יש עוד ישראלים המאמינים שיש עזתיים שאינם חמאסניקים?

Harrington

Well-known member
מנהל

יש עוד ישראלים המאמינים שיש עזתיים שאינם חמאסניקים?​

בתיאוריה כן. במעשי זה פשוט לא כל כך מעניין אותי. כלומר אנחנו צריכים להילחם שם מתוך מחשבה שכולם או מחבלי חמאס, או תומכי חמאס. עם זאת, לגמרי ברור לי שלפחות חלק מהאוכלוסיה שם באמת מסכנה. אין שום עניין להתכחש לזה. זאת הסיבה שגם לא מפריעה לי (ואני תומך לכתחילה, גם בלי דרישה בינ"ל) שנכנס סיוע הומניטארי בכמויות. זאת ובלבד שישראל יודעת לעקוב שלא מדובר בדברים שמגיעים למערך התפעולי של הטרור (כמו דלק לרקטות וכיו"ב). זו אגב דעתי גם אם אוכלוסיה זו שאני מדבר עליה היא לכתחילה תומכת חמאס (למשל הצביעו ל'מפלגה' בבחירות בזמנו). עם זאת כאמור, אנחנו במלחמה, מצער ככל שהמצב הזה יהיה, לא התחלנו בה, ובבחירה בין פגיעה באנשינו, גם כאשר מדובר בחיילים, אל מול פגיעה באוכלוסיית האויב, ברור לי לחלוטין במה אבחר.

אבי בן 1231

Well-known member
אני מאמין, שיש עזתיים שאינם חמאסניקים!
פעוטות עד גיל שנתיים, עדיין אינם חמאסניקים, קשישים מעל גיל 70 כבר אינם חמאסניקים
וכל השוכנים בבתי הקברות גם הם כבר אינם חמאסניקים!!!

שמלת תחרה1

Well-known member
אני מאמין, שיש עזתיים שאינם חמאסניקים!​
פעוטות עד גיל שנתיים, עדיין אינם חמאסניקים, קשישים מעל גיל 70 כבר אינם חמאסניקים
וכל השוכנים בבתי הקברות גם הם כבר אינם חמאסניקים!!!​
אתה נאיבי.
תינוקת יונקים את השנאה ליהודים מחלב אימם.
ואלו השוכנים בבתי קברות הגיעו לשם בשל היותם חמסניקים.
ואלו שהגיעו לגיל 70 הינם חכמים יותר מישראלים שלא עלו עליהם.

שמלת תחרה1

Well-known member

אני מאמין, שיש עזתיים שאינם חמאסניקים!​

וכל השוכנים בבתי הקברות גם הם כבר אינם חמאסניקים!!!​

אתה נאיבי.
תינוקת יונקים את השנאה ליהודים מחלב אימם.
ואלו השוכנים בבתי קברות הגיעו לשם בשל היותם חמסניקים.
ואלו שהגיעו לגיל 70 הינם חכמים יותר מישראלים שלא עלו עליהם.
אבל עדיין, תשובותיי נכונות.
אולי :)

משתפרת1

Well-known member
באותו ענין, ראיתם בסרטונים של החזרת המשוחררים איך הם מנסים להיות "נחמדים"? יעני לעזור, לתמוך, לנופף לשלום... ולעומת זאת שפת הגוף של המשוחררים, איך הם נמנעים מהמגע, מביטים לעבר אנשי הצלב האדום ולא לעבר החוטפים.
איכס!

פולגאר

Well-known member
באותו ענין, ראיתם בסרטונים של החזרת המשוחררים איך הם מנסים להיות "נחמדים"? יעני לעזור, לתמוך, לנופף לשלום... ולעומת זאת שפת הגוף של המשוחררים, איך הם נמנעים מהמגע, מביטים לעבר אנשי הצלב האדום ולא לעבר החוטפים.
איכס!
הפרידו אם מילדתה יומיים לפני החזרתה של הילדה וטוענים שלא יודעים היכן האם |לא|

משתפרת1

Well-known member
הפרידו אם מילדתה יומיים לפני החזרתה של הילדה וטוענים שלא יודעים היכן האם |לא|
כאמור- איכס.
הרשימה של היום הגיעה, המשפחות לא מתעדכנות כי ככל הנראה עושים בה עוד כמה פרובוקציות מהסוג שהם יודעים להמציא.

למעלה