יש מצב לשרשורון צפייה?

nuly123

New member
יש מצב לשרשורון צפייה?

הרשימה שלי:
סדרות/מיני סדרות שסיימתי לאחרונה:
Romantic Doctor, Teacher Kim - דרמה רפואית חביבה עם Han Seok Kyu המעולה. ציפיתי לקצת יותר רומנטיקה לאור ההתחלה, אבל המינון שלה היה מינימלי לקראת סיום וחבל. יש גם פרק ספיישל שלשם שינוי יש טעם לראות :)

Something About 1 Percent - איזו סדרה מתוקה וכייפית! עם פרקים קצרים של 30-40 דקות, הם הצליחו לזקק בעיקר את מערכת היחסים של הראשיים, עם מינימום אינטריגות משפחתיות וקשקשת עסקית. הכימיה בין הראשיים מעולה! הם לגמרי נראים כמו זוג אמיתי, ולשם שינוי לא התקמצנו על הנשיקות
סיימתי אותה לפני שבוע ואני עדיין חורשת על הסצנות שלהם, וגם על הפסקול.

סדרות רצות:
Father, I’ll Take Care of You - ממשיכה עם הדרמה המשפחתית הארוכה והדי סימפטית הזו - קלילה, נחמדה ומצליחה אפילו להפתיע לפעמים.

Saimdang, Light’s Diary - הקאמבק של Lee Young Ae לא הפך ללהיט שציפו ממנו, אבל בעיניי הסדרה נראית כבעלת פוטנציאל, גם אם היא רחוקה מלממש את כולו. אני לא מושקעת רגשית לעומק, ואין ספק שיש דברים שיכלו להיעשות טוב יותר, אבל בסה"כ הסדרה זורמת. יש בה קצת טעם של פעם.

Tomorrow With You - יש בסדרה הזו משהו מוזר, והעלילה מתקדמת לאט, על אש קטנה, ועדיין אני נהנית ממנה למדי - ובמיוחד מ-Lee Je Hoon שנראה כאן שופע קסם יותר מתמיד :) איך כתבו בדרמבינס?
Don’t we ALL have a crush on Lee Je-hoon right now?

Awl - זו לא דרמה קלה, והנושא שלה לא נשמע מרתק במיוחד (איגודים מקצועיים, זכויות עובדים וכו'), אבל היא בכל זאת הצליחה לתפוס אותי, בזכות הבימוי, הסיפור האנושי והשחקנים המצוינים. אני לוקחת אותה לאט כי זה לא קל לעיכול.

שבוע טוב :)

Larc En Ciel

New member
הרבה תכנונים בלי יותר מדי צפיות

1 Litre of Tears: ראיתי רק את פרק אחד לבינתיים.

Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo: באופן סופי פרשתי ממנה, באמת שאין לי מושג על מה כל הרעש.

תכנונים:
If Cats Disappeared From the World -
סרט יפני
Death Note: Light Up The New World - עוד סרט יפני
Shopping King Louis

nuly123

New member
אני סיימתי את Litre of Tears בשלושה ימים

ולמרות הנושא הלא קל, סיימתי אותה דווקא בתחושה אופטימית ומחזקת :)

Larc En Ciel

New member
האמת שאני רואה אותה עם חברה מחו"ל

ובגלל הפרשי הזמן נתקענו. אני מודה שעדיין יש לי קצת חששות לגביה כי אני לא חובבת טרגדיות, אבל נראה שזאת באמת דרמה שחובה לראות
.

nuly123

New member
אה, זה באמת לא פשוט לתאם

ובעיניי זו לא סדרה מדכאת שיש בה רק סבל וצער - יש בה התמודדות אנושית וגם רגעים חמים ומצחיקים, ובלי קלישאות, היא באמת גורמת להעריך את מה שיש לנו בידיים.

cheburasha

New member
רשימה שלי. אפילו שבאיחור..

היי לכולם. איזו תקופה מטורפת

בנוסף לטירוף בעבודה ועומס המבחנים בלימודים, גם מחקתי בטעות את כל רשימת הצפייה שלי. אז מעדכנת את הדברים שרואה עכשיו ומה שזוכרת מה צפיות האחרונות.

אז ככה:
סרטים אחרונים שראיתי והם מומלצים:
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny 2016 - סרט המשך לסרט הראשון שיצא לפני יותר מ-10 שנים. מצויין אבל לא כמו הראשון. למרות שמישל יאו מדהימה כאגיל. אני כל כך מעריכה אותה!

The Children of Huang Shi 2008 - סרט הפקה משותפת עם בריטים. גם מצויין. מומלץ בחום.

Police Story 1995 - הסרט הישן והמפורסם של ג'קי צ'אן. זה חוויה כרגיל.

Love Clinic 2015 - קומדיה רומנטית דיי מטופשת

Detective K: Secret of the Lost Island 2015 - סרט תעלומה תקופתי. המשך לראשון שיצא ב2011 בערך. אני אוהבת את הסגנון והוא היה מספיק מותח ומעניין.

The Age of Shadows 2016 - סרט מעולה! על מרגלים כפולים. מותח ולא יודעים את הסוף עד בסוף
אוסף שחקנים כוכבים ממש.

והסדרות:
גמרתי לצפות ב-What Happened in Bali. סדרה כבדה ממש. לא יודעת איך שרדתי. כנראה בגלל הקאסט הטוב.

צופה עכשיו:
Defendant
- מסיימת השבוע. חזקה, אין מה להגיד. דיי כבדה בגלל כל הסיפור אבל טובה בהחלט. הקאסט מעולה.

Tomorrow With You
- כבדה ונמרחת. כמעט נטשתי אותה כמה פעמים אבל החלטתי לסחוב עד הסוף כי עדיין יש בה קטעים יפים.

Strong Woman Do Bong Soon
- כמעט ודילגתי עליה אבל ראיתי טריילר והחלטתי שמתים לי משהו קליל ומטופש. התבררה כאחת הסדרות הטובות שראיתי עד כה. היא מצחיקה ברמות שלא יאומן. הבי רומנס מצחיק ומטורף. והכל שם כל כך טוב שכל פרק אני רואה פעמיים!

Ms. Perfect
- כמעריצה נאמנה של סון ג'ון התחלתי לראות אותה. למרות שלפעמים אני שואלצת את עצמי למה אני כל כך אוהבת אותו בכלל. אבל בינתיים יש אינטריגה רצינית שם וממש מסקרן אותי מה יהיה הלאה. ואני תוהה, שתי שחקניות ראשיות כל כך דומות בכוונה או בטעות? נחכה ונראה...

למעלה