כאבים בכף הרגל

כאבים בכף הרגל

היי כבר כמה שבועות שהתחיל לי כאב עמום מאד בכף הרגל הימנית באזור שמעל לאצבע רביעית וחמישית לכיוון מעלה עף הרגל קצת מעל הקשת. הכאב החמיר. וערכשיו כואב לי כשאני דורכת וגם בשאר הזמן תחושה עמומה שעדיין איתי. אין לי מושג ממה זה. לא קיבלתי שום מכה. אבל עכשיו אני חוששת שלדרוך על הרגל רגיל (ולהתמודד עם הכאב) רק יחמיר עוד יותר את המצב. מצד שני .. קמתי בבוקר אחרי שהלכתי לישון יחסית בסדר ואיך שדרכתי קלטתי שהכאב יותר גרוע מאתמול. מה לעשות בנושא זה? זה משגע אותי שהרופאים האוטופדים של מכבי - יש אצלהם תורים לעוד חודש וחצי. כמה שאלות: 1. האם אתם מכירים רופא מומחה לכף רגל ? 2. רופא אחר שיכול לעזור לדעתכם? 3. (ללא קשר) זכור לי שיש טיפולים חינם או במחיר מוזל מסטודנטים של סו גו'ק באחת המכללות. מתי ואפה זה, כי ללא קשר רציתי להתנסות.. אשמח לתגובתכם. אגב, לפני חודש בערך סיפרתי על כאב בכף היד (ההוא היה ביד שמאל) כתוצאה ממכה.. הוא עבר לבד ופשוט לא הפעלתי את היד ולקחתי MSM משהו כזה.. הבעיה שעכשיו בכף הרגל זה לא משום מכה.. ואני לא יכולה להתעלם מהכאב כי אני דורכת על הרגל. פשוטשירה

samibi

New member
כאבים בכף הרגל

שלום פשוטשירה, כדי לטפל בכאבים בכף רגל ימין אפשר לטפל בסו ג'וק בכמה דרכים. הדרך הפשוטה ביותר היא בכף יד ימין שלך, באצבע המורה, במפרק העליון (הרחוק מהגוף), בחצי העליון של המפרק, בעזרת חפץ קשה וקהה - כמו מפתח, תנסי לאתר נקודה רגישה יותר. ותעסי אותה. לחלופין את יכולה גם ללכת לכף יד שמאל, ובאצבע הקמיצה לעשות את העיסוי הנ"ל באותו מפרק. טיפול זה הוא טיפול "עזרה ראשונה". הוא עוזר להסיר כאב ללא התחשבות במקור הבעיה. לגבי טיפולים בחינם, יש פירסומים בהמשך, באחד מההודעות. ואם את רוצה טיפול בתשלום, יש קישור של "הודעות פירסומיות" נשמח לשמוע אם הצלחת בטיפול או לא אם את רוצה עוד הבהרות, את מוזמנת לשלוח לי מסרון בהצלחה סמי ביתן

samibi

New member
תיקון טעות

שלום, ביד ימין יש לקחת את אצבע האמה שמייצגת את רגל ימין ולא את אצבע המורה שמייצגת את יד ימין תודה לחברים להעירו לי על הטעות. ט.ל.ח

איזה קטע

באמת באצבע המורה לא הרגשתי שום נקודה כואבת או רגישה יותר אז פשוט ויתרתי ובאמה אני ממש מרגישה נק' כואבת שמשפיעה אפילו על כל האצבע. ניסיתי פשוט ללחוץ קצת עליה.

mirot2

New member
נקודה כואבת

את יכולה להדביק על הנקודה הכואבת פלפל שחור שלם, או כוסמת רצוי אורגנית עם ניר דבק למשך מ"ס שעות מקסימום 24 אבל לא להרטיב את הזרעים, הכי טוב להדביק למשך הלילה. ד"א במכללה לסו ג'וק נעשים טיפולים נפלאים עם תוצאות מאד מרשימות כדאי לך לבוא ולהתרשם, ט"ל6206656 תל אביב.

