יש תמונה גדולה של ג'וני בראש 1

Vivi Sparrow

New member
יש תמונה גדולה של ג'וני בראש 1

חברה שלי נתנה לי אותה! רואים את כלללל ג'וני כשהוא מגרד את האף והחברה שלי אומרת שהוא...
אבל אני יודעת שהיא יודעת שהוא רק מגרד את האף! וזהו זה! חחח
התמונה היתה במגזין שלפני שבועיים בערך... לא זוכרת... אני אצטרך לשאול אותה מחר אבל בכל מקרה רציתי רק לומר לכן, שתדעו...!
כמה נחמד מצידי הא?? סתאאאם!
אם אני אדע ממתי התמונה אני אודיע לכן מחר!

wicked witch

New member
נראה לי שזה היה לפני שבועיים....

גם חברה שלי מיהרה לדווח לי על התמונה ולהביא לי אותה איך שהיא ראתה אותה חח לא התמונה הכי מחמיאה של ג'וני.

Vivi Sparrow

New member
כן זה מלפני שבועיים...

ונכון זאת לא ממש התמונה הכי מחמיאה שלו אבל היא בסיידר לא? השיער שלו יפה שם..!
רק מה מבאס אותי מהמדינה הזאת זה שאי אפשר להשיג כל כך הרבה חומר על ג'וני!! רק בריטני, כריסטינה וג'סטין!!!
ג'וני הופיע בעוד מקומות בזמן האחרון??

Vivi Sparrow

New member
אני צריכה ללכת ביי ביי!

ואני אשאיר אתכם עם תמונה של ג'ונוש!

moran14h

New member
לא נכון ,הוא נראה נהדר בתמונה הזאת

הפוזה לא כזאת נוראה. ומה רע בג'סטין?

wicked witch

New member
שום דבר לא רע בג'סטין, אבל..

הקטע שבכל עיתון כל הזמן מופיעים אותם שחקנים/זמרים ובאיזשהוא שלב מתחיל קצת להימאס לקרוא את אותו הדבר שוב ושוב. לא היה מזיק לראש 1 לגוון קצת

חחחחחח ../images/Emo45.gif

מה טוב בכלל בראש 1? אני לא יודעת למה אני ממשיכה לקבל את העיתון הזה, אין שם מה לקרוא! הכל שם חרא, כל הכתבות. הכללללללללללללללללללללללללללללל

מישהו אמר לינקין../images/Emo47.gif../images/Emo12.gif

בקושי יש כתבות עליהם בראש 1.. ולמה בכלל לשים את לינקין עם בריטני והמורדים באותה שורה
!?

Runaway Train

New member
נכוווווון חהחהחהחה ניקי את הורגת

אותי. לינקין פארק זה להקת בנים עם דיסטורשן או לקלי הדעת-בקסטריט בויז עם גיטרות:)

בידיוק! ../images/Emo6.gif

האמת אני לא בטוחה שהם אפילו מנגנים זה נראה לי הכל סינתיסיזר כזה קאואזי שהם מנגנים עליו. וכל השירים שלהם זה כאילו לקחו את המנגינה ושינו לה תו אחד או הוסיפו תו וזהו. כי זה הכל אותו הדבר!!! הם פאקינג סאקס.

WallFlower

New member
חחחחחחח...

עוד סיבה לשנוא אותם - ערסים אוהבים אותם. ואח שלי. בינתיים אני מרשה לשמוע אותם אבל אני מקווה שזה חלק מתהליך קבלת הטעם במוזיקה...

כן חחחחחחחח, זה הדרגתי

שרק התחלתי לעבור לרוק (גיל 14) שמעתי חרא (לימפ ביזקיט) אח"כ התחלתי לעצב ת'טעם המוזיקלי לשמוע דברים איכותיים ולזנוח את כל החרא האחר ששמעתי. זאת הייתה תקופה אפלה בחיי תקופה שאני מעדיפה לשמור מאחור 8-|

למעלה