יש כאן מישהו שצופה בסדרה בארה"ב?

Guy K

New member
יש כאן מישהו שצופה בסדרה בארה"ב?

(מצטער, לא נכנס לי הספוילר לכותרת - אז מי שלא הבין מהכותרת שיש כאן ספוילרים - מתבקש לעזוב כדי לא להרוס לעצמו את עונה ב') בינתים העונה השניה הרבה יותר מעניינת מהראשונה שהרדימה אותי לגמרי. מכל הצוות של העונה הראשונה היחידה שעניינה ממש היתה אומרוסה וגם זה בעיקר בגלל שהיא לא עצרה בכלום כדי להיות מפורסמת - בעיקר מחוץ לסדרה. היא אפילו שיחקה בתשוקות
העונה השנייה: כבר נפטרנו מכמה מהסתמיים ביותר. העונה התחילה בצורה קצת יבשה והצוות לא נראה מאוד מעניין. היחידה שהיה לה איזהשהוא אופי זו סטייסי, מנהלת של סניף סאבווי בניו יורק (נדמה לי בהארלם). הם העיפו אותה די במהירות אחרי שהיא נראתה מטורפת לגמרי והבהילה את הבנות המסכנות. סטייסי השניה (שנקראת סטייסי הקטנה) עשתה בושות ליהודים בכל העולם, כשהיתה היהודיה הכי מעצבנת שנראתה בריאליטי שואו אי פעם. עורכת הדין הגמדית נדנדה באינספור שאלות מיותרות, בויכוחים מעצבנים, ואחרי שעברה כמה פרקים בשקט יחסי, הפכה תוך שבועיים מבחורה חביבה ולא מאוד מעניינת לקרציה ברמות שלא נראו עד היום. כמובן שהעיפו גם אותה. אז מי המתמחים המוצלחים בעיני? אנדי הילדון. בגיל 21 או 22 יש לו יותר אינטלקט מרוב המתמחים המבוגרים ממנו. הבעיה היחידה שלו היא שהוא עושה פאדיחות של מתחילים. מי מאבד סלולרי באמצע קמפיין? התחזית שלי לגביו היא שאם הוא קצת יגדיל ראש ויוכיח שחוץ מפוטנציאל יש לו עוד מה להציע, יש מצב שהוא יגיע לשלישיה הסופית. סארג' המשונה. הוא לובש בגדים מוזרים ומפלרטט עם כל בחורה שעוברת ברדיוס של שני קילומטר. אבל יש לו ראש מבריק ולדעתי הוא יכול להפתיע את כולנו. אם הוא יצליח להפסיק להתבלבל בכל פעם שהוא רואה חצאית מיני, הכל יהיה בסדר. יש לו סיכוי מצוין לנצח. והבחורה היחידה עם פוטנציאל בעיני? מריה. היא יודעת להפגין יוזמה. היא יודעת איך להאשים את כל העולם בפאדיחות שלה בצורה מספיק אלגנטית. היא נראית מהמם ומגיע לה. אז עכשיו אני לא ממשיך לדבר עד שמישהו אמריקאי מצטרף אליי בריכולים
הפרק הבא מחר, אני חייב מישהו להתרגש איתו מחדר הישיבות!

maya567

New member
../images/Emo58.gif

סארג' הוא מהישרדות 9, אתה מתכוון לראג'
הפייבוריטית שלי היא ג'ן M. וחוץ מזה, בפורום סדרות מציאות (407) יש כמה חבר'ה שרואים את העונה החדשה, ויש שרשור על כל פרק.

Guy K

New member
נכון ../images/Emo13.gif באמת לא התכוונתי לסארג'

ותודה על ההפניה, אציץ שם אחר כך

blondini

New member
לא בארה"ב אבל אצל השכן הצפוני

אני צופה בסדרה בקנדה בערוץ המקומי של NBC. לדעתי דווקא העונה הראשונה היתה מעניינת יותר מהעונה השניה עד עתה, בעיקר משום שהמתחרים בעונה השניה נופלים ברמתם מאלו של העונה הראשונה, במיוחד אצל הנשים. מסכים לחלוטין לגבי סטייסי הקטנה - היא היתה מעצבנת ברמות שלא נראו מעולם על מסך הטלויזיה. ראג' הוא די פתטי לטעמי. עוד לא החלטתי אם הקטע שהיה לו עם קורניקובה הוא יותר מצחיק או יותר מביך. מי יזכה? לא יודע, אבל הבחור עם העבר הצבאי (שכחתי את שמו) היה הכי טוב עד עכשיו.

בהתחלה מה זה התלהבתי מסטייסי

הקטנה והיהודיה כשהיא ניצחה בבורד רום את האנטישמית שהייתה מנהלת המסעדה בטסק עם המסעדה שבו הנשים שוב הפסידו אלא מה????????? אבל לאט לאט היא התחילה לעלות לי על העצבים עם השטויות שלה ויש את זאת שבוכה כל פרק מעצבנת גם בכלל הבנות שם לא מוצלחות ורבות כל הזמן וטוב שהפרידו אותם מהבנים ראג' מוצלח והאיש צבא שאת שמו שחכתי אבל המלכה שם זאתי המשרתת של טראמפ אשת יד ימינו קרולין הבלונדינית הלקקנית שלטראמפ היא מצחיקה אותי עם היצאות שלה על המשתתפים אני שכנך במערב ארצות הברית

למעלה