יש לי 7160

AndrewV

New member
יש לי 7160

יש לך מושג עם יש לו תוכנה חדשה ??? כי יש לי V 01.07 ויש לי כמה בעיות ובאגים במכשיר

1אריאלה

New member
לפני מס´ חודשים יצאה גירסה 1.08

איזה באגים יש לך? אני משתמשת ב 7160 ללא כל בעיות

AndrewV

New member
אז ככה

1. אני לוחץ על מקש תפריט ואני נכנס לתפריט רק אחרי כמה שניות 2. פעם ביומיים הוא נתקה לי כמו WINDOWS 3. במשחק אוטולו אני יכול לנצח אותו בגלל שהוא לא מבצא שום דבר בתורו 4. סלולה מספיקה לי רק ליומיים של המתנה וכמה שעות של דיבור ועם אני יכול לגשת לשירות לקוחות שהם יצרבו לי את הגירסה 1.08 ??

phingy

New member
אני יכול לענות לך על חלק מהבעיות

לחבר שלי היה 7160 עד שהוא נהרס ואני יכול להגיד לך שבקשר לתפריט זה ככה בכל המכשירים (של 7160), בקשר למשחק אוטלו אולי הוא לא מבצע שום דבר בתורו כי אין לו מה לעשות כי כמעט ניצחת אותו ולא נשאר לו מקום? בקשר להתקעות אין לי מושג ובקשר לסוללה זה באמת לא בסדר כי היא אמורה להספיק לכמה ימים טובים, אפילו שבוע

AndrewV

New member
אז אתה טועה

יש לי חבר עם 7160 ועצלו הכל טס ובקשר לאוטולו אז זה קורה רק בהתחלת משחק

1אריאלה

New member
אנדריי

בעיית התפריט היא לא משהו גורף ופעם ראשונה שאני שומעת עליה, כנראה מדובר בבעיית חומרה ולא תוכנה. אתה יכול לגשת למרכז שרות והם יצרבו לך את המכשיר.

nirlotan

New member
7160 הוא טעות

זה מכשיר כל כך בעייתי שיורוקום (נציגי נוקיה בארץ) מתנצלים על שיווקו. נוקיה יודעים לייצר מכשירים מדהימים, והם פשוט פישלו איתו! בעיות תוכנה, וחומרה ללא סוף. נסה לקנות מכשיר כזה היום...

MaD-d0g

New member
נכון !!

גם העיצוב לא משהו ...
(אהם אהם ** בלטה אהם אהם ** ) ואם קיבלתם לפני יותר חודש-חודשיים באיזה יום שישי אחד, קטלוג מעיתון ידיעות אחרונות, שמציג את כל הטלפונים של נוקיה, GSM, TDMA, כל הרשתות ואפילו מכשירים שלא משווקים בארץ... אולי זה רק אני, עוד מישהו שם לב שהם "שחכו" את ה 7160 שם ? אפילו ה 5120 היה שם !

MaD-d0g

New member
הא?

אמרתי שיש 5120 ובאמת היה 5125 ולא 5120 אבל זה לא משנה, זה אותו דבר 5125 זה האח הגדול של 5120 (למרות שתמיד חשבתי שהאח הגדול של 5120 הוא טנק מרכבה (יענטו בגלל הגודל
)

אולי נגמ"ש

כנראה ששכחת שפעם היה 2160 לו הייתי קוראת טנק מרכבה ל- 5125 הייתי קוראת מקסימום נגמ"ש

MaD-d0g

New member
חחחחחח וואלה..

לחבר שלי היה את זה, הוא דווקא שימושי כנשק קטלני

eyal41

New member
לא

אתה טועה יש לי גם 7160 ולא נתקלתי בבעיות אני חושב שזה מכשיר מצוין. תגיד יש לך "פונסינק" (תוכנה לסינכרון הפלאפון 7160 עם המחשב)

למעלה