יש לי רעיון.....

who is this

New member
יש לי רעיון.....

מכיוון שזהו פורום חדש אולי נעשה איזה שרשור היכרות? אז הנה... שם: גיל: מקום מגורים: איי סי קיו/ מסנג'ר: שיר אהוב של שייגעצ: ככה נוכל להכיר אחד את השני יותר טוב..

רעיון מצויין....

שם: איילת גיל: 17 וקצת מקום מגורים: גבעת זאב איי סי קיו/ מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב של שייגעצ:יש הרבה. חחחח אממ "אינטרקום" ואממ "שחק את המשחק" אין לי שירים אהובים מהדיסק הראשון. אהה כן "אוי ואבוי"

¥EleVatioN¥

New member
מעולה ../images/Emo13.gif ../images/Emo129.gif

שם: אורלע (אורלי..איך שבא לכם
) גיל: 16 (וחצי חודש הבא
) מקום מגורים: אשדוד אייסיקיו: 136719292 שי אהוב של שייגעצ: אינטרקום, ניו יורק רפיח, משקאות חריפים וגם פרח נתתי לנורית ועושה ביד, קשה לי לחשוב גם נחמד..וחייל של מאה שערים קורע
זהו

שטיצה

New member
רעיון מעולה../images/Emo13.gif

שם: דניאל גיל: 13
מקום מגורים: רמת גן איי סי קיו/ מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב של שייגעצ: את דומה לכלב, לב מפלסטיק, אינטרקום, חייל של מאה שערים ומרילין מונרו

who is this

New member
עכשיו תורי!

שם: עומר גיל: 16 מקום מגורים: ישוב שקד איי סי קיו/ מסנג'ר: 255926322, SIASY22ֲHOTMAIL.CO.IL שיר אהוב של שייגעצ: את יפה, רוצה ללכת, משקאות חריפים ואינטרקום. אגב, שאלה לי אליכם: מישהו רואה פה השיר שלנו? אם כן, ראיתם את הפוסטר מאחורי הספסל מחוף לבניין? אכן, לא טעיתם זהו הפוסטר של הדיסק השני של שייגעצ...

lishhhh

New member
אני!../images/Emo26.gif

שם: ליהי, אפשר ליש! גיל: 14 (עוד חודשיים) מקום מגורים: חולון אייסיקיו/ מסנג'ר: 220521349 ו- [email protected] שיר אהוב של שייגעצ: לב מפלסטיק, עושה ביד, פרח נתתי לנורית, משקאות חריפים וקשה לי לחשוב. כרגע בכל אופן...

Crazy Girl2000

New member
תוריי../images/Emo85.gif

מכיוון שזהו פורום חדש אולי נעשה איזה שרשור היכרות? אז הנה... שם: גיל: מקום מגורים: איי סי קיו/ מסנג'ר: שיר אהוב של שייגעצ:חייל של מאה שערים,עושה ביד,פרח נתתי לנורית,אין לי אוויר,משקאות חריפים,קשה לי לחשוב נחמד ודיילת באל על

Crazy Girl2000

New member
מוזר ../images/Emo12.gif../images/Emo85.gif

זה מחק לי את השם והגיל וזה... אז הנה... שם:סהר גיל: 13 מקום מגורים:אורנית שיר אהוב של שייגעצ:חייל של מאה שערים,עושה ביד,פרח נתתי לנורית,אין לי אוויר,משקאות חריפים,קשה לי לחשוב נחמד ודיילת באל על

../images/Emo41.gif אחלה רעיון../images/Emo45.gif

שם:
גלו'ש/גלושית [או בשמי גלי
] גיל:
15 וחצי עוד מעט מקום מגורים:
איזור חיפה איי סי קיו/ מסנג'ר:
[email protected] שיר אהוב של שייגעצ:
אממ...בעיקרון כולם אבל הכי הכי...משקאות חריפים, דיילת באל-על, רוצה ללכת, את יודעת, אין לי כוח, אוי ואבוי ועוד ועוד...
הא
וגם..."משה מקנא".. שיר שולטטטט
*לא ממש של שייגעצ..כאילו, של "רבע" משייגעצ אבל.. חחח..לא חשוב
*
החלטתי, לכבוד פתיחת הפורום, לשים בכל הודעה תמונה אחת של שייגעצ שאני צילמתי, תהנו

אוייש לא שמתי לב שעשית כאן שירשורון

אז ככה:) שם: רתם (ושוב..- אני חוזרת..- בלי ו..!!) גיל: 16 מקום מגורים: מבשרת ציון! איי סי: 154662775 ( כנסו בהמוניכם!!!!) שיר אהוב: ג'י אני אוהבת בדוגרי הרבה שירים..- כן..-אפילו הרבה מאוד... המפ.- דיסק ראשון: את דומה לכלב, חייל של מאה שערים( באט אופקורס!!), ערוץ הילדים(רולאאז:)) ), פרח נתתי לנורית, עושה ביד(!!), רוצה ללכת( רגע אני לא זוכרת אם זה בכלל בדיסק הראשון..:/..) לא משנה יש הרבה הם פשוט גאונים..:) דיסק שני:דילת באל-על, או ואבוי, מרלין מונרו, משקאות חריפים.( תאמת פשוט הרבה פחות אהבתי ת'דיסק השני..:/) וקצת פחות קשור: סופרסטאר...- מי שהיה בהופעה בצוללת(ירושלים..) לפני בערך חודשיים..(חןחן.-בהופעה שנגסו ליובל בתחת:)) )- אז הוא ניגן ושר כמובן את סופרסטאר...- והוא שיפר כמה שאפשר לשפר ת'שיר ההרוס הזה.... (אומרים שגם ברוק העצמאות ..-אבל אני לא יכולתי להיות שם..:/) למי שא שם לב..- אני אוהבת לכתוב הרבה ולשגע לכם תשכל:)) אני מניחה שתתרגלו כי אני הולכת להשאר בפורום הזה!! כן כן..- נתקעתם איתי!!! אבל חברה'ס...- אני מצפה להכיר אותכם..- זה לא ככה!!! אז יאלללללללללה!! תחברו לאיי סי שלי!!!

orkerist

New member
אני

שם: יונתן גיל: 14 מקום מגורים: הוד השרון אייסיקיו: 198359034, מסנג'ר: [email protected] שיר(ים) אהוב(ים) של שייגעצ: אמממ.. רוצה ללכת, אינטרקום, לב מפלסטיק, דומה לכלב ושגר פגר=) אגב, מזל"ט על הפורום ובהצלחה! סוף סוף יש פורום שייגעצ!

תורי

שם: איריס גיל: 16 מקום מגורים: קריות איי סי קיו/ מסנג'ר: 284-764-931 שיר אהוב של שייגעצ: השיר הכי טוב שלהם זה חייל של מאה שערים. נ.ב עומר, בשבילך.

בוטנייה

New member
אני ../images/Emo9.gif

שם: רותם גיל:14 מקום מגורים:רחובות איי סי קיו/ מסנג'ר:343106260 שיר אהוב של שייגעצ: דיילת באל על

../images/Emo124.gifאני בתוווור! ../images/Emo68.gif../images/Emo9.gif

משת"פית!!-
שם:ניצן
מקום מגורים:מבשרת ציון
איי סי קיו/ מסנג'ר:306134469
שיר אהוב של שייגעצ: מרלין מונרו, את דומה לכלב... אינטרקום... כל מיני

למעלה