יש לי בעיה... מה לעשות?

יש לי בעיה... מה לעשות?

לפני שנה היה לי חבר שאהבתי אותו מאוד אבל ההורים שלו התנגדו לקשר שלנו כי הם היו עולים חדשים ובאו ממנטליות שונה לגמרי הם העבירו אותו בית ספר ולא נתנו לי להתקרב אליו אחרי 10 חודשים בערך פתאום (!) הוא חזר לבית הספר ולשכבה שלי אני יודעת שההורים שלו נרגעו קצת בהתחלה הוא שלח לי הודעות לפלאפון ולא הסכמתי לענות לו ואז הוא הפסיק עכשיו יש לו חברה אחרת אבל בלי שום קשר אני מרגישה שאני רוצה אותו בחזרה אולי אפילו אוהבת אותו אבל הוא כל הזמן שולח לי הודעות כמו:``זונה`` (חברות שלי אומרות לי שזה בגלל שהוא עצבני שלא רציתי לדבר איתו בהתחלה) אבל אני ורצה לדבר איתו עכשיו ואני מפחדת להתקשר אליו ושהוא ידחה אותי ולא ירצה לדבר איתי בכלל מה לעשות??? 8-(

תתרחקי

מכל מי ששולח לך הודעות כמו ``זונה,`` בלי קשר ללמה את חושבת שהוא עושה את זה. אין לכך שום תירוץ. אסור לך להתפשר על מישהו שמסוגל להתנהג אליך באופן כל כך בזוי, לא משנה כמה את מתגעגעת אליו.

``זונה`` ?!

כמו שהאחרים הציעו לך.. פשוט תתרחקי... (למרות שבתרבות שלהם, להגיד זונה זה דווקא חיובי.. אבל נעזוב את הויכוח הגזעני הזה לפעם אחרת).. :).. פשוט תתרחקי מכל זה.. תתחילי משהו חדש... דף חלק... ביי }{

לא רק שאני מסכימה עם האחרים,

זה יותר מזה. הוא מאוד רכושני לכן הוא מתנהג ככה. יש לך מזל שהתרחקתם אחרת זה היה מתחיל לצוץ (הרכושנות) בכל מיני דרכים: אסור לך לדבר עם ידידים, חברה מסוימת הוא לא מחבב במיוחד אז אל תבלי איתה וכו` תודי למזל שהפריד בינכם!

d.c!

New member
לא להתקרב אליו.

אם הוא מרשה לעצמו לקרוא לך זונה אז הוא לא שווה את היחס שלך בכלל. וגם יש לו חברה. תתעלמי ממנו לגמרי את לא צריכה אחד כזה על הראש שלך. אוהבת, דיסי

עוד משהו

ההיא שאמרה שבעדה שלהם להגיד זונה זה בסדר מאיפה את יודעת מאיפה הוא בא? הוא קולומביאני וחוץ מזה תודה על העצות

keren-by

New member
ממי........

אני יודעת איך את מרגישה. דפדפי אולךי דף אחורה ותראי הודעה ממני, יותר נכון מלולי פופ(זאת אותה אחת). הקיצר, גם אני דחיתי מישהו וכאשר הוא רצה מישהי אחרת רציתי אותו. את פשוט מקנאה ואת רוצה אותו איתך. אני חושבת שכדאי לך להתקשר, מה כבר תפסידי? זה לא שאתם ידידים בנפש( בלי לפגוע, אבל זה מה שהבנתי) תנסי, לא ירצה, לא צריך!

Flickerman

New member
אני אומר לך:

שכחי ממנו. הוא לא רוצה קשר איתך, והוא לא רוצה לראותך אותך, ובודאי לא לשמוע אותך. אני מניח שפגעת לו באגו, ואולי במנטליות שלהם, הפגישה הזאת קשה מאוד. לכן הייתי ממליץ לך לרדת מזה

לא טוב ....

למה להתקשר ? לא קשור לתת תרבויות ולא כלום.. הוןא מתנהג בצורה לא ..פשוט לא ..עזבי את הבחור .. יש לך חיים תתקדמי הלאה

שדוני

New member
אולי לא תאהבי את זה אבל...

גם את אשמה במה שקורה לך עכשיו מתוקה תלמדי משהו לחיים תמיד תמיד תשמרי קשר עם אנשים גם אם הדפוקים ביותר אני לא אומר איזה קשר זה משתנה יכלת לענות לו להודעות שלו ולשמור קשר של שלום שלום ואז לא היית עומדת במצב הזה היום פשוט תתחילי לנסות לשמור על קשר שאם יבוא יום ותרצי משהו שלא תקבלי``תדלת בפנים``כמו שקרה לך. ועכשיו להצעה:תנסי לשכוח ממנו כמו שעשית במשך ה-10 חודשים וזהוו תמשיכי הלאה בחיים,בחיים הולכים קדימה ולא אחורה אוו איך שאומר השיר``אתה(את לא משנה)צריך(צריכה)אהבה חדשהה אההה`` מקווה שעזרתי ביי

אתה לא ממש צודק

יש המון אנשים.. שעדיף לנתק איתם קשר, ולא להישאר בקשר כלשהוא בשביל שיום אחד אם היא תצטרך משו היא תוכל לבוא לבקש, אם הוא שולח לה הודעות כאלה הוא סתם רוצה תשומת לב והוא לא יודע איך להשיג אותה .. בעיה שלו.

Flickerman

New member
מה שהוא ניסה להגיד...

זה שתמיד צריך ``להשאיר את הדלתות מעט פתוחות`` כלומר, כל קשר שהיה, לא לטרוק אותו, אלא להשאיר אופציה קלושה לחזרה.

Flickerman

New member
תראי זה לא הכל שחור לבן....

כמו שאומרים, יש קצת שחור בצד, קצת לבן בצד, ומלא גווני אפור באמצע. רוב הקשרים, גם אם הם מיצו את תכליתם, אין להרוס אותם, מפני שהם יביאו תועלת בעתיד. אני לא יודע בדיוק מה המצב של הקשר בו היא שרוייה כרגע, ולכן היא צריכה לשבת עם עצמה, לראות את מהות הקשר, לאן הוא הולך, והאם הוא מזיק לה. אם הקשר חיובי ולא מזיק, אין שום סיבה ``לטרוק את הדלת``, ואסור כמובן לפגוע באחר, מפני שהוא לא הזיק לך. אך גם לא רצוי לפתח ציפיות רבות לקשר שמיצה את זמנו ואת יכולתו. אך אם הוא שלילי, יש לנתקו גם במחיר פגיעה באחר.

אין הרבה מה ...

להוסיף פרט לכך שאני לא הייתי יוצא עם אדם שמכתיר אותי בתארים כאלה שלומי

פו-הדוב

New member
קארי תגובה להודעתך

היי קארי הייתי ממליץ לך לנסות לדבר איתו אם הוא באמת חשוב לך (למרות שבמקומך הייתי חושב פעמיים לפני שהייתי מדבר עם מישהו ששולח לי הודעות בסגנון שאת מקבלת ממנו),בכל מקרה תנסי לדבר איתו ואם הוא לא ירצה להקשיב פשוט תשכחי ממנו ותמשיכי הלאה כי יש עוד הרבה בחורים. ביי אסף

למעלה