יש כבר רקפות ו...גם אגדה על רקפת

pinzo01

New member
חיים הפניה אליך ובמיוחד לאוהבי

גבעתיים ראשית ראיתי את כרטיסך האישי ושמחתי לקרוא בו שאתה ספרן כספרן ותושב גבעתיים אני מחפש את סיפרו של ג. קרסל "שכונת בורכוב " ולא רק לעיין בו אלא שישכון בטח בספרייתי הפרטית שאלתי לתושבי גבעתיים הותיקים האם יש מישהו שמכיר היכן ניתן להשיג את הספר ?(וממש לא, אין לאיתמר או לשאר חבורת העוסקים במכירת ספרים משומשים את הספר הזה ) וכספרן האם ידוע לך על ספרים נוספים העוסקים באותה שכונה בתקופת הקמתה ,אנשיה ,חוות הפועלות של מיזל אשמח לקבל אינפורמציה במידה ויש לכם

חייםלוי

Member
מנהל
הספר של קרסל נמצא בכמה וכמה

ספריות גדולות. אני משוכנע שגם בספריה העירונית ליד בית יד לבנים או בחדר העיון בבית ספר קלעי השייך לספריה העירונית. עוד ספר על ראשית העיר הוא "בונה עיר" על שמעון בן צבי בעריכת ג. קרסל. ספר נוסף הוא:‫ ט"ו שנים לגבעתיים שיצא ב-1958 בעריכת שלמה וילקומירסקי. על חוות הפועלות צריכים לחפש במפתח לכתבי עת אליו אפשר לגשת רק באוניברסיטה. אני אחפש מחר בעבודה.

pinzo01

New member
חיים תודה על התשובה

אני יודע שהספר קיים בספריות כמו בבית צבי בר,ג וכן בגבעתיים אך אני מעוניין לרוכשו ועקב כך אני מחפשו אשמח באם תפנה אותי לספרייה הרוצה למוכרו או אדם פרטי הרוצה למוכרו לרוב סוחריהספרים המשומשים אין אותו,למי שיש דורש מחיר מופקע

ספור יפה וחביב..בגינתי פורחות כעת

רקפות אמנם מתורבתות אבל בכל זאת רקפות... אחד הפרחים האהובים עלי מאד.

למעלה