יש לי רעיון איך לעצור את ההתנתקות

near3

New member
יש לי רעיון איך לעצור את ההתנתקות

הרעיון שלי זה שכל הסטודנטים ותלמידי ישיבות ההסדר שמתנגדים להתנתקות יפשטו על אשקלון וכל המושבים שליד אשקלון [אולי אפילו אשדוד] ויעברו בית בית ויאמרו להם בלשון פשוטה אדוני היקר : הראשון שיפגע מההתנתקות יהיה אתה ! כי יום לאחר ההתנתקות החמאס יתמקם ביישובי צפון הרצועה ויירה טילים על הילדים שלך בדיוק כמו שהוא ירה על שדרות ,ערך הבית שלך יירד ב 50% לפחות וסביר להניח שתאבד גם את מקום העבודה שלך כי אף אחד לא רוצה לקנות איפה שיש סיכוי שיפלו טילים ואל תשלה את עצמך שמה שקרה בלבנון יקרה גם בעזה וזאת מסיבה פשוטה החיזבאלה תמיד אמר שכל מה שמעניין אותו הוא שישראל תיסוג מדרום לבנון, וברגע שישראל נסוגה אז אין לו שום תביעות אבל הפלסטינאים מצהירים שעד שישראל לא תיסוג ל 67 ותיפתר בעיית הפליטים לא יהיה שלום כי אם מלחמה אז למה לסגת? למה לסכן את אשקלון? לכן כל תושב אשקלון חייב להפסיק לעבוד ועשות מצור על החווה או לשתק את העיר אם יש לכם עוד רעיונות אשמח לשמוע!!!!!!!!!!!!!!1

שכחת דבר אחד קטן קטן....

ההחלטה כבר עברה, עברה בממשלה, עברה בכנסת, ההחלטה על משאל עם לא עברה, השיכנועים שלך, גם אם יהיו יעילים, לא ישנו דבר, זה שהטילים יעופו זה ידוע, תאמים לי גם שרון יודע, ההתנתקות בכלל לא באה לעצור אותם, בשביל זה יש את צה"ל, זה נורא פשוט, זה לא נראה מתאים ומשתלם למדינה להחזיק 8000 איש במובלעת + כוחות צבא עצומים בלב מחנה הפליטים הגדול והצפוף בעולם, עדיך שיהיו בתוך ישראל, רצף טריטוראלי. יש משחק בינלאומי שאומר שגם אם אנחנו בטחים ב200% שאין סיכוי לשלום, אנחנו עדיין חייבים להתנהג כאילו אנחנו מאמנים שיש סיכוי לשלום, למה? כי אחרת אנחנו נהיה האשמים שאין שלום, לא יותר חכם לתת לפלשתינים לפוצץ הכל?

near3

New member
השומעות אוזנך מה שפיך מדבר?!

הרי אתה בעצמך אומר שברור לך שיעופו טילים אז נכון שלשבת בתוך עזה זה רעיון מפגר אבל עדיף להיות מפגר (אשם) וחי מאשר נאור(צודק) ומת!!!!!!!!!! אני לא מבין מה הפירוש " בשביל זה יש את צה"ל ? הרי צה"ל לא עצר את הטילים על שדרות אז איך הוא יעצור את הטילים על אשקלון?! לכן אני מציע שאכן נתפנה מכל היישובים שבאמת תקועים כמו עצם בגרון כמו כפר דרום, נצרים וכו' אבל לא לגעת בשום יישוב שבצפון הרצועה וכי השתגענו להביא אלפי חמסניקים למרחק 6 ק"מ מאשקלון?!

אני מתכוון לזה שנוכל לקבל יותר

כוחות פנויים, 0 אחריות על הרצועה וכתוצאה מכך יותר חופש פעולה צבאי, בכל מקרה ההתנתקות היא טקטית, שרון לא מגלה אבל הוא מתכוון לנצל אותה לכיוונים מסויימים בהמשך.

near3

New member
הלו לא ענית לי!!!

למה לסכן את אשקלון ? לא מספיק מה שקרה בשדרות? ברור שעדיף יותר כוחות אבל המחיר הוא כבד מאד!!!!!!!!!!!11 מאות הרוגים באשקלון

אז אני אסביר

דבר ראשון לא יהיו "מאות הרוגים" באשקלון, אין צורך להגזים כדי להבהיר נקודה, דבר שני כבר היום לפני מספר חודשים נפל קסאם באיזור התעשייה הדרומי של אשקלון, תבין ברגע שאנחנו יוצאים, אנחנו לא אחראיים יותר לאיזור גם הטרור וגם הרשות יודעים, דבר המאפשר תגובה הרבה יותר קשה ממה שעשינו עד היום, בדיוק כמו מדרום לבנון, היום גם חיפה מאויימת, אז זו היתה טעות לצאת משם?, זו לא חשיבה נכונה, היום פעולה רצינית מהחיזבאללה תזכה אותם בתגובה קשה מצידינו, הם יודעים את זה. מרצועת עזה אותו דבר, לכן המאמץ הכי רציני של אירגוני הטרור הוא להעביר את מרכז הפעילות מעזה לגדה.

near3

New member
אני מת עליך

כמעט שכנעת אותי , אבל יש הבדל אחד חשוב בין מה שקרה בדרום לבנון לבין מה שקורה ברצועת עזה. בלבנון , החיזבאלה אמר מפורשות שאין לו תביעות טריטוריאליות בצפון המדינה וכל מטרתו הוא לסלק את צבא הכיבוש מאדמת לבנון ולכן היה הגיוני לסגת חד צדדית מלבנון כי החל מהנסיגה כבר אין עילה לסכסוך לעומת זאת ברצועת עזה , מעולם לא שמעת את החמאס והג'אהד אומרים שברגע שניסוג הם יניחו את נישקם , אדרבא!!! הם חוזרים ומצהירים שהסכסוך האלים לא יסתיים עד שישראל תיסוג ל 67 ותיפתר בעיית הפליטים [והפתרון ההיחידי מבחינתם הוא לשוב לכפרים שמהם גורשו ב 48] הם גם לא יעבירו במיוחד את המאבק לגדה , הם יכו איפה שרק ניתן כי כאמור לעיל ,מבחינתם נסיגה מהרצועה הוא רק שלב בתוכנית הגדולה לסלק את היהוד מכל האדמות הכבושות. ולגבי הטענה שלאחר הנסיגה ,התגובה הצבאית תהא יותר חריפה [ולגיטימית] זה שטויות בנקטר , כי גם כשירו טילים על שדרות זו הייתה חציית קו אדום ולצבא לא היה שום פיתרון שהוא לא ניסה בעבר!!! וכי מה אפשר לעשות יותר חריף שלא עשינו עד כה? להפציץ מהאוויר , אוכלוסיה אזרחית?! הרי זה בכל מקרה לא עושים [לצערי] וגם לא יעשו אחרי שיירו טילים על אשקלון. ועוד לא אמרתי מילה על הנצחון המוראלי שאתה מעניק לטרור בסופו של דבר, מה שקרה עד עכשיו בשדרות יקרה גם באשקלון ובנותיה וגם אם כל מה שכתבתי מעט מרחיק לכת , הרי שאסור לקחת סיכונים עם החמאס והג'האד!!! מספיק עשינו טעות עם הסכמי אוסלו האומללים סיכונים לוקחים רק בקזינו ולא על חיי אזרחים.

אתה טועה לגבי חיזבאללה

לחיזבאללה יש בדיוק כמו לחמאס מטרות מיידיות ושאיפות סופיות, המטרה המיידית שנצא מלבנון, החיזבאללה לא מתפרק מנישקו, מתחזק ומתחמש כל הזמן, הוא בונה עצמו פוליטית בשביל השאיפה האמיתי שלו כזרוע אירנית, השמדת ישראל, כידוע יש לו קטיושות המגיעות לחיפה, זה לא קישוט. בגלל היציאה ושינוי המצב האיזורי הוא לא רוצה למשוך אליו התקפות, הוא יודע את משמעות התקיפה משם ויודע את התוצאות, הוא ישתמש בכל הכוח כאשר הוא יחליט, הוא לא יצא למלחמה שהוא לא חושב שיוכל לנצח. לפי גורמי המודיעין הצה"ל היום החמאס מרכז את רוב המאמץ בגדה, זה לא אומר שלט יעופו קסאמים לאשקלון, מצד שני הם יעשו את זה בתבונה מבחינתם, מבחינה בינלאומית כאשר לא נהיה שם נוכל להתייחס עליהם צבאית כאל מדינה ולא כאל שטח כבוש. אני מכיר היטב את כל המטרות והשאיפות הפלשתיניות, אתה לא צריך לספר לי, מה שכן זה שאלה השאיפות שלהם זה לא אומר שאנחנו אלה שצריכים לפרק הכל, נהיה חכמים וניתן להם להרוס הכל. אתה מניח שלא נעשה יותר ממה שנעשה עד היום, אני חושב שאתה טועה, זה שיש שם אוכלוסיה אזרחית לא אמור לעצור אותנו, אם זה כן אז אנחנו מפגרים. אני לא יכול לנחש מה יעשה שרון בעתיד אם יהיו טילים על אשקלון, אני לא נביא, מה שאני כן יודע שזה חמור יותר לירות מתוך שטח לאחר שיצאנו משם ואין לנו יותר אחרויות עליו, אם אין את האחריות עלינו אז היא ישירות נופלת על אבו מאזן, יחד עם כל הלחץ והאחריות, זה הפירוש של להיות מנהיג.

