יש לי שאלה אולי זה לא המקום אבל...

pshota

New member
יש לי שאלה אולי זה לא המקום אבל...

למה אנשים זורקים יציאות שמכוונת אלי אבל באויר ולא פונים אלי ישירות ? למה לאנשים אין אומץ לבוא ולדבר פנים אל מול פנים.......? אני אתן דוגמא....אני עצמאי ויש לי לקוחות קבועים שבאים מפה לאוזן... בתקופה האחרונה נוצרה לי בעיה שגורמת לי לנרגיש לא טוב למרות הכסף.... נותנים לי רמזים והרגשה לא נעימה..... כך שהיום החלטתי לסנן את מי שצריך להשאר שלא זורק דברים באויר ונותן לעבוד בשקט ומרוצה מהמחיר שאני גובה ומהשרות שאני נותן..... מה אתם חושבים חברים .........

Darek engel

New member
ערב טוב

תראה אני תסתכל על זה משני כיוונים :אחד אתה לא צריך לסנן אף אחד זה לא חשוב אם מדברים זורקים מילים כלפיך אתה מעריך את השרות שאתה נותן בסכום מסויים וזהו אל תכנס לראש של אף אחד כי רק אתה יכול להפסיד מכך ההפך תלך איתם תמשיך לעשות את מה שאתה חושב וזהו . תמיד יהיו אנשים שלא יקבלו את זה ויעירו על זה . שנית אני יכול להגיד לך שלפעמים אנחנו מקבלים התרשמות לא נכונה לא צריך לחשוב עבור אחרים בכלל לא לעשות את החשבון של אף אחד זה סתם לפי דעתי עיסוק בתפל.שיהיה לך בהצלחה ושיהיה לכולנו ערב מלא אהבה ואושר.

pshota

New member
ערב טוב גם לך...

אני מעדיף להרויח פחות ושיתחסכו אלי בכבוד ולא יעירו הערות שלא במקום למרות שיכיול להיות שהם טועים אבל בכל אופן המחשבה עוברת בראש. אז למה הלך אחד יבוא אחר...ואולי לאחר לא יהיה איכפת כמו שלא זה ממש אכפת.... כבדאו וחשדאו אבל עם כל הכבוד יש גבול לכמה שבנאדם יכול לספוג... יכול להיות שזה יהיה מוטעה להפסיק כי בקשר לטיב השרות אין תלונות אבל לגבי דברים אחרים יש הערות באויר... לא התחתנתי עם אף אחד אבל מצפה לקצת אכפתיות ואנושיות... אחר אולי לא אני כן

למעלה