יש לי

יש לי

בכי בפינת העין. יש לי רטיבות. שמען של הדמעות לא זולג, אליך עד תמיד. רוכנת כמשורה צופה בבבואה שבשלולית. וכשתבוא אלעג על בורותי. שהייתה. |כל עוד בלבב|

אל תלעגי אהובה

כי בורותך היתה הבורות של הלב הרימי ראשך בגאון אספי דמעותייך כאגלי הטל המבשרים את סופו של הליל ותחילתו של בוקר חדש

BOLDER

New member
רק קדימה עם פזילה לאחור

הביטי קדימה ואח"כ אחור לא הכל תמיד שחור אחרי כל לילה עולה האור ודברים סובבים כגלגל סחור סחור לכן הביטי קדימה ובעצם לאחור כי משם יעלה שנית האור ובוקר חדש שנית יפציע ולידך מחדש האחד יופיע כאילו משם מהאין מקום כי הרי הטבע משלים וכל חלל יסתום ואת הריק אשר לידך ימלא האחר שיופיע לצידך ואז יפציע שנית חיוכך כאשר ימחה מזוית עינך את דמעתך. קובי

magy

New member
אבל

5/95 כן, מתאים לך להיות מאושרת... כן, מתאים לך להיות מאושרת את אפילו יפה לפעמים ולמרות שאינך מספרת החיוך הרחב קצת מלשין... כן, מתאים לך להיות מאושרת ולבוקר לומר "בוקר טוב" ובכלל את נראית קצת אחרת ורואה התחלות במקום סוף... כן, מתאים לך להיות מאושרת לאהוב כל דקה וכל איש ולשמוע אותך שוב אומרת "מה נפלא כשהלב כך מרגיש"... כן, מתאים לך להיות מאושרת לרחף כמו מלאך בר לבב אבל למה אינך קצת נזהרת מתפוררת כנפל כוכב...

מגי

רק במקום בו נוריד הגנות רק במקום בו נופלות המסכות שם אפשר להיות מאושרת אפשר לשמוע את שירתו של הלב רק במקום בו אינך נזהרת הצלילים נשמעים שמימיים והלב נותן סימני חיים במקום בו את נזהרת אי אפשר להיות מאושרת אז קורה ואת נופלת ולעיתים גם מתרסקת עד שבפעם הבאה את מאוד מרוחקת בודקת ,בוחנת,חוסמת ופתאום מבינה במקום הזה לא תוכל להתקיים אהבה ויבוא עוד היום כך אני מאמינה בו הלב יפצח ברננה ולמרבה הפלא המנגינה תהה שונה תזמורת ששני כלים מנגנים בה...

אושר../images/Emo82.gif

אושר? אני אמנם בודדה אבל האושר חמקמק הוא אני מאושרת כל בוקר כשאני קמה וחיוכו של בני הקטן מאיר אלי אני מאושרת כל יום כשחוזרת מהעבודה לבית מלא ילדים, שלי וחברים, הומה ורועש אני מאושרת כשחברים מתקשרים, כשחברות באות כשאנשים מקיפים אותי אני מאושרת בעבודה, כשמגיעה להשגים, כשמרוויחה מחמאות אני מאושרת אחרי ספר טוב, אחרי סרט מרגש אני חושבת שאני מאושרת בחיי למרות שבן זוגי כבר לא בחיים, ואין אחר למרות ולמרות ולמרות הלב הבודד הבית הוא האושר, אני היא האושר.

למעלה