יש מסיבת טוויטר של אדם

Lady in red2

New member
הממממ

שירים אהובים עליו של קווין: Another One Bites the Dust or We Will Rock You. Oh and bohemian rhapsody is pretty sick too טוב אין על BR
id love to but it would be really disrespectful to kris who performs after me and the crew who'd have to clean up.... מעניין מה הייתה השאלה... he has a beautiful voice. I think he is very talented. כנ"ל, אוף...

Lady in red2

New member
איך את יודעת?

אוף אין לי טוויטר
הייתי שואלת אותו אם הוא מתכוון לבוא לארץ...

MIDNIGHT SKY

New member
זה מה שאני שלחתי לו לפני כמה דקות.

באנגלית עילגת אבל אני מקווה שהוא יענה :)

Lady in red2

New member
מגניב ../images/Emo140.gif

חבל שהוא לא רושם את השאלה ואז את התשובה, אי אפשר להבין ככה...

Lady in red2

New member
../images/Emo2.gif

1st single in October most likely... Album in Nov!!! I hope u guys love it. מחכה לשמוע
we gave talked about it. I hope so... :) we both want to. It's a matter of "when" אני חושבת שזאת תשובה ל"האם אתה מתכוון לעבוד עם סלאש".
וזהו, הוא הלך לישון.

MIDNIGHT SKY

New member
אוף,הוא לא ענה לי )):

אבל הוא אמר שהוא נהנה ושישה את זה שוב ! הפעם אני אפציץ אותו בשאלות ! D:

מישמיש56

New member
טוייטר

אל דאגה..קראתי בבוקר שאיך שהוא אמר מסיבת טוויטר הפציצו בשאלות וגם לאחר שענה עדיין חיכו לו "2000 "פניות.....הזוי..הסטרי

mayarel

New member
האם לזרוק לו קופסאת נצנצים

שהוא ישחזר את הסצינה של ולווט גולדמיין
אגב כדי לדעת מה היתה השאלה פשוט לוחצים על השם של מי ששאל אותה...

mayarel

New member
אויש הטעתי אותך ...חח

מצטערת חוסר שינה.. כדי לדעת מה השאלה לוחצים על האפור מתחת לתשובה.. in replay to אם אני לא טועה משהו כזה..

mayarel

New member
ברוררררררררר ../images/Emo6.gif

הילד אלוף אמיתי!!! והכי אני אהבתי ששאלו אותו פעם אם הידע שלו בא מהרקע שלו בתאטרון והוא ענה .. לא! זה בא מהרקע שלי במסיבות בLA

mayarel

New member
אוי ברומן הזה נהדר ../images/Emo6.gif

איך כל תוכנית הופכת איתו לחגיגה הומואית חחחחחחחחחח אני מתה עליו (אגב מוסיקלית שר יפה אבל טעם נוראי) ראית את ה gay off שלו
???? http://www.youtube.com/watch?v=ooODVEDFOMk

למעלה