יש לי שאלה אני מחפש חנות של..

Chemical Venom

New member
יש לי שאלה אני מחפש חנות של..

אז ככה אני מחפש חנות בארץ שמוכרת חולצות ופוסטרים של להקות ומזרים .. למשל אני מחפש פוסטר של MCR וחולצות של דה קילרס לינקין פאק וכאלה אני יודע שיש חולצות כאלה בחו"ל אבל בארץ אני לא מכיר שום חנות שמוכרת דברים כאלה... מישהו מכיר??\ תודה לעוזרים!

TzlilSimple

New member
מה באמת?

איך זה שאף פעם לא שמתי לב לחנות הזו?
לא שאני גרה שם והולכת כל יום, אבל כשאני אצל סבתא שלי אני נכנסת לכל חנות אפשרית

GoldenBabe

New member
נמ ענו לך אבל../images/Emo109.gif

אם אתה רוצה חולצות של להקות שאין בארץ [לינקין פארק יש מאה אחוז, ויש במטאל שופ
] אז אתה יכול ללכת לחנות שמדפיסים בה על חולצות, להביא להם תמונה [במידה ואין להם אינטרנט ומדפסת] ולהדפיס על חולצה ^^ זה עולה בין 40-100 תלוי איפה ותלוי אם זה חולצה קצרה/ארוכה/סווצ'רט וכו'.

CitizenErased

New member
בבניין השני...

אם את מכיר את החנות המגניבה אוטאקו אז תמשיך שם בירידה הזאת עד שאתה מגיע שם לכניסה הצדדית הזאת וזה ממש ליד הכניסה. יש שם גם קצת דיסקים וDVDים והרבה סיכות

Rose131

New member
אין על המוכר של דיסק סנטר../images/Emo99.gif

יש לו שיער כה מושי

oshriti123

New member
ובחיפה יש חנות?

לא יודעת אם יצא לי להיות בזמן הקרוב בתל אביב... ואיפה בחיפה אפשר גם לקנות סיכות?

orw93

New member
כן../images/Emo205.gif

במרכז הכרמל, איפה שהיה פעם הבאולינג ועכשיו יש שם בר או משו נראלי. יש שם חולצות וסיכות ופאצ'ים. זאת חנות כזאת מגניבה. אני מתה עליהXD

M a a y a n K

New member
שאלה..

איפה היה פעם באולינג בכרמל? את יודעת אולי את השם של החנות?

orw93

New member
משו עם עם סקייטרטים אני חושבתX_X

+
זה ליד קרוב לארומה. וזה במרכז הכרמל לא בכרמל (אם יש הבדל בכללXD)

SainTonix

New member
אם מסכימים לכם לתת כרטיס אשראי..

האתר הזה : http://www.interpunk.com מעולה! הזמנתי ממנו כבר חולצה של mcr, atreyu & from first to last, כובע צמר של HIM וגרין דיי.. הוא ממש אמין, בד"כ מגיע אחרי 4 ימים. (אם המשלוח כבר יותר מ50 דולר אז זה יקח איזה שבוע יותר כי מעקבים קצת במכס אצלנו והם גנבים! , אז אם אתם מזמינים - עצה, לא יותר מ50 דולר, המשלוח עולה 6 דולר , ככה שחולצה עם משלוח עולה 80 שקל כשבארץ זה עולה 100 ..)

Chemical Venom

New member
אני הבנאדם הכי מפגר בארץ

עברתי היום לייד חנות תומר וגלל שדיברתי בטלפון שחכתי להיכנס ואז כבר שחכתי מכל העניין ושניזכרתי מצאתי את עצמי באוטובוס סדרך הביתה.. (הייתי בתל אביב היום אבל לא בשביל זה סתם שחכתי) אממ מחר אני גם נוסע לתל אביב אז אני ייזכור לעבור בתומר וUFO ומזל טוב לי מחר יש לי יומהולדת! חחח

למעלה