יש למישהו מושג איפה אפשר להשיג

antiracizm

New member
יש למישהו מושג איפה אפשר להשיג

בארץ סיגר קובני איכותי ולא יקר? מאז שחזרתי מקובה לא עישנתי אפילו קוהיבה אחת וכל השאר נגמרו לי. יש חנויות טבק טובות עם סיגרים טובים וזולים? תודה!

הי , תגדיר לא יקר ואיזה גודל של סיג

איזה גודל - חוזר -מחיר ו- זמן עישון אתה רוצה !?

ככה אני בוחרת סיגר

אני לרוב בוחרת סיגר לפי תקציב , יש כמה נחמדים במחיר של עד 30 שקלים

antiracizm

New member
היי

אין ממש הגבלה מחיר אבל את יודעת, משהו נורמלי (20 ש"ח ככה לאחד, גודל בינוני וכו').

madu

New member
אם אתה מעשן קוהיבה שזה....

מותג חוזק חזק.... אז אני ממליץ לך על הפראטגס מיל פלר שעולה 30 ש"ח ליחידה ובקניה של קופסא יוצא לך יותר זול... יש גם את הרומאו בלוודרס שמחירו 23 ש"ח בערך.... והוא אחלה סיגר, לא חזק ולא חלש ועם הטעם של רומאו... אחד האהובים עליי

מני.ת

New member
הנה משהו לא קובני.

ולא בטוח שנמכר בארץ. אבל לא אמור להיות יקר וזה סיגר מאד נעים, קל לעישון וטוב בכל שעות היום ועדין לא נתקלתי באף אחד שהתאכזב ממנו. רומאו וג'וליאט ריזרבה ריאל. עולה מספר דולרים ספורים כאן באמריקה, מגולגל ביד ועשוי היטב. קישור

rafui18

New member
רומאו שנמכרים בארה"ב לא ניתן לקנות

בארץ מפני שכאן אנו מוכרים את המותג הקובני

מחירים

הרומאו עולה 29 שקל ולא 30, יש גם את הריגליאס דה לונדרס ב-26 שקלים (סיגר עבודת -יד)

יש די הרבה...

גם אני רציתי להמליץ לך עח הרומיאו. יש עכשיו אחד חדש- קורוניטס אן סידרוס. הוא אמנם חצי עבודת מכונה אבל קליל ונחמד לעישון. יש גם את הרמון אלונס סמול קלאב קורונס שאני מאוד אוהבת. ויש עוד מבחר לא רע דווקא, כולם בסדר גודל מחיר של 20-30 ש"ח לסיגר.

rafui18

New member
ישנם מספר סיגרים במחירים הנ"ל

דון תומס רוטשילד- סיגר ארומטי בחוזק בינוני, לטעמי יש בו מן חריפות שדומה לרומאו לואיס מרטינז רובוסטו- סיגר בחוזק בינוני מניקרגואה אילו שתי אלטרנטיבות נחמדות במחירים שנעים סביב 20 ש"ח לסיגר וניתן למצא את הסיגרים הנ"ל בארץ

למעלה