יש איפה להוריד צלצולים לנוקיה...

• פותח הנושא asi0
  • פורסם בתאריך

asi0

New member
יש איפה להוריד צלצולים לנוקיה...

אבל ברשת סלקום בבקשה בבקשה תענו

MaD-d0g

New member
אני מכיר רק 2 אתרים שתומכים בסלקום.

אני מכיר את האתר של Tower Records וכמובן, את האתר של Itones... חוץ מזה, השאר קומבינות

3310 4ever

New member
עצם זה שקנית סלקום...

אולי עולה לך פחות בשיחות- אבל בנוגע לשירותים מתקדמים כמו ל-Orange Fun (כגון: Funny SMS,צלצולים, אייקונים והודעות תמונה) נדפקת קשות! אין שום אתר ששולח צלצולים לסלקום (חוץ מטאוור רקורדס ו itones כמובן...) ואין לך מחבר ככה שאתה אפילו לא יכול לחבר סתם איזה עיוות קול! (אלא אם יש לך 3320...). והפרסומת של ה-9 אגורות (שמורידים מהשלט חוצות את ה-12 אגורות של אורנג´) ממש ירדה עד הסוף! סלקום אוהבים להתגרות בחברות שלא ברמה שלהם! בזק (מה סלקום קוראת תיגר על בזק? בזק לא מנהלת רשת סלולר! היא לא ברמה של סלקום!), פלאפון(אולי פלאפון קצת ברמה של סלקום אבל יש להם פחות משתמשים- ככה אמרו לי) ועכשיו אורנג´? זה הקש ששבר את גב הגמל!

m e i r

New member
4ever3310 למה התכוונת?

אני מבין כשאתה אומר שזה הקש ששבר את גב הגמל כי סלקום תת רמה שכל הזמן מתגרה באחרות, אבל למה התכוונת כשאמרת שהיא מתגרה בחברות שלא ברמה שלה? האם אתה מתכוון שהן מעליה או מתחתיה? אתה יכול להרחיב קצת בבקשה, מעניין אותי מה אתה חושב.

3310 4ever

New member
זאת דעתי...

אני יודע שאולי חלק מכם יתרעמו על מה שאני אומר אבל אלה עובדות (לפחות בשבילי...) "בזק"- ברמה גבוהה יותר מסלקום. גם מבחינת שירות לקוחות וגם מבחינת מחירים (זול בלילה והשטויות האלה- מה שעולה כסף בסלקום [גם באורנג´]). "פלאפון"- ברמה נמוכה יותר מסלקום. יש להם פחות משתמשים (צעירים) והם מרוויחים פחות כסף על SMS ושטויות כאלו. רוב המשתמשים הם חיילים/מורים. "Orange"- ברמה גבוהה יותר מסלקום. מבחינת שירותי רשת- הרבה יותר מסלקום (You know...Orange Fun) אין סיכוי שתהיה לך "נדידה" (למי שמכיר...מאוד לא כיף
) אין בפרסומות הרבה "אותיות קטנות" כמו בסלקום. דוגמא? קחו את הפרסומת של ה9 אגורות. תראו אותה פעם ותסתכלו לכל אורך הפרסומת למטה ותראו למה אני מתכוון ויש לך מלא מסלולים לבחור לפי מה שאתה צריך... <-----> Enjoy

m e i r

New member
רגע עוד לא סיימנו

לפי מה שאתה אומר אף אחד לא ברמה של סלקום כי חלק מעל וחלק מתחת אז למה טענת שסלקום תוקפת חברות שלא ברמה שלה? אני לחלוטין מסכים איתך לגבי האותיות הקטנות. שמתי לב שבד"כ האותיות הקטנות בסלקום אלו דברים שדופקים את הלקוח, ונועדו לכסת"ח את החברה מפינ תביעות, ודווקא בorange כשיש כוכביות מדובר באמת בהבהרה למען הסר ספק, ולפעמים אף לטובת הלקוח.

1אריאלה

New member
אני חושבת.......