shukidikur

New member
פשוטשירה המשך לכאב באצבעות 4 ו 5 בכף רגל ימ

היי פשוט שירה שוב בהקשר לכאב באצבעות 4 ו 5 בכף רגל הימנית כמה שאלות שאת שואלת 1 בקשר לרופא מומחה לכף רגל לדעתי אין לך צורך בשום רופא מומחה 2 ולא ברופא אחר 3 בקשר לטיפול חינם את מקבלת שום דבר ( אין שום דבר בחינם ! המכללת בבוגרשוב נותנת לתלמידים להתאמן לרכוש ניסיון בלטפל בחינם ולא יותר אני בטוח לאחר תשאול קצר אדע מה הסיבה לכאב! יש סיבות רבות לכאב בכף רגל או באצבעות בכף רגל הטיפול אצלי לא יקר ויעיל ביותר אם את רוצה שזה יעבור לך צריכה טיפול טוב ואמין אני מטפל גם השתקפותי גם מרידיאני וגם צקרלי ובנוסף עיסוי מיוחד להעלמת הכאב www.shukidikur.com [email protected] 03-9451061 052-3642302

mirot2

New member
שוקידיקור

אדון יקר! מאד לא מקובל לעשות פרסומת עצמית ע"ג פורום מקצועי, לא נראה לי שהייתי הולכת לטפל אצל בן אדם שמפרסם את עצמו בצורה זו חוץ מזה אינך יודע כיצד נעשים הטיפולים במכללה לסו ג'וק לכן אל תבטל אותם. יש השגחה מקצועית על המטפלים והם יודעים לטפל לא רק בהשתקפות במרידיאנים ובצ'אקרות, יש הרבה מעבר לזה כנראה שאתה לא מכיר,לכן אל תתרברב,. חוץ מזה -איך אתה כ"כ בטוח שהיא לא צריכה ללכת לרופא,אתה לוקח אחריות על כל דבר?זה חוסר אחריות שלא מצביעה על מקצועיות. אם אתה רוצה לפרסם את עצמך יש לזה מקום אחר,לא אצלינו. כנראה שאין לך הרבה עבודה. תצליח.

