יש למישהו רשימה עם שמות כל תחנות

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
שדרות זה לא מסעודה , אורי.

שדרות זה מסעודה
ראה בוויקיפדיה בכל אופן, יש גם תחנות עלובות, אבל תחנות כמו הרצליה או ראש העין או אפילו ראשונים נדיר למצוא ביישובים פרבריים, כך לפחות הבנתי מחן. והייתי בעצמי למשל בתחנת הרכבת של ונציה, שיש בה אם אני זוכר טוב כ-10 רציפים, ויש בה גם אולם נוסעים, אבל תכלס התחנה די עלובה... על מסכי פלאזמה בטח אין מה לדבר. מה שכן בלי קשר לתחנת - ונציה מקסימה
קשה להתעלם מהעובדה שגם אם תחנה עולה "רק" 40 מיליון שקל, זה סכום שעולה 40 קילומטר מסילה... האם לא ראוי לבנות, לפחות בשלב זה בעיירות הפיתוח שדרות נתיבות ואופקים למשל תחנות בסגנון בני ברק או אפילו כפר חב"ד, ע"מ לחסוך כסף ולזרז את הפרוייקט. ראה כאן את התוכנית לתחנת הרכבת בנתיבות. עם כל הכבוד לנתיבות, ספק אם ראוי להשקיע כזה סכום עבור תחנת רכבת שתשרת יישוב של 20,000 תושבים, תשווה אותה לצורך העניין לתחנת נהריה או עכו או קריית מוצקין, שמשרתות כל אחת בממוצע מספר כפול של תושבים.
ולא סתם גרר הביטוי האומלל הזה ביקורת בזמנו.אבקשך לא להיצמד לסטריאוטיפ המכוער הזה. גם אני הייתי בונציה בתחנת הרכבת. האמן לי, מסכי פלזמה אינם מזיזים לי כקליפת השום. אולם נוסעים, המגן מפני פגעי מזג האוויר, דווקא כן ! ועוד דבר שכדאי לקחת בחשבון : עם בקו מסוים משקיעים כמיליארד ש"ח ,אזי סיום הקצה שלו בתחנה שעלותה כ 15-20 מגה ש"ח בהחלט הגיוני. לא חייבים לבנות תחנות נוסח מלחה המגלומנית שלא באשמתה.

בועז ל

New member
עם בקו = אם בקו

ולא סתם גרר הביטוי האומלל הזה ביקורת בזמנו.אבקשך לא להיצמד לסטריאוטיפ המכוער הזה. גם אני הייתי בונציה בתחנת הרכבת. האמן לי, מסכי פלזמה אינם מזיזים לי כקליפת השום. אולם נוסעים, המגן מפני פגעי מזג האוויר, דווקא כן ! ועוד דבר שכדאי לקחת בחשבון : עם בקו מסוים משקיעים כמיליארד ש"ח ,אזי סיום הקצה שלו בתחנה שעלותה כ 15-20 מגה ש"ח בהחלט הגיוני. לא חייבים לבנות תחנות נוסח מלחה המגלומנית שלא באשמתה.
עם בקו = אם בקו

../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif

אורי404

New member
כפר סבא מרכז: יש מקום סגור אך לא עם

תתחיל לספור...
זה גם עניין של הגדרה, זה לא ממש שחור ולבן לתל אביב השלום לדוגמא יש אולם נוסעים גדול, אבל הוא לא סגור וגם לא ממש יש בו מקום ישיבה נורמאלי. לשאר תחנות תל אביב יש אולמות סגורים, פחות או יותר ראשונים - יש לוד - יש רחובות - יש אשדוד - יש אשקלון - יש באר שבע - צפון יש, מרכז דומה לשלום מהבחינה הזו ראש העין - יש כפ"ס נורדאו - יש כפ"ס החדשה - לא יודע, הבנתי שכן הרצליה - יש רמלה - אין בית שמש - אני בטוח שאתה יודע יותר טוב ממני... מלחה - יש הלאה צפונה אני כבר לא כ"כ יודע, חוץ מעכו - גם שם יש בטוח אין - בני ברק, כפר חבד, באר יעקב, יבנה, פתח תקווה ועוד שאלה פילוסופית - תחנות כמו ת"א השלום או לב המפרץ - אין אולם נוסעים סגור אך מצד שני כן אפשר להמתין בקניון - אז מה זה נקרא?
כפר סבא מרכז: יש מקום סגור אך לא עם
מושבים רבים. חיפה חוף הכרמל: גם כן צמודה למרכזית חוף הכרמל, בדומה לתל אביב השלום או לב המפרץ. חיפה בת גלים: יש.

FDA

New member
באשדוד

שאלת המשך מייקל. האם ידוע לך
בכמה תחנות מתוך 42 הקיימות (עפ"י קוביז),קיימים אולמות כניסה. כוונתי לאולמות בסגנון תחנת האוניברסיטה בת"א או אפילו מלחה , בהם יכולים הנוסעים לשהות במתחם סגור ומוגן ממזג אוויר עצבני.
באשדוד
יש תחנה סגורה ,היא די קטנה ,אין די מקומות ישיבה ,אנשים יושבים ,למשל-על בליטה שצמודה למדרגות לרציפים 2-3 ,או עומדים ברחובות שני אולמות ,לא מאד גדולות .

kobiz99

New member
תחנות נוסעים בבקשה.

יש למישהו רשימה עם שמות כל תחנות
הרכבת הפעילות ומיקומן?
תחנות נוסעים בבקשה.
נהריה עכו קרית מוצקין קרית חיים חוצות המפרץ לב המפרץ חיפה מרכז חיפה בת גלים חיפה חוף הכרמל עתלית בנימינה פרדס חנה-קיסריה חדרה נתניה בית-יהושוע הרצליה תל אביב-אוניברסיטה תל אביב-סבידור בני-ברק פ"ת-סגולה תל אביב-השלום תל אביב-ההגנה כפר-חב"ד לוד רמלה רחובות באר יעקב יבנה אשדוד-עד הלום אשקלון בית-שמש ירושלים-גן חיות ירושלים-מלחה קרית-גת באר שבע-צפון/אניברסיטה באר-שבע מרכז דימונה נ ת " ב ג הוד-השרון ראש-העין צפון ראשונים/ראש"לצ כפר-סבא. סה"כ 42 תחנות נוסעים קוביז

../images/Emo51.gifרבה

תחנות נוסעים בבקשה.
נהריה עכו קרית מוצקין קרית חיים חוצות המפרץ לב המפרץ חיפה מרכז חיפה בת גלים חיפה חוף הכרמל עתלית בנימינה פרדס חנה-קיסריה חדרה נתניה בית-יהושוע הרצליה תל אביב-אוניברסיטה תל אביב-סבידור בני-ברק פ"ת-סגולה תל אביב-השלום תל אביב-ההגנה כפר-חב"ד לוד רמלה רחובות באר יעקב יבנה אשדוד-עד הלום אשקלון בית-שמש ירושלים-גן חיות ירושלים-מלחה קרית-גת באר שבע-צפון/אניברסיטה באר-שבע מרכז דימונה נ ת " ב ג הוד-השרון ראש-העין צפון ראשונים/ראש"לצ כפר-סבא. סה"כ 42 תחנות נוסעים קוביז
רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה