יש למצוא בארץ מכונה ליצירת סיכות?

oren*

New member
יש למצוא בארץ מכונה ליצירת סיכות?

אני מתכוון לסיכות המתכת העגולות שחזרו השנה לאופנה. מצאתי מספר חברות בינלאומיות שעוסקות בנושא (אחת לדוגמא) אולם אין לי רצון להשקיע כסף רב בייבוא מכונה שכזו לארץ היות ומדובר ברכישה לצורך פרטי ולא לצורך מסחרי. תודה מראש לעונים

av_i_va

New member
כן

המכשיר מיועד לציפוי כפתורים קיים שטנץ מיוחד להכנת סיכות. בכל מקרה זו השקעה של כמה מאות שקלים. אם זה רלוונטי, אברר עבורך כמה כתובות בת"א. לגבי החיתוך, יהיה עליך להשתמש במספריים. את מכשיר החיתוך לא תמצא בארץ. יום מקסים!

oren*

New member
תודה רבה אביבה, אשמח אם תבררי

עבורי - לא יזיק לי לדעת אחת ולתמיד מה מחירו של מכשיר שכזה. בנוגע לחיתוך זה לא מפריע לי, בלאו הכי תיכננתי לגזור לבד את האובייקטים שיופיעו על גבי המדבקה.

av_i_va

New member
כתובת בת"א

"יוחנן" ברח´ כפר גלעדי 20 טל 03-6831444 מכונה עולה כ- 180 ש"ח כל שטנץ´ החל מ 150 ש"ח וכמובן יש לרכוש את בית הסיכה. בהצלחה וספר לנו מה אתה הולך להכין???

oren*

New member
תודה רבה ../images/Emo106.gif

אני עוסק בעיצוב גרפי ובין היתר איירתי כמה דמויות שרציתי להכין מהן סיכות למשפחה וחברים (בחנות של MTV בניו יורק מכרו סיכה דומה בשלושה דולר = 15 שקל, נראה לי מוגזם ביותר). וסתם אם בא לך לקפוץ, אתר הבית שלי

av_i_va

New member
הצרה עם הסיכות...

שהם לא באופנה בארץ. לפני כחודיים, היו בחירות להסתדרות. חברה שלי רצה לתפקיד יו"ר נעמת. הכנתי עבורה כמה סיכות כאלה וכל העולם רצה לדעת מאיפה יש לה. פתאום כולם רצו. היא נתנה את הכתובת לעשרות אנשים. אף אחד לא בא....

זה חוזר!!

הסתובבתי בת"א בקניון עזריאלי ובחנות בשם "אודם" יש מלא כאלו >אפילו קניתי כמה..> רשמת שצריך עוד משהו חוצמ המכונה - מה זה בעצם? זה מסובך לעשות את זה? צריך ידע מיוחד??

למעלה