samibi

New member
נא להתעלם מההודעה של shukidikur

שלום, אני רוצה להבהיר בהודעה זאת כמה דברים לגבי הפורום. 1. אין לפרסם בפורום הודעות לא אחראיות כגון "אין צורך בשום רופא מומחה". כיצד מטפל אחראי קובע עוד לפני שעשה אבחון שאין צורך לראות רופא מומחה? אתה חושף את עצמך לתביעה משפטית. הודעות כאלו בעתיד יימחקו. אני משאיר את ההודעה הזאת כדי להבהיר כיצד אסור לכתוב הודעות! לידיעת אלו שלא מכירים את רפואת הסו ג'וק, הסו ג'וק לא פוסל את הרפואה המערבית, להפך, הרפואה המערבית עוזרת למטפל הסו ג'וק לראות תמונה שלמה יותר כאשר מטופל בא אלינו. 2. בפורום הזה לא מבטלים כלאחר יד את הטיפולים של מטפלים אחרים בשום צורה שהיא, לא מתנשאים על פני מטפלים אחרים, גם אם הם תלמידים. - גם הודעות מסוג זה יימחקו בעתיד לאלתר. פשוטשירה, אני פונה אליך להבהיר את העניין. לימודי הסו ג'וק אורכים 3 שנים, כפי שהחליטה האקדמיה העולמית לסו ג'וק, שבנשיאותה עמד בזמן ההחלטה הפרופסור פארק ג' וו, שייסד את השיטה. תלמיד שסיים את לימודי השנה הראשונה מוסמך כ"מטפל מוסמך", בד"כ בשלב זה לומדים שיטות די בסיסיות של טיפולים הכוללים טיפול בהשתקפויות, אנרגיות, מרידיאנים וצ'אקרות. בשנה ב' לומדים נושאים יותר מתקדמים, תאוריות מתקדמות יותר, יש יותר דגש על פתולוגיות לפי הגישות המתקדמות יותר ותלמידים המסיימים בהצלחה שנה זאת מוסמכים כ"מטפל בכיר". בשנה ג' מתמקדים על שיטות מאוד מתקדמות, תודעתיות יותר, כלים מאוד חזקים, כמו אפשרות לדיקור לפי זמן, בעיות נפשיות עמוקות יותר ועוד נושאים ברמה מאוד גבוהה שניתן להשיגם רק לאחר התנסות מסויימת בטיפולים, כי הם דורשים תודעת טיפול גבוהה יותר וגם ניסיון נרחב יותר. מטפלים המסיימים שנה זאת בהצלחה מוסמכים כ"מטפל מומחה" בנוסף יש גם דרוג שמקבלים ע"י מפתחי השיטה עצמה (דהיינו פרופסור פארק או ממשיכי דרכו), הניתן על השתתפות בסמינרים בינלאומיים שבהם נילמדים השיטות החדשות ביותר. והדרוג הוא ברונזה, כסף וכד' בקשר לטיפולי החינם, נכון שבמכללה הנ"ל מטפלים תלמידים של המכללה, אך מהיכרותי את הסטאג' הנ"ל, הוא מתבצע עי"י תלמידים ברמות שונות, החל מתלמידי שנה א' ועד לרמת מטפלים מומחים שכבר סיימו את שלושת שנות הלימוד שלהם. הטיפולים נעשים בהשגחה צמודה של מדריכים מטעם המכללה, שכולם ברמת מטפל מומחה. דרך אגב, ישנם הצלחות יפות מאוד בסטאג' הזה ואני לא מבין על מה shukidikur מבסס את ההנחות שלו. בקרוב אמור לעלות אתר של איגוד הסו ג'וק העולמי, שבו יפורסם כל חבר על רמתו, כמות ההכשרות שעבר, סמינרים שלמד ועוד, כך יוכל כל אדם בעולם לבדוק מי המטפל ומי המורה שלו. האם הם הוסמכו כמטפלי סו ג'וק או שהם רק טוענים שהם מטפלי סו ג'וק. לאיגוד הסו ג'וק הבינלאומי נרשמו כבר חברים מרוסיה, מהודו ועוד מדינות בהם מלמדים סו ג'וק. גם ישראל נכנסת בימים אלה לאיגוד הבינלאומי. אתר זה אמור להביא סדר מסויים בנושא הסו ג'וק. אני מקווה פשוטשירה שהצלחתי לתת לך תמנה רחבה יותר וגם לשאר חברי הפורום, המטפלים, הבהרה ממה להמנע בכתיבת הודעות. הודעות כאלה יימחקו בעתיד מיידית! בברכה סמי ביתן מטפל מומחה בסו גו'ק. מנהל פורום רפואת סו ג'וק בתפוז

מאד מאד עזר

תראו ביום רביעי יש לי תור לאוטופד כי באמת כאבה לי הכף רגל (עדיין כואב רק עכשיו יותר מורגש בצד יותר) אבל אני חייבת להודות שהלחיצות אתמול ממש עזרו. מה שעשיתי זה לחצתי עם הציפורן איזה שעה בכמה נקודות גם באמה וגם בקמיצה של יד ימין. ממש הרגשתי טוב עם זה. פלפל שחור וכאלה לא ניסיתי.

לחצתי חזק האם היה בזה צורך?

האם עדיף עם כלים אחרים כמו מפתח או שציפורן זה מספיק טוב.

samibi

New member
לחיצות

שלום, דווקא לשים פלפל שחור יכול להיות יעיל יותר, מכיוון שאת לא צריכה להפעיל לחץ, והפלפל עושה את שלו הלחיצה לא חייבת להיות מאוד חזקה, היא צריכה בעיקר להפעיל גירוי במקום. את יכולה לשלב בין השניים, לעשות עיסוי עם גרגר פלפל. באופן כללי ניתן לשים את גרגר הפילפל למשך לילה ביד, ולא להרטיב את המקום. כך הוא יעבוד על המקום כל הלילה. אנו משתמשים בחפץ קהה כמו מפתח כדי לאתר את המקום, אבל כדי לרפא אותו מספיק עיסוי קל של המקום. יחד עם זאת העיסוי במקום רגיש יכול לגרום לאי נוחות ולכן אפשר ללכת למטפל סו ג'וק אשר ישים מחט במקום ויכול להעלים את הבעיה בזמן מהיר יותר, או לחלופין לתת לך טיפול אנרגטי אחר שלא כואב כלל. בברכה סמי ביתן מטפל מומחה בסו ג'וק

