יש לי בעיה .. צריך עזרה דחוף!

יש לי בעיה .. צריך עזרה דחוף!

אני וחברה שלי כבר שנה וחודשיים (עוד מעט) ביחד.. היא הדבר הכי יקר שיש לי.. לפניה היתה לי מישי איזה חודשיים. אני בעיקרון הנשיקה הראשונה שלה (של החברה הנוכחית) אבל החברה הקודם היתה הראשונה שלי. תמיד ידעתי שזה מציק לה קצת העניין.. אחרי הכל יש את הקטע של "מישי היתה שמה לפניי", עכשיו נכון שזה בסך הכל עם החברה הקודם בסך הכל התנשקתי, אבל זה עדיין מציק לה העניין הכל אבל היה בסדר עד שלפני איזה חצי שנה אני והחברה הקודמת שלי רבנו.. סתם משו שטותי, אז התחלנו כמעט לצעוק אחד על השניה.. עד שבטעות נפלט לי איזה משפט לא נעים עליה, ועוד מול אנשים. אז היא בחזרה אמרה משו.. אבל על אסנת (החברה הנוכחית שלי) וזה ממש הטריד אותי. חזרתי הביתה והייתי חייב לדבר איתה על זה, כי אין בינינו סודות. וזה עיצבן אותה מאוד.. מאז ידעתי שהיא שונאת אותה אבל לא ידעתי כמה. ולפני כמה ימים דיברנו והיא הוציאה הכל החוצה.. היא ממש שונאת אותה על זה.. ועל זה שהיא היתה איתי ועל זה שאני והיא עדיין בקשר.. ניסיתי לשכנע אותה שבסך זה היה ריב והיא לא בן אדם כזה רע. אבל היא לא מוכנה לדבר איתה.. וזה עדיין כואב לה מאוד כל העניין. עם החברה הקודמת אני כנראה אנתק קשר, כי אנחנו במילא לא בקשר כזה הדוק ואני מוכן להקריב הרבה יותר מזה בשביל היחסים ביני לבין אסנת. אני ואסנת עכשיו בסדר.. סתומרת עבר הקטע של הריב ועכשיו זה הכיף שאחרי שמשלימים.. אבל עדיין אני יודע שכואב לה העניין.. \: מה לעשות בקשר לזה??

Kfear K

New member
עצה

שלום לך איש בבעיה !!! אני לא רואה איפה הבעיה אותה אקסית שהיית או עדין יש לך בחייך מה הטעם להשאר איתה בקשר הרי היא מהווה מכשול בקשר הנוכחי שלך אני לא חושב שתרצה לפגום בקשר כפי שאתה מציין הכי יקר שלך אז עם כול הכבוד פשוט תנתק את הקשר עם אותה אקסית ולא משנה כמה זמן היית איתה תחשוב אם המצה היה הפוך תחשוב כמה אתה היית כועס ואיך היית מרגיש ? אז תעשה את מה שאתה חושב לנכון לך עם הלב אבל אל תשכח את הראש מקווה שהצלחתי לעזור לך קצת

זה לא הבעיה..

עד לפני כמה ימים לא הייתי מודע בכלל לבעיה שלה איתה (סתומרת לא הייתי מודע עד כמה יש לה בעיה איתה) אם הייתי יודע לפני כבר ממזמן לא הייתי בקשר עם האקסית אבל בגלל שרק עכשיו נודע לי אז מהיום אני לא אהיה איתה בקשר.. וחוץ מזה עם האקסית אחרי שנפרדנו נהיינו ידידים ממש טובים.. רק אחרי שאני ואסנת נהינו ביחד אז לאט לאט איבדתי איתה קשר (למרות שאני אפילו רואה אותה כל יום .. אני עדיין בתיכון.. כן תצחקו עליי) הבעיה היא יותר נכון כבר עם אסנת.. כי אני יודע שהיא מרגישה ממש רע עם כל העניין.. כי היא עדיין שונאת אותה.. וזה שאני אנתק קשר עם האקסית זה לא אומר ששום לא קרה בעבר בינינו והיא תמשיך להרגיש רע בקשר לעניין.. ואין לי מושג מה לעשות בקשר לזה

Tully Is Here

New member
לא נראה שיש לך כל כך

מה לעשות מעבר למה שעשית. תושיב את הנוכחית, תתנצל שלא ידעת כמה זה מפריע לה (ובכלל חנפנות תביא אותך רחוק...), תסביר שהבנת ואתה מנתק קשר עם האקסית ופשוט תן לזה זמן. אני מאמינה שבסוף היא תתגבר וזה יעבור. וחוץ מזה פרחים ומתנות, אף פעם לא מזיק

