יש לי בעיה עם חמותי...

zimes

New member
יש לי בעיה עם חמותי...

היא ירושלמית. תגידו - כלום? לא! זה ממש, אבל ממש ממש רע! היא חושבת שטושים זה העבים, מתעלמת ממה שכל ילד יודע: טושים זה הדקים, לורדים זה העבים היא עוד עלולה להצביע בסקר, ולהטות אותו מהצדק.

psa

New member
כנ"ל אצלנו ובכל מקום שגרתי בארץ כך

היה כי כך זה נכון

מלמלה

New member
אורנג´דה ../images/Emo6.gif

צימס יקירה אני לא מפסיקה לצחוק מהדיון הסוער בנושא חשוב זה אבל יש לי שאלה אליך מה יש לך מהאורנג´דה? אהה סליחה מהטושים?????..

ענתש

New member
צימעס זה בדיוק הפוך !!!

ואני לא ירושלמית... טוב, אבל אצלינו גם אומרים "חישובית" במקום "מחשבון", נורא צחקו עלי בגלל זה בצבא...

shellyland

New member
את רואה אחותי? אם כולם אומרים אז

כנראה שזה נכון. טושים זה העבים!

דבורי

New member
אין לי חמות...

ובכל זאת באתי להציץ (לראות מה הרווחתי). צימס, ראיתי את דעתך בפורומים האחרים, ובתור ירושלמית גזעית נותר לי רק למחות: טושים זה העבים, לורדים זה הדקים זה דבר פשוט שכל ירושלמי יודע. צר לי, אבל אני חייבת להזדהות עם חמותך.

gmgy

New member
לורדים זה העבה!!

בשם האלוהים! זאת כבר ממש תועבה... מילא מאאאאאתיים, מילא אג´ויים, מילא קוקו שקר (הידוע לנו תושבי איזור המרכז בתור קוקו בלוף) אבל טושים זה העבה??? ובלי שום קשר: אני גלית, מפורום נשואים טריים/מתחתנים ואין לי כל כך בעיות עם החמה. לדעתי טפו טפו טפו אבל זכיתי בלוטו החמות. מה שכן, אני גרה 10,000 ק"מ ממנה...

גבירותי...להרגע- העובי לא קובע....

זו העובדה שאין ים לירושלמים....ואויר ההרים הצלול כיין משכר אותם... סתתתתתתתתתתתם.....מתה עליכם! השם- LORD ניתן לטושים (בלי קשר לעובי) שהינם על בסיס כוהל ולא על בסיס מים. מה שהופך אותם ל"אצילים" זה שאפשר לכתוב איתם על כל דבר וזה לא נמחק, בניגוד לטושים הרגילים, המחיקים...קאפיש? אז עכשיו להפסיק לריב ולהמשיך לאגור את התחמושת המיועדת למטרות הנכונות, לשמן אנו כאן

עוד עדכון על לורדים

מסתבר שזה בכלל שם המותג של אותם הטושים הנ"ל- LORDS...זה כמו ש"פריג´ידר זה שם של פירמה, שהפך לשם כולל למוצר וכמו "פלאפון" וכמו "קולה" וכמו "מיקי מאוס" וכמו עוד הרבה מותגים שהיו הראשונים או הדומיננטים בתחומם.

shellyland

New member
על אפך ועל חמותך!

טושים זה העבים! צימעס, תפסיקי לעשות לעצמך פדיחות בכל הפורומים בתפוז.

shellyland

New member
דבורי, אני מקווה שגם הלכת

להצביע בסקר חשוב וגורלי זה. כי מי שמצביע - משפיע!

טלאפ

New member
לא שאלתי אותה לגבי הטושים אבל

גם אני ירושלמית לורדים = טושים מרקר = הלורדים העבים + אלו שלסימון וכן, הצבעתי

jole

New member
התוצאות עד כה מפתיעות

אחרי כל שירשורי החמות לא ציפיתי לתוצאות האלה......

jole

New member
הצבעתי ../images/Emo13.gif והרי כל ילד יודע

טוש זה הדק...לורד זה העבה......מרקר הוא הזרחני

ציפי ג

New member
נער הייתי וגם זקנתי

ולא ידעתי שיש הבדל בין טושים ללורדים. זה רק מוכיח כמה תיעבתי ומתעבת את אומנות הציור.

למעלה