז גם אני..../images/Emo107.gif

אהמ. כן. מזל טוב! באמת הגיע לכם. (ברצינות!!!!!!!) שיחקתם יותר טוב.. במיוחד שטראובר.. אמנם אני לא אוהבת אותו, אבל אחלה שוער.. (
!!!!!)

הקופים בלי ניצחון עלינו בחיפה כבר

שנתיים וחצי איזה ניצחון של הנשמה על הכסף. איך קלקלנו להם אתהחגיגות היה מלך היום לילה טוב. ואיה- רואה שניצחנו?

GaL aDoRNo

New member
תודה לאל...

1. ניצחנו את חיפה!!!!!! 2. הגענו לצ'מפיונסס והמשחקים יהיו בארץ לשם שינוי! 3. סוף סוף נגמרה העונה המגעילה הזאת!! לשנה הבאה בגני יהושוע...

ועכשיו, כמה שעות אחרי המשחק

ואחרי שנרגעתי מהמפגן ספורט שהיה שם, אני חייב לציין שספורט לא היה הנושא המרכזי של המשחק הזה. הטור הזה אומר הכל, אתמול זה התפרץ בצורה שלא תאמן. צריך להוציא את כל החיות האלה מהיציע, ומהר!

למעלה