near3

New member
אתה בעצמך מודה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אתה בעצמך אומר שיעופו קאסאמים על אשקלון ויש לך גם פיתרון לאותם קאסאמים אתה אומר שזה חמור אתה אומר שאם לא נגיב אנחנו מפגרים אתה אומר שהשימוש בקאסאמים יהיה בתבונה ולסיום אתה אומר שאתה לא יודע מה הפיתרון של שרון כי אתה לא נביא להלן תגובתי: זכותך ואף חובתך בתור אזרח לקבל תשובה ביטחונית לבעיית איום הטילים על אשקלון , אני חוזר , לא ניחושים ולא השערות אלא תשובות !!!! אתה משער שצה"ל יגיב ביד קשה מאד כי אם לא אנחנו מפגרים ... אתה גם מניח שלשרון יש תשובות אבל אני חושב שאנחנו צריכים לקבל תשובות חד משמעיות!!!!!!!!! לא השערות ולא ניחושים ולכן אם שרון יצהיר ואף יוכיח לי שעל כל טיל שיפול על אשקלון אנחנו נמחוק שכונה בעזה אז מצוין אבל שנינו יודעים שזה לא יקרה ולמרות שזה חמור לירות עלינו משטח שיצאנו מצטער להודיע לך אבל החמאס לא מחויב לכללי האתיקה של אסא כשר ומבחינתם שום דבר לא חמור והם גם לא התחייבו בשום מקום שהשימוש בקאסאמים יהיה בתבונה.. במילים אחרות אתה כל הזמן מניח הנחות בשם החמאס כמו שימוש בתבונה וחמור וכו' אז אני רוצה לומר לך שעד שאין לך תשובות לא מכניסים אלפי חמאסניקים לצפון הרצועה כי אם ההנחות שלך לא יתממשו אז המצב הולך להיות גרוע עשרת מונים ולפי מה שאלכס פישמן כותב בידיעות ההנחות שלך לא עומדות להתממש אה כן כתבת משהו על אבו מאזן מיותר להזכיר שאבו מאזן עצמו הצהיר שהוא לא הולך להתעמת עם החמאס והגיהאד. הוא ינסה "לשכנע " אותם...

near3

New member
בהצלחה בבחינות בגרות ובפרט במתמתיקה

מתי מסתיימים כל בחינות הבגרות?

השארות העזה לא ימנע מקסאמים לעוף

ולהיפך יציאה מעזה לא תמנע מצה"ל להכנס ולפעול, מה השינוי?, כוחות פנויים, פחות חיכוך, שינוי מהותי במציאות של עזה, לחיקת האחריות של אבו מאזן היא מחייבת כי אחרת הוא לא יקבל כלום ויופל על ידי החמאס, כמו כן המציאות הבינלאומית תביא ללחץ שלא כל כך מהר יסלימו את המצב משם, אם כן נוכל, אם לא נהיה מפגרים, אני לא נביא, להסלים את המצב שם. החיזבאללה היום יכול להגיע לחיפה והוא לא עושה את זה, למה? הוא מודע להשלכות, השלכות שמזיקות לאינטרסים שלו כרגע. דווקא בגלל שהמצב הביטחוני יהיה גרוע יותר אני בעד ההתנתקות, לא זה לא הגיון מעוות, אני אסביר לך משהו, זה כמו שחמט, זו טקטיקה, מזיזים חייל אחרוה תוך צפייה של המהלכים העתידיים של היריב, אני יודע מה הולך לקרות עם הפלשתינים, הם טומנים לעצמם פח אדיר, ההתנקות היא הנפילה שלהם. הם כבר לא אלה שמושכים אותנו לבוץ, הם נופלים אליו מזמן, אנחנו קובעים מציאות, לא נגררים אליה, תחשוב רגע אל התמונה הגדולה, תסתכל היטב על התמונה הפוליטית הפנימית הרשות, את מאזן הכוחות וישר תבין שזו דרך טובה, מקסימום אני טועה הטרור יפורק ונחזור למשא ומתן, זה מצב של WIN-WIN. אנחנו יוצאים מעזה, המחוות של ישראל נגמרות, הכדור עובר לאבו מאזן, אבו מאזן לא יגע בחמאס, החמאס בינתיים הופך לרשות שניה בתוך השטחים, לא מטעמים ביטחוניים דווקא, הפת"ח נחשב מושחת והם לא - פוליטיקה פנימית, הטרור חוזר, ישראל מגיבה חזק, ואנחנו נכנסים לסיחרור שהוא תחילתה של דינמיקת הכרעה צבאית, תם עידן פיגוע-תגובה-פיגוע-תגובה, אני בטוח כבר מספיק אנשים קלטו שהיא לא יעילה, היא טובה זמנית, זמנית מאד, לא יותר. נשמע לא סביר?, סביר, זה לא שאני מנבא מה תעשה ישראל, אני מנבא מה אנחנו נאלץ לעשות, לא תהיה לנו ברירה.

