יש כזה דבר???

JonySa

New member
יש כזה דבר???

לחברי הפורום, אינטרנט מהיר הוא דבר שאני לא חושב שמישהו יתנגד לו שיהיה בבית, ובכן, לי יש בבית חיבור 24 שעות לאינטרנט + חופשי חודשי + קו טלפון שעליו יש את האינטרנט, אני משלם לחודשיים משהו בסביבות ה- 350 ש"ח, האם אתם חושבים שאפשר למצוא חבילת אינטרנט מהיר כוללת (גם בזק וגם ספק אינטרנט) בלא יותר מ-400 ש"ח? בתודה מראש

esti_prikit

New member
עושקים אותך חמודי!!!

אני מחוברת בחיבור מהיר ADSL סהכ אני משלמת לחודש לבזק - 99 ש"ח לקווי זהב - 29 דולר סהכ הוצאה על חיבור מהיר 24 שעות ללא הגבלה- 220 ש"ח ובנוסף קו הטלפון מתפנה ואפשר להשתמש בו בזמן הגלישה (כך שלמי שיש שני קווים בבית יכול לבטל אחד ולחסוך עוד 85 ש"ח לחודש על דמי השימוש הקבועים) זה הכי זול שיש היום בארץ

carmonle

New member
למה את חושבת שמחיר גבוהה הוא עושק!!

האם כל ספקי האינטרנט נותנים אותו שירות? האם חבילה של הורדה ב-0.5Mb זהה לחבילה של 1.5Mb או 2.5Mb ? ברור שלא. על איכויות שונות יש מחירים שונים ומחיר גבוהה הוא לא עושק יש צורך לציין שיש אלטרנטיבות אחרות. אני עברתי לפני שבוע לנטוויזן בעלות חודשית של 50$ לעומת 35$ בעבר לאותה חבילה מבחינת מהירות הורדה והעלאה. אולם חד משמעית יש הבדלים באיכויות. בעבר סבלתי מהתנתקויות מרובות ואלו הוסברו במרחק רב מהמרכזיה כ- 4.3 קמ. כעת תופעה זו נעלמה כמעט לחלוטין וכנראה גם בעזרת המעבר לחלונות 2000. בנוסף בתור צרכן כבד של קבוצות דיון -News Groups אני יכול לציין מנסיון מרובה שנים שלמעט אינטרנט זהב ונטוויזן לשום ספק אין שירות איכותי למוצר זה. נבדק בעבר עם כולם במודם רגיל. שירות איכותי הוא שכאשר בקבוצה יש תעבורה של 500 מכתבים ב- 24 שעות אז השרת שלך יקבל מעל 90% מהתעבורה ולא אחוזים נמוכים ביותר כמו שאר הספקים. האם כל הספקים נותנים תמיכה 24 שעות תוך זמן תגובה מהיר? בקיצור בכל שירות יש הבדלי איכויות וכל אחד יעשה את חישוביו הכספיים בעצמו. תפקידנו בפורום להצביע על אלטרנטיבות אבל בהן לא בהכרח איכות השירות זהה. ערן כרמון

lizansak

New member
קצת יותר

adsl יעלה בסביבות 500 לחודשיים, לחבילה בסיסית שהרבה יותר טובה מהקיים (99 לחודש זה רק לתקופה קצרה) מתפנה קו טלפון לשיחות רגילות, אז אפשר לחסוך קו אחד -הנה חסכון של 80 שקל נטו 420 לחודשיים אני מרוצה מאקטקום, והבנתי שגם נטוויזן טובים

esti_prikit

New member
אני הייתי בחבילה הבסיסית ב

אינטרנט זהב וברחתי- היה אסון גמור והשרות על הפנים מנטוויזן התנתקתי פשוט בגלל המחיר עכשיו אני בקווי זהב כבר 3 חודשים ומרוצה מאוד אגב מנסיון של חברים המעבר לחבילות של 1.5M או 2.5M לא מצדיק את ההשקעה, הפרש הביצועים שמקבלים לא מצדיק את הפרש ההשקעה.

carmonle

New member
ניתן לקבל חבילה בסיסית ב-99 ש"ח

בחברת ישראסרב-כולל מעמ.מבחינת מהירות גלישה הם בסדר גמור אולם אין להם תמיכה 24 שעות כולל שבת וקבוצות דיון הרבה פעמים לא עובד. למי שמחפש גלישה בלבד מחיר זה יותר זול מרוב החברות. החבילה הבסיסית בנטוויזן עולה כיום 35$ דהיינו 6$ יותר ממה שאת משלמת לקווי זהב. אני מסכים שחבילה של 2.5M לא כדאית לא כך לגבי החבילה של 1.5M. אצלי מחוברים 3 מחשבים שמורידים הרבה בו זמנית ולכן תוספת העלות כדאית מה גם שניתן להוריד לפעמים במהירויות של 140/150KB ערן

asafstov

New member
לא להתחבר לאינטרנט זהב..

לא להתחבר לאינטרנט זהב ב-ADSL, הם מגבילים את הפס לחו"ל ל-30KB הם אומרים לך את זה רק אחרי שהתחברת... בקיצור - לא שווה..

קוברה@

New member
ל ASAFSTOV

אתה מטעה את כולם סתם אינטרנט זהב נותנת 0.5 Mbit שזה כ 60k ושעות הבוקר זה בכלל לא מוגבל...מניסיוני מהירות של קווי זהב ירדה פלאים בחודשים האחרונים למרות שהם הבטיחו שהם לא יגבילו יש להם נפילות שרתים רבות ובשעות הערב האינטרנט זוחל שלא בדומה לאינטרנט זהב למרות ההגבלה של 60K שאפשר בהחלט לחיות איתה האתרים עולים הרבה יותר מהר מקווי זהב שאצלם הגלישה דומה מאוד לגלישה במודם רגיל תחשבו גם על זה שאם וכאשר אתם מתחברים ל 1.5Mbit אתם צריכים לוודא שהספק שאתם מתחברים אליו נותן לכם את המהירות הזאת אבל ההבדל הוא סה"כ 30 ש"ח בתשלום לבזק לפי מה ששמעתי נטוויזיון על הפנים בADSL בגלל שאין להם מספיק רוחב פס...אבל זה רק שמועות

למעלה