יש לנו שחקנית בפורום

m a y a 12

New member
היי לכולם !!!! אני מאיה קורן !!!

ואני מופיעה בשמינייה היום היא עולה ואני משחקת את רותם אחות של אדם !! לראות !! שווה צפייה=] פורום שולט...

שאלות למאיה קורן השחקנית../images/Emo40.gif

מי שלא יודע מאיה קורן היא רותם בסדרה, אחות של אדם והיא כותבת פה בפורום בכינוי: m a y a 1 2 .. שאלו אותה שאלות פה! השאלות שלי.. 1)אפשר לדעת כמה כסף את מקבלת על הסדרה? 2)עם מי היה הכי כיף לך לשחק בסדרה? 3)את יכולה להגיד לשחקנים מהסדרה שיבואו לכתוב בפורום? 4)איך התקבלת לשחק בסדרה? 5)את משחקת בעוד תוכניות/סדרות בטלויזיה? מקווה שתעני לי על רוב השאלות

•HadaS•

New member
איי איי כמהה חחח

אני רק יודעת שהיא התקבלה כמובן דרך אודישנים שהיו (די ברור, לא?!), ואני יודעת שהיא השתתפה בפסטיגל גם ואנלא יודעת איזהה.. ומאיה תגידי למיכאל שיכתובבב.. יש לו איסי מסנג'ר או משהו? ולך יש איסי מסנג'ר משהו?

m a y a 12

New member
חחח וואי אתם כאלה חמודים..

1.אז זהו שאני ממש ממש ממש לא מתעסקת אם הכסף חיחיחי..אמא שלי מתעסקת אם הכסף.. 2.אדם(מיכאל אלוני) ותובל שפיר(בן בן) דור צויגנבוים(אבנר אבא שלי) חוצמזה לא סיימתי את כל הסצינות אנחנו רק בפרק 35 ויש לי עוד סצינות אם שחקניות ושחקנים שלא שיחקתי איתם בנתיים. 3.ברור אני יגיד !! 4.אז זהו זה מסובך..הייתי באודישין לסדרה אחרת ולא התקבלתי המלהקת "אסתר קלינג המלכה"(
) שהיא ענקית..אמרה לי שלא נורא ושהיא רוצה לבחון אותי לסדרה חדשה בערוץ הילדים וזהו..הלכתי והתקבלתי..חוצמזה אני בסוכנות DNA 5.כה עשיתי כמה דברים גדולים.. -4 פרסומות: אולטרה סול(גיל שנה) מפעל הפיס WOW ופילה !! -פסטיגל 2002 -אני משחקת בהצגה "השתיקה" בתאטרון חיפה -תכנית בניקולודיאון "אחי אחותי" -2 כתבות אופנה -כמה דברים בערוץ הילדים וזהוו עכשיו "השמינייה" !!
מאיה קורן

m a y a 12

New member
אני בת 12 מהרצליה ופסטיגל 2002

ואני יגיד למיכאל ה-ה-ו-ר-ס שיכתוב.. אני לא יודעת אם לו יש.. אבל לי יש..בכל מקרה חחח.. 301540531

m a y a 12

New member
יש לי אבל אני בקושי מתחברת ..

אם יש לך אייסי אז הנה שיילי 301540531

../images/Emo112.gif../images/Emo110.gif../images/Emo39.gifשאלה...../images/Emo39.gif

איך את משלבת בין הלימודים לצילומים

m a y a 12

New member
אין מה לעשות מפסידים..אני משתדלת

שלא להפסיד..ואפילו אם מסיעים אותי לנווה אילן ב-11 אז אני שעתיים ראשונות בבצפר..

../images/Emo112.gif../images/Emo110.gifהבנתי- תודה על התשובה

ושוב פעם
את ממש ממש חמודה, ,זה ממש יפה מצדך להיכנס לפורום ולכתוב פה

m a y a 12

New member
ברור שאני אכתוב פה ממש כיףף לי

ואתם אנשים נחמדים ומפרגנים !

Double U

New member
אמממ...

אבל נווה אילן ליד ירושלים וידוע כי אולפני ערוץ הילדים נמצאים בהרצליה. הסידרה לא מצולמת באולפני הערוץ אלא בנווה אילן?

מאיה ק. כנסי בקשה

היי מאיה ממצב?אני מקווה שהכול טופפ יש לך אייסי? אם כן אז בבקשה תאשרי אותי כי אני רוצה להיות בקשר עם כל חברי הפורום ואת חלק מהם אז אם תוכלי לאשר אותי המספר שלי זה:192041727

לא..אין אולפנים כל כך גדולים

בערוץ הילדים..וחוצמזה הסדרה לערוץ הילדים אז...זה לא אמור דווקא להיות מצולם בערוץ הילדים. בילבלתי אותך הא ? חחח.. קיצר אנחנו מצטלמים באולפני "נווה אילן בירושלים" דרך אגב..מחר יש לי צילומים וגם ביום חמישי..אז אני לא אראה השמינייה חח..אז תגידו לי מה היה אוקי חח?!

למעלה