near3

New member
יובל אתה חזק...

אתה צריך לעבוד בהסברה אלא שיש מס' כשלים מרכזיים בדבריך התיאוריה שלך מתבססת בעיקר על כך שיציאה מעזה הופכת את ישראל לצודקת יותר ומוסרית יותר מן הפלסטינאים ולכן לאחר ההתנתקות , תהיה לנו עילה מוסרית , חוקית ובינלאומית להכנס בהם בכל הכוח על כל ניסיון להפוך את אשקלון לעיר רפאים יובל ! אני קונה את התיאוריה שלך ומוכן החל ממחר להצטרף לנוער מרצ , אך יש לי תנאי אחד קטן !!!!!!!!!!!!!!! שראש הממשלה ושר הביטחון והמשנה לרוה"מ אכן יתנו לי התחייבות ברורה וחד משמעית ברחל ביתך הקטנה שאכן אם יפול טילים על אשקלון באופן שזה ישבש את חייהעיר כמו שדרות , או אז פרס ,שרון ומופז יורו לצה"ל למחוק שכונה בעזה שכן אין לחמאס שום צידוק לירות עלינו לאחר שהתפננו לקו הבינלאומי אם אני מקבל את ההבטחה המפורשת הנ"ל , אני בעצמי יבוא לעזור בפינוי היישובים. הבעייה היא ופה אני חוזר על מה שאמרתי בעבר ש א- אנחנו לא נקבל הצהרה כזו ,לא משרון וודאי לא מפרס ב- גם אם היינו מקבלים הצהרה כזו , אני בספק רב מאוד אם אכן יממשו את ההצהרה. ואל תגיד לי ששרון אכן מתכוון להגיב במלא הכוח לאחר ההתנתקות אלא שהוא לא יכול להצהיר על כך בפומבי שכן : א- מי אמר שהוא אכן יגיב במלא הכוח? ב- ביניינו יובל,ותהיה כנה לגמרי ! אתה באמת מדמיין לך את ישראל מגיבה במלא הכוח כגון הפצצה מהאוויר על עזה[הריגת עשרות ערבים] ?! הרי השמאל בארץ ובתוכם מפלגת העבודה יעשו הכול למנוע זאת הקהילה הבינלאומית , לעולם, לא תרשה זאת , וגם הלחץ של המדינות הערביות [ הפגנות המונים ומצור על השגרירות הישראלית]לא יאפשר שום תגובה חריפה ואוסיף ואומר שאפ' מבחינה מוסרית ובינלאומית לא יתנו לנו להגיב בטענה שעד שלא מסתיים כל הכיבוש [ קווי 67 ופתרון בעיית הפליטים] הרי שמדובר במאבק של עם נגד כובש ועל אף שהכובש יצא מרצועת עזה המאבק לא הסתיים וצריך להכות בו ולזנב בו עד לסיום המוחלט של הכיבוש ולכן לאחר שההסתברות מראה שישראל לא תוכל להגיב באופן חריף אנו חוזרים לסכנה הנוראה בהבאת אלפי חמסניקים ואנשי ג'האד לצפון הרצועה ואני לא "סומך" על החמאס שיעביר את הפעילות לגדה משתי סיבות: א- החמאס הוא ארגון פונדמנליסטי שמתעלם אפ' מהסבל של האזרחים שבתוכם הוא חי, והוא פועל בין הייתר מכוח ציווי דתי של ג'האד כך שאין שום סיבה שהוא לא ימשיך להכות בנו ויובל ! אל תשווה את החמאס לחיזבאלה ותעשה גזרה שווה בין שתי הנסיגות שכן אני חוזר ואומר ראשית: החיזבאלה הצהיר בריש גלי שלאחר הנסיגה מלבנון הוא יפסיק את המאבק ושנית כל פעולה מצד החיזבאלה אכן תגרור לחץ בינ"ל כבד על ממשלת לבנון , סוריה והחיזבלה בעצמו בטענה שאין לכם שום עילה מלחחמתית נגד ישראל מה שאין כן בנוגע לעזה ולחמאס , החמאס מעולם לא התחייב על הפסקת המאבק מעזה ועל הלחץ הבינ"ל כבר דיברנו למעלה ובאשר לטענה שאבו מאזן יצטרך לקחת אחריות ... נו באמת ? אי אפשר לבנות על זה הרי עד היום הוא לא הוכיח את עצמו בסיכול פיגועים והוא גם הצהיר שהוא לא הולך להאבק עם החמאס... אבל גם אם מדינת ישראל תזכה בסיכוי של 1 למיליון בלוטו וחמאס לא יפעיל טרור מהרצועה הרי שהסכנה היותר גדולה עדיין לפנינו והוא שהחמאס יעתיק את מודל הנסיגה מעזה לגדה ויתחיל לירות קאסמים וטילים על גוש עציון , אפרת וכפ"ס כדי שנפרק את כל אותם התנחלויות ארורות וניסוג ל 67 ועוד לא אמרתי מילה על הסכנה שבהפקרת ציר פילדלפיה שאם עד עכשיו הם הבריחו קאסמים ו"נפצים" הרי שלאחר הנסיגה הם יבריחו חלקי טנקים, מסוקים , מערך נ.ט והיד נטויה ואל תגיד שהמיצרים ימנעו את ההברחות כי אם אתה סומך על המיצרים המצב שלך באמת חמור ואין כאן מקום להוסיף אז יובל ! תבין לבד בפני איזו סכנה נוראית אנו נמצאים ותבין שלמרות שאני שונא פוליטיקה הרי שעכשיו אני יוצא מתוך הקונכייה ופועל בכל דרך לעצור את הנורא מכל

