יש פה מישהו מאילת??

Rochiel

New member
יש פה מישהו מאילת??

שלום לכולם... אני הגעתי לארץ מצרפת לפני שנתיים ואני מכירה (וכמובן קראתי) את הספרים האלו בגיל 12. עכשיו אחרי שראיתי את הסרט, קראתי אותם שוב ומאוד הופתעתי לראות שיש בארץ אתר כזה יפה על הסידרה המדהימה הזו... רציתי לדעת אם יש פה מישהו או משהי שכמוני קראה ומכיר את הסידרה מלפני הסרט, ושמאילת (אולי...) חח כי אני אשמח להכיר אותו או אותה כדי לדבר על הספרים האלו... תודה רבה! rochiel

אני לא מאילת

אבל את רוצה לדבר עם מישהו על הסידרה יש פה פורום שלם, ואני חושבת שהרוב פה (כולל אני) מכירים את הסידרה לפני הסרט (תודה לריבונו של פתח תקווה)

נטעש

New member
היי! ברוכה הבאה!

לצערי, אני לא מאילת. אני מאיזה חור בצפון אבל זה כבר סיפור אחר. הרבה מהפורום מכירים את הסדרה לפני הסרט. נכון אתר יפה
? את מוזמנת להישאר, הדיונים כאן מעניינים והאנשים עוד יותר!

Rochiel

New member
תודה תודה!

וואי... תודה רבה לכם! אל תדאגו אני כן מתכוונת להשאר פה =] תוכלו להגיד לי מה הגילאים פה בערך? =]

אני לא ממש יודעת

אבל באמת יהיה נחמד לגלות. אני מניחה שהרוב פה מעל גיל 15 (יש לי הרגשה שינסו להרוג אותי שוב)

האבק

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

כמו שכבר אמרו לפני, רוב חברי הפורום מכירים את הסדרה לפני הסרט. וטוב שכך
בנוגע לשאלתך השניה - הגילאים פה משתנים מ-13 ועד 50....

Rochiel

New member
סבבה... =]

אז אני בת 18... שוב תודה על הברכות... (מצטערת מראש בקשר לעיברית שלי חחח ) אני בטוחה שאהנה איתכם בפורום הזה!

DHallow

New member
ברוכה הבאה

אני חלי, בת 28 (אם חששת להיות הקשישה של הפורום). מקווה שתהני.

נטעש

New member
../images/Emo6.gif לא נורא!

אני זוכרת שלפני שנתיים באתי לפורום (בגיל 13 גם כן) ואני הייתי הכי צוציקית. מתבגרים עם הפורום
!

אנחנו

אחוות הצוציקים של הפורום! אך נעלי הבית עתיקות יומין הן... ויום יבוא והן ינקמו! מוחע חע חע!!!

למעלה