יש פה סטודנטים שלוקחים חלק בעמותת איילים?

יש פה סטודנטים שלוקחים חלק בעמותת איילים?

נרשמתי למיונים אבל אני מרגישה שאני רוצה לברר קצת יותר... איך היקף הפעילות משתלב עם הלימודים, האם זה לא יפריע לי בתור אחת שקרוב לודאי תהיה שוקיסטית בשנה הראשונה
, ובאופן כללי - כל מה שאני יכולה לדעת ממקור ראשון ולא רק מהעמוד בפייסבוק... תודה
.

אם אני רוצה להתרשם קצת יותר לעומק -

הרי כל המידע שיש לי הוא זה מהעמוד בפייסבוק, דרכו נרשמתי למיונים... איך אני עושה את זה? אפשר לבוא להגיע להתרשם? מה מי מו? וגם אני תוהה איך זה משתלב עם הלימודים - בתקופות לחוצות יותר? זה או זה, או עבודה, אני מניחה שאי אפשר גם לימודים, גם התנדבות וגם עבודה? תודה מיכל

איפה את גרה?

והיכן את מתכננת ללמוד? אני שואלת מכיוון שאנחנו מקיימים עכשיו ימי הכרות עם העמותה ואשמח להזמינך להלן הלינק לאיבנט בפייסבוק: https://www.facebook.com/event.php?eid=197186103662835 מהו היקף העבודה שלך? האם את סטודנטית "טריה" או בעלת ותק? (אני שואלת על מנת לקבל מושג עלייך..ועל אופי הלימודים שלך) מעבר לזה -אני תמיד זמינה בתיבה האישית .

אני ירושלמית, את המיונים קבעתי בבן-גוריון, שם

אני מתכננת ללמוד. אני חיילת משוחררת ואהיה סטודנטית טריה, לגבי עבודה וכו'... אני עוברת לעיר חדשה אז אני מניחה שאני אצטרך להתאפס על עצמי לפני שאסגר על עניינים מסוג זה...

בוקר טוב ושבוע נפלא :)

הסטטוס הזה (של חיילת משוחררת וסטודנטית טריה) גורם לי לרצות ל.חזור לתואר הראשון.הכי כיף את יודעת מה יהיה היקף הלימודים שלך? מבחינת שעות?

באיזה חוג את הולכת ללמוד?

את היקף הלימודים שלך תוכלי לדעת בוודאות אחרי שתקבלי מערכת, אולם כבר עכשיו יכול להיות לך סוג של מושג; (תציצי במערכת של החוג, קורסי חובה לשנה א' וכו) :)

למעלה