את האמת, אני צופה שבירת כלים

טוטאלית ומוחלטת לאחר ההתקות ובעקבות הטרור המחודש, אז כן, אני צופה מצד אחד פחות התקפות מכיוון עזה ויותר מכיוון הגדה על ישראל, אני צופ אנרכיה ברשות, אבו מאזן יאבד שליטה, החמאס יהיה רשות חתרנית מתחתיו והוא עדיין לא יגע בהם מרוב פחד.

near3

New member
אז למה לתת לזה יד?

אם כל הצער שבדבר, עדיף את השכול הקטן שיש עכשיו בעזה מאשר ה - שכול הגדול שיבא לאחר הנסיגה למה לקחת סיכון מיותר תאמין לי גם אני לא רוצה לראות חיילים נהרגים בעזה כשהם מגינים על הנחלות טיפשית אבל עדיף מוות של 10-15 חיילים בשנה מאשר מוות של אלפי אזרחים ושיתוקה הכלכלי של כל מד"י ותאמין לי שאני לא מגזים כי שנינו מסכימים שמוות של חיילים בעזה לא תבריח תיירים ומשקיעים אבל טיל אחד על כפ"ס או אשקלון ומבחינת התיירים ישראל הופכת לבוסניה אז יובל תשכנע את כל מי ש/צריך תשפיע היכן שאתה יכול כדי לעצור את קיצה של מדינת ישראל כי מה שאתה ואני רואים עכשיו בת"א יכול להגמר ביום אחד בלבד טיל אחד , שרשרת פיגועים וכולנו במנהטן

אין "צודקת יותר ומוסרית יותר"

