יש לכם חברים טובים, שהם הומואים, אבל ..?

scintillator

New member
יש לכם חברים טובים, שהם הומואים, אבל ..?

שלום לכולם, אולי זה לא בדיוק הפורום המתאים לשאול... יש לכם חברים טובים, שהם הומואים, ולא היה בינכם שום קטע מיני (אפילו לא מזמוזים ולא נשיקות)? אני הומו, אבל אין לי שום חבר טוב שהוא הומו. (אני לא מדבר על בן זוג, אלא על חבר של ממש, ידיד קרוב) מעולם לא יצא לי להכיר בחור הומו שהפכנו לחברים, וזאת בלי שהיה לנו קטע מיני... יוצא שאני מכיר בחור, ואם זה לא מתפתח למערכת יחסים, זה פשוט מסתיים. לפעמים זה מסתיים בסטוץ - ואני מתקשה להפוך בחור שהיה איתו סטוץ לחבר, כי חוץ מ"קטע מיני" לא היה שום דבר. לגבי אקסים - אם החלטנו להפרד, אני נפרד לגמרי וקשה לי לשמור על קשר חברי עם בני זוג קודמים שהקשר בינינו לא צלח. כמובן, אני לא מחפש במיוחד חבר (ידיד קרוב), ואני מאמין שחברות זה דבר נרכש. אני פשוט רואה, שכל בחור שאני פוגש - או ישר נפרדים, ואם ממשיכים ומנסים משהו - תמיד זה מגיע למין. וברגע שהדברים הגיעו למין ואחר כךנפרדים.. אני מתקשה להפוך את מה שהיה לחברות... אודה להתייחסות

חברים הומואים

הי, נטיה מינית זה לא תחביב, לא תחום ענין, לא ערכים, לא תפיסת עולם משותפת, ולא אופי, זו גם לא מסגרת משותפת שמאפשרת להכיר קצת יותר טוב כמו מקום לימודים עבודה או התנדבות. לעומת זאת הרשימה החלקית הזו כן כוללת מה שעשוי לאפשר ניצוץ של ענין חברי ראשוני שתלוי בשני הצדדים עד כמה משמרים. אתה בעצמך אמרת "כי חוץ מ"קטע מיני" לא היה שום דבר" - חברות יכולה לצמוח במקומות בהם יש דבר. הייתי מציעה לבדוק האם ישנו קושי בלמצוא אנשים מהקהילה שהיית רוצה להתחבר איתם, בליזום את הקשר, או בלשמר אותו. מה יש שם ב'ישר נפרדים' הזה?

למעלה