חחח כן זה מה שעשיתי

אני רק ציפיתי שאוכל לעשות עוד משו יותר מזה.. כי כשהיא עצובה אז לי כואב.. וחוצמזה שאני תמיד מביא לה מתנות ופרחים :) כזאת חמודה.. מסמיקה כל פעם שאני מביא לה ורד

habubnik

New member
קודם כל

למה שנצחק עליך כי אתה בתיכון? אתה יודע כמה אנשים פה בפורום התחתנו עם החבר/ה הראשון/ה שלהם? (לא אומרת שזה מה שיקרה לך..אבל בכל זאת...) חברה שלך כנראה מרגישה קצת מאויימת, כן, אפילו שאמרת לה שתנתק את הקשר עם האקסית. וכנראה שהיא גם נפגעה בתור בן אדם, ולא רק בתור חברה שלך. אין לך מה לעשות בנושא, חוץ מלפנק אותה הרבה ולתת לה הרבה ביטחון שאתה איתה ואתה אוהב אותה. חשוב לא ללבות את האש, לא לדבר על האקסית, ותן לעניין זמן..היא תתגבר. בסופו של דבר לא עושה רושם שעשית משהו לא בסדר, ואין סיבה שהיא תעזוב אותך או משהו כזה רק בגלל הנושא הזה. ולדעתי, יותר טוב מפרחים ושוקולד - תגיד לה שאתה אוהב אותה...הרבה!
בהצלחה!

ואני הייתי עם 7 לפני החבר הנוכחי...

(+אקס מיתולוג ביניהם) ואני הראשונה שלו. אז מה?! מה שהיה היה. השאלה היא מה שיש עכשיו. אז אהבת פעם מישהי. וחברה שלך חושבת שהיא מגעילה. אז מה. אם אתה אוהב אותה עכשיו זה מה שמשנה! ואם אתה באמת אוהב אותה- אתה לא צריך ת'קשר עם הקודמת (תאמין לי- זה מסבך ת'חיים). נראה לי שמה שמה שמפריע לחברה שלך אסנת זה שאתה בקשר עם מישהי שלא ממש מחבבת אותה. יותר מאשר שהיא אקסית שלך. ת'אמת? גם אני היית נעלבת. נתק ת'קשר עם האקסית. (היא שווה את הבלגן שהיא עושה לך במערכת יחסים?!)

תודה לכולם על העצות!

ונראה לי באמת שאתם צודקים כי אין לי מה עוד לעשות חוץ מלהמשיך לאהוב אותה.. תודה לכם! :)

ענתי 10

New member
מה אני אגיד לך...

אולי אני אשמע כמו אמא שלך, אבל תאמין לי, הייתי שם לא מזמן, כי אני בסה"כ בת 26. אתה מאוד צעיר, וכנראה גם החברה שלך. מה שאתה מספר, מהניסיון האישי שלי, נראה כמו התנהגות טיפוסית של נערה בגיל העשרה, שחושבת שהיא חייבת לקבל בחור "לא משומש", אחרת חבל"ז, זה לא טוב, והוא בטוח יבגוד, וזה לא מרגיש נכון, ועוד כל מיני שטויות במיץ מהסוג הזה. ואתה מדבר עוד רק על נשיקה. ומה היה קורה אם היית שוכב עם מישהי לפניה? כשהיא תתבגר היא תבין שזה בסדר גמור, ואף אחד בעולם לא נולד אך ורק בשביל מישהו אחר, וזה טוב ואחלה שיש ניסיון גם אם אחרים, כי אז יודעים יותר טוב מה יש "בשוק" והדשא של השכן לא נראה ירוק יותר. אז מה שאני חושבת על המקרה שלך, שבסה"כ מדובר בהתנהגות לא בוגרת, אופיינית לגיל מצד החברה שלך. וזה גם בסדר גמור. אני לא מצפה מילדה בת 16 לחשוב כמו מישהי בת 30. אבל לגבי האקס שלך - אם זה כ"כ פוגע בחברה שלך, ואם ממילא אין לך שום צורך להיות איתה בקשר, אז למה אתם עדיין בקשר? תזרוק אותה מהחיים שלך, תקדיש את עצמך לאסנת, ותזרמו עם זה! שיהיה לכם רק כיף!

goneni3

New member
הייתי בסדנא שיכולה לעזור

הייתי בסדנא שקבלתי אינפורמציה על בעיות ופתרונן משהו משהו ממליצה בחום אם אינני טועה יש להם אתר www.marriage4life.biz

למעלה