שאלה נוספת על כאבים אחרים

אני רוצה לשאול שאלה קצת מוזרה.. אולי זה סתם תחושות אחרות או שאני מפתחת משהו אבל רציתי לשאול לגבי כאבים נוספים מוזרים שאני חשה לאחרונה. מדי פעם יש לי כאב במקומות בגוף כאילו סתם בא והולך מעצמו. פתאום כואב העצם ביד, פתאום הקרסול.. פתאום האצבעות ברגל.. פתאום פה ופתאום שם. בנוסף.. אולי זה הגיל שלי אבל יש לי גלי חום כאלו כאילו הגוף שלי חם מאד מבפנים. יש משהו לדבר הזה בסו גו'ק??? אולי זה קשור לכאבים ברגל.. חשבתי על זה שאולי מה שיש לי ברגל זה בכלל משהו דלקתי ולכן החום הזה (נראה גם לכם יכול להיות קשור?) בכל מקרה מה אפשר לעשות לדעתכם? (אגב, היום יש לי תור לאורטופד כך שברור לי שעצתכם לא מחליפה מומחה וכל הטררם..) תודה פשוטשירה

samibi

New member
כאבים אחרים

שלום פשוטשירה, את מדברת פה על מספר סימפטומים. גם כאבים חולפים וגם גלי חום וזה בנוסף לכאבים ברגל. אני הייתי ממליץ לך ללכת למטפל סו ג'וק שיעשה לך אבחנה מסודרת יותר. כפי שאת רואה בפורום, ישנם מספר חלופות. דרך אגב מה אמר האורטופד בפגישתכם אתמול? האם הוא יודע להסביר את התופעות? בברכה סמי ביתן

ביקור רופא

ממה שאמרתי על הכאבים פה ושם וגלי חום התעלם לחלוטין. על הרגל אמר שזו כנראה דלקת והביא לי וולטרן. חקר אותי אם אני בטוחה שלא קיבלתי מכה אמרתי שלא. שלח אותי לעשות צילום רנטגן במקום ושלל שברים או בעיות דומות.(היה נראה לי אגב שמבחינתו הוא לא מצא שום דבר וזהו, וסתם אומר דלקת כי אין אפשרות אחרת...) הביא לי וולטרן שאני אגב לא מוכנה לקחת.(למרות שאחרי שאמרתי לו שאת הכדורים של היד (חפני חודש) לא לקחתי אז הבהיר לי שאין ממה לפחד). היום בבוקר ניסיתי לנהוג וממש שרפה לי הרגל, (זאת רגל ימין של הדוושות) עשיתי פרסה חזרתי הביתה נכנסתי למיטה והחלטתי שנמאס לי. עד 16 נחתי אכלתי ושתיתי רק סלרי מבושל בצל מבושל ומים וזה מאד עזר לי להרגשתי. כשראיתי שקצת השתפר חזרתי לאכול לחם ואפונה. אני קצת קיצונית לפעמים בדעות שלי, לחלוטין מאמינה ברפואה משלימה אבל לא עושה כלום בנידון (אפילו להפך מבחינת אורח חיי). אני מקווה שהפעם אמצא את האיזון ואולי גם אלמד משהו. קבעתי לי תור לסטאג במכללה שאתם מפרסמים פה בשבוע הבא. פשוטשירה