שאם זה היה תלוי בך אז אורנג´ היתה נמנית בין ל"ו צדיקים!

idan3k

New member
אריאלה, עצה ידידותית:

תפסיקי לקחת ללב כל דבר שאומרים נגד סלקום, אך אחד םה לא מחפש אותך או משהו נגדך. אני מבין שאת עובדת שם ומחפשת להגן על השם של מקום עבודתך אבלאת לא חושבת לפעמים שאת מזיעה סתם? אני מציע לך take it easy ואל תכנסי למגננה כל פעם שמישהו רומז בקושי שסלקום היא לא החברה הטובה ביותר בעולם. ואחרי הכל סלקום לא של אמא שלך, את סה"כ עובדת שם... אז אם אומרים גם את הדבר הכי נורא שיש זה לא שקיללו אותך סה"F אמרו משהו על איפה שאת עובדת, את בטוחה שהיית מתנהגת אותו דבר גם לגבי ביה"ס שלך לדוגמא? נ.ב.- גם לסלקום יש חסרונות ואת יודעת את זה, ואין שום רע בלהזכיר אותפ והערה קטנה לסיום: לפני שאת מתנפלת עליי תדעי שאין לי (ולאף אחד אחר בפורום הזה) משהו נגדך, ההודעה הזאת למעשה לטובתך ולטובת הדיון בפורום.

Big N

New member
למען הצדק אני מסכים קצת אם אריאלה

יש כאן מספר אנשים שרק מרגישים שמישהוא נושף לכיוון של אורנג´ או חס וחלילה אומר משהוא טוב על סלקום אז עולמם חרב והם מגיבים לא כאילו הם עובדים באורנג´ אלא כאילו יש להם מניות שם ואבא שלהם מינימום המנכ"ל של אורנג´. כלקוח של שתי החברות אני יכול לאמר שאני די מרוצה משתיהן במידה שווה ולכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שלה. לדעתי אריאלה די מאופקת ביחס להגנות/התקפות המתבצעות ע"י אוהדי אורנג´.

3310 4ever

New member
עוד לא? חשבתי שנגמר ../images/Emo13.gif

סתם... כשאמרתי "לא ברמה של סלקום" התכוונתי שיש חברות חלשות מסלקום (שאולי יכולות לעקוף אותה...מי יודע...) ויש חברות חזקות מסלקום (שיכולות ליפול ולהיות הרבה יותר חלשות מסלקום...מי יודע...) Understood?

m e i r

New member
רגע אחי

אז אם חלק מעל וחלק מתחת, את מי נשאר לה לתקוף? אלא אם כן יש לך בעיה בכלל על הרעיון של לתקוף, ואז אני מסכים איתך. אריאלה- ל"ו צדיקים זה אנשים, וחברה זה גוף ערטילאי, לא בנאדם. וברצינות, אני חושב שמבין כל החברות אבל כל החברות ולא רק הסלולאריות, פרטנר היא בין החברות היותר אמיתיות, כנות והגונות בפרסום. אם את לא לקוחה שלה אז למה את מדברת כל כך הרבה?

3310 4ever

New member
אתה בראש שלי!

גם אני נגד לתקוף בכלל לא משנה מי ומה. אם הם רוצים לתקוף שיורידו מחירים שיביאו מכשירים חדשים, שירותים חדשים, מסלולים מוזלים וכאלה, אבל שלא יעשו מלחמה סלולרית! ועוד בכלל...לתקוף את "בזק"? סלקום...אני לא מבין אותכם

