יש לי חברים שרוצים לעבור לקנדה

pomelit

New member
יש לי חברים שרוצים לעבור לקנדה

אם זה לא היה חברים שלי, הייתי אומרת יורדים, אבל נתעלם מהסוגייה הזו כרגע. יש למישהו המלצות, הצעות ובאופן כללי טיפים?

תותי-בת

New member
כן!! קנדה... חלום... ../images/Emo9.gif בתור אחת שמתה להיות שם כבר וששרצה במנועי חיפוש בכדי למצוע על קנדה אתרים אני יכולה להמליץ על אתר אחד נורא נחמד, שמתייחס בעיקר לעיר טורונטו, ומתייחס למגוון שירותים ונהלים בטורונטו, בהצלחה לחברים שלך (וגם לי בעתיד) ../images/Emo9.gif ליאת.

winnie

New member
יהודים בטורונטו

יש לי משפחה בקנדה, והם גרים בthornhill שזו שכונה יהודית. יש עוד שכונה שיש לי בה קרובי משפחה, שזה foresthill שכונה יותר אמידה... טורונטו זו עיר מדהימה, ואיכות החיים שם ממש גבוהה. אבל להיות שם בחורף(מנסיון) זה פשוט נורא, ברגע שאתה יוצא החוצה, הפנים שלך קופאות,ולי אישית בהתחלה היה מעצבן לנשום אויר כל כך קר. השלג לא נמס, כי הטמפרטורות נמוכות מידי. זה נשמע כיף, אבל אחרי קצת זמן זה נמאס.

תותי-בת

New member
הלוואי... יש לי עוד ללמוד את יב´ ולעשות צבא... ואחרי זה אולי אני אעבור - הלוואי הלוואי הלוואי ../images/Emo9.gif משפחה... לא, אבל יש לי במרינה דל ריי בלוס אנג´לס בן דוד.. יש לי ידיד שגר במונטריאול (צחי אם אתה רואה את זה - אני אוהבת אותך!!! ../images/Emo25.gif ) והאקס עבר לפניי שנה לטורונטו... ליאת.

למעלה