יש את המציאות שישראל יוצרת לעצמה אחרי ההתנתקות ולדעתי וזנ יתרונה היא מבטלת/מצמצמת למינימום את השטחים האפורים עליהם עומדים הפלשתינים, מבטלים את העימות המצוצם ומותיר אצלם שני אפשרויות או שהם מפרקים את אירגוני הטרור וחוזרים למשא ומתן על הסדר קבע (לא סביר) או שהאיזור נכנס לסיחרור, למצב של שבירת כלים, אני מסכים איתך שישראל תחכה עד הרגע אחרון תנסה למנוע את אותה הסלמה, המזל שלנו, זה יהיה נסיון עקר והשבירת כלים תהיה גמורה ומוחלטת, השליטים האמיתיים של הפלשתינים, החמאס (הציבור הפלשתיני הולך ומואס במה שהוא רואה כשלטון מושחת), ה"כוחות המתונים", הם יותר נכון "כוחות אימפוטנטים" הנתונים לחסדי החמאס וההודנא, אחרי הכל זהן הסדר חד צדדי, אבו מאזן הוא לא צד, הם בכלל לא מקשיבים לו, ההוראות הם מהנהגת החמאס בלבנון וסוריה ומטהרן, אז אני מאמין שנגיע לדינמיקת הכרעה צבאית, לא בגלל שנהיה "צודקים" זה בגלל שלא תהיה לנו ברירה, זה כבר עיניין ידוע, הישראליפ תמיד מחכים לרגע האחרון, להדחק לקיר, לאין ברירה. מעולם לא סמכתי על המצרים, אני נגד העברת פילדלפי למצרים\ אני בעד הרחבתה וביצורה. אני מכיר את שאיםות הפלשתינים, אני בכלל לא בונה על שלום או שקט אני רק מנסה לסדר את כלי השחמט בצורה כזאת כדי שלכשנגיע לנק/הכרעה אנחנו נהיה מוכנים ונצא ממנו כקובעי החוקים ולא הנגררים, גם ברמה האיזורית ובייחוד ברמה הבינלאומית.

near3

New member
יובל , שכחת שכבר ניסינו ...

הרי זה בדיוק מה שאמרו לפני הסכמי אוסלו שנמאס מכל הסכינאות ובקבוקי התבערה ( הלוואי עלינו טרור כזה היום ) וניתן צ'אנס לערפאת ולעם הפלסטיני ואם הם יקימו מדינת טרור יש לנו צבא חזק שיכסח אותם צבאית וכך נגיע להכרעה וכו' בפועל , זה לא עובד כך כי אחרי שאתה נסוג משטח כלשהוא אתה לא יכול לחזור ו"לכסח..." וכו' כי תמיד השמאל יטען שכל עוד לא נסוגנו מכל השטחים הכבושים הרי שבנו האשמה ולא רק בפלסטינים ולכן אף אחד לא יאפשר לך להפציץ אוכלוסייה אזרחית ואפ' להכנס בטנקים בחזרה לרצועה לא יתאפשר לך שכן ביום שנצא מהרצועה הם הולכים לבנות בונקרים ויהיה להם ציוד נגד טנקים ואפ' נגד מסוקים שאותו הם יבריחו מציר פילדלפי ואז כל כניסה לרצועה תעלה לצה"ל במאות הרוגים כך שהצורה שבה אתה משחק שחמט היא גרועה מאד ובכלל תחשוב על זה האם אי פעם זכור לך שעשית הסכם עם הפלסטינים והם עמדו בו? ! הרי הם הפרו כל הסכם וכל מה שעשינו לטובתם הם ניצלו אותו נגדינו תיזכר, כמה הם דיברו על החשיבות והמוסריות של שחרור אסירים ותבדוק כמה אסירים משוחררים חוזרים לבצע פעולות טרור ותבין שאי אפשר לסמוך על הפלסטינים בכלום הם לא עם נורבגי נחמד הם עם עוד לא הוכיח את עצמו אז למה לסגת ?! הרי זה אפ' לא הימור של 50% -50% זה בטוח יהיה לרעתינו שכן אין להם שום סיבה להפסיק את המאבק ולהחריפו אדרבא ככל שהם נילחמים יותר הם מקבלים יותר.... אז יובל , תתעורר לפני שיהי מאוחר

YOSSINOW

New member
ניר אתה צודק ב 100%

אחרי ההתנתקות יגיעו הקאסם לתחנת הכוח באשקלון. גם שם ילמדו ליות תחת איום טילים כמו בשדרות. אחרכך זה יגיע לאשדוד ועוד ועוד. למה? כי אנחנו מדינה עם הנהגה גלותית בלי אומץ. בטיל הראשון על שדרות היינו צרכים למחוק את הבית חנון.

למעלה