m e i r

New member
אני אגיד לך למה בזק

סלקום רצו לשים את עצמם בסקאלה של הגדולים- כאילו היא לא ברמה של הסלולאריים: אנחנו (אומרים סלקום) עם 2 מיליון לקוחות, רוצים לפתוח רשת פנים ארצית שתתחרה בבזק ואנחנו לא רואים ממטר את הסלולאריות לכן אנחנו נראה לבזק מה זה. דבר אחד אני כן אגיד לטובת סלקום: את פלאפון הם תקפו רק אחרי שרמי ורד בא ואמר בשם פלאפון שסלקום יותר יקרה (ובצדק אמר זאת). את בזק הם תקפו אחרי שבזק עשתה פרסומת של "אבא מתבשלת לי האוזן" וסלקום חיכתה להזדמנות להכניס לה- פלאפון לא יכולה כי חצי ממנה של בזק ופרטנר לא נוהגת ללכלך את הידיים כי יש לה תפיסה בינלאומית יותר ופחות כסאחיסטית. בינתיים זה פועל נגד סלקום כי עכשיו בזק יכולים לומר שהם לא מונופול.

3310 4ever

New member
אתה יכול להגיד לי למה סלקום...

ישר קפצה וחשבה שהכוונה היא אליה? אולי הכוונה הייתה לאורנג´, שמאוד הצליחה בזמן ההוא? אולי הכוונה בכלל לפלאפון? למרות שאמרת שחצי מפלאפון זה בזק- כל חברה מעדיפה לפרנס את עצמה קודם... סלקום פשוט מחפשת תשומת-לב...אני לא מוצא שום סיבה אחרת.

m e i r

New member
אני אגיד לך (כבר אמרתי)

לסלקום חשוב להראות שהיא לא דופקת חשבון לאף אחד- משהו כמו עורך דין שרוצה להראות ללקוחותיו שהוא לא מפחד מאף שופט ויעשה מה שבא לו. הבעיה היא שזה לא אותו דבר וגם בדוגמה שנתתי, לפעמים הלקוח הוא זה שמפסיד מהסיפור. במקרה בזק, פלאפון לא יכלה לתקוף כי 50% מפלאפון שייכים לבזק (בזק ירתה לעצמה ברגל) ופרטנר לא מתעסקת במריבות כאלה. סלקום עצבנית על בזק כי בעזרת הקומבינות שלה היא מנעה תחרות על השוק של הטלפונים הקוויים, ובנוסף היא חושבת שזה מסמן כאילו סלקום בליגה של הגדולות. לצערי יש לקוחות שחושבים שזה טוב שסלקום תוקפת. אני? אני לא אוהב את זה, גם אם לפעמים מוצדק במידה מסוימת.

idan3k

New member
לדעתי זה דווקא מראה שסלקום לא

יכולה לפרסם את עצמה, כי אין לה מה להציע! היא פשוט מתחקה אחרי דברים של חברות אחרות משפצת אותם טיפה ואז מנסה להגיד הה אנחנו יותר טובים! אם פלאפון או אורנג´ לדוגמא יפרסמו מה טוב בהם יותר מבסלקום זה יראה ככה: אנחנו יותר זולים יש לנו מכשירים יותר חדשים וטובים יש לנו שירותים יותר טובים אנחנו יותר מתקדמים אנחנו אמינים והוגנים אנחנו לא גובים כסף על שירותים שהם חינם כמובן מאליו כמו שיחה מזוהה אנחנו לא תוקעים אותך בהתחייבות לשלוש שנים אבל הם לא עושים את זה כי הם לא ירדו לליגה של סלקום וישחקו משחק מלוכלך, ואני די בטוח שאורנג´ לא "יחזירו" לסלקום על הפרסומת כי זה ממש לא מזיז לה. וגם אם היא כן "תחזיר" זה עדיין יהיה הוגן כי עדיין יש אנשים שבגלל ההטבה הטפשית הזאת של 9 אגורות במקום 12 (טפשית כי בינינו מי עושה שיחות נפש עם אמא שלו בפלאפון שה-3 אגורות יזיזו לו??) יחשבו לרגע שסלקום יותר זולה.

m e i r

New member
אין לי אלא להסכים עם דבריך.

ואני רק מקווה שאריאלה לא תתעצבן מזה.

idan3k

New member
אריאלה יכולה להתעצבן... ואני לא

רואה את זה מזיז לאף אחד מאיתנו...

למעלה