יש פה מישהו?

יש פה מישהו?

אוף הפסדתי מלא פרקים ואני לא יודעת מה הולך עכשיו.. מישהו מוכן להסביר לי מה היה עד עכשיו בערך מסביבות הפרק 12 ככה... ת'אמת בהתחלה לא התלהבתי מהפרסומת של התוכנית וגם לא רציתי לראות את התוכנית..אבל התחלתי לראות אותה רק בגלל דדי זוהר!!! אני מתה עליו... והוא בן אדם הכי מצחיק שתפגשו בעולם... כשתיהיו לידו אתם לא תרגישו אפילו שהוא איזה סלבריטי מפורסם... הוא מתנהג כמו בן אדם רגיל.. ומ'זה כיף להריץ איתו צחוקים... הוא האדם הכי גדול שיש!!! דדי שלי!! אם אתה קוראת את זה .. (ואני יודעת שלפעמים אתה נכנס לפה) תדע לך שאנימתגעגעת ושאני אראה אותך במסיבה של פוקס.. או מקסימום בפורום בהופעות... אוהבת אותך.. שלך סשה!!! (הבלונדה)

TRIPLEfnH

New member
בבקשה...

כנסי לכאן: WWW.LIONETWORK.NET בחיפוש למעלה תכתבי "חשיפה" ותורידי איה פרק שבא לך. צריך E MULE או E DONKEY

Thierry Henry

New member
מה מוצאים בתוכנית הזאת?

הורג אותי כל פעם מחדש איך יש קטע רציני לכמה דקות ופתאום עוברים לחלק של מישהו מ*** מישהי אחרת בלי שום קשר לנושא.. עצוב שאלו התוכניות שמייצרים פה אבל אם זה מביא רייטינג , בכיף. הייתי מעדיף את העונה העשירית של הישרדות על זה.

kalay

New member
גם יש לך יס תיירי?

דוגרי זה מעפן. אפילו הז***ים שם לא שווים. אני מחכה כבר להישרדות 10

AmitNHB

New member
ציצים מעוצבים בסיליקון כהלכה.

הסדרה לא יותר מטומטמת משאר הסדרות שיש היום בטלויזיה, אבל לפחות כל פרק בחשיפה מסתיים עם דנה מילר או נעמה נטיב מתפשטות. רק לינוי רייך מבאסת...

למעלה