samibi

New member
בהצלחה בטיפול

אני שמח שאת מנסה טיפול בכוון הסו ג'וק. בהצלחה סמי ביתן מנהל פורום רפואת הסו ג'וק

התלבטויות - בנוגע לטיפול

אני מתלבטת בנוגע למשהו. ראשית היום הייתי אצל הרופא משפחה בנוגע לחום הפנימי בגב במתן ובעוד מקומות והוא נתן לי בדיקות נוספות של שתן ודם. בנוסף, מתוך הבנה של הצורך בשינוי תזונה וטיפול, הסתכלתי קצת באינטרנט על מומחים ברפואה סינית שיש בארץ ובסביבת מגוריי. מצאתי מישהו מקצועי עם אתר מדופלם שנראה שלמד שנים והוא מוסמך ומטפל בבעיות אלו ושאלתי אותו במייל על מחיר ותהליך וכו.. כחלק מהשאלות סיפרתי שאני מתחילה טיפול סוג'וק אצל סטאג'ר בסוף השבוע ואם תהיה עם זה בעיה/סתירה של הטיפול שלו. הוא ענה לי שזה לא סתור אבל רצוי שאבחר אחד מהם בשביל המעקב (או משהו כזה לא זוכרת את המילים המדוייקות). אני קצת בבעיה. הסו גו'ק מצא חן בעיני כמשהו שאני רוצה ללמוד. ממש נראית לי שיטה קלה , לא מפחידה בשבילי (שלא כמו הילינג לדוגמא שפעם ניסיתי ללמוד וקצת פחדתי), ואולי גם מוצלחת.. הבעיה היא.. שאני לא בטוחה שהיא מוצלחת ועוצמת הטיפול שלה כמו רפואה סינית לדוגמא שיותר ידועה ומוכרת.. אני תוהה אם במצב הזה (שאני מרגישה רע, חום שורף בגוף ופחד שאולי המצב ידרדר.. ) יש מקום להנאה שלי ולחקירה של השיטה של הסו ג'וק אצל סטאג'ר. אולי חכם יותר ורציני יותר יהיה ללכת לאיזה מטפל סיני .. או אפילו אחד שמטפל בכמה שיטות כולל הסוג'וק. מקווה שהבנתם את כוונתי ותוכלו לענות לי ברצינות מה דעתכם. האם הסו ג'וק בעינכם (בעיקר בעיני מי שמטפל בכמה שיטות) רצינית מעמיקה ומקיפה כמו לדוג' רפואה סינית? האם היא מטפלת באותה חדות ומהירות כמוה? האם היא שלמה ומקיפה גם תזונה? עליי לציין שגם אם אלך לרופא סיני כזה.. עדיין ארצה ללמוד סוג'וק אבל ככה זה יתן לי את האופציה באמת לבחון את חוזק הטיפול על עצמי.. (ואולי דווקא לא כדאי לעשות זאת כשאני מרגישה כל כך רע). פשוטשירה

samibi

New member
סו ג'וק לעומת רפואה סינית

שלום פשוטשירה רפואת הסו ג'וק היא רפואה חדשה שקיימת רק 25 שנה. אבל היא מבוססת על השיטה הסינית, ההודית ועוד. היא מאגדת בתוכה מספר שיטות ולכן לבעייה מסויימת ישנם מספר גישות. מה גם ששיטת הסו ג'וק עצמה מורכבת ממספר רבדים, שאחד הרבדים הפשוטים ביותר, אנו "מלמדים" אותך דרך הפורום, כי הוא ממש פשוט. ישנם רבדים מתקדמים יותר שלהם צריך יותר ידע וניסיון. המרצה שלי לסו ג'וק היה בעברו מרצה לרפואה סינית במשך 10 שנים וכאשר גילה את הסו ג'וק עבר לסו ג'וק ומאז הוא כבר לא נוגע ברפואה סינית. איתי בלימודים למדו מרפאים סיניים, שאמרו שהסו ג'וק הרבה יותר מהיר ויעיל מהשיטה הסינית כמעט בכל בעיה שניסו לפתור. אני מצטט אותם "מה שברפואה סינית הייתי מטפל ב-10 מפגשים, בסו ג'וק מספיק לי טיפול או שניים". סו ג'וק מכסה את נושא התזונה גם כן, למרות שלא לומדים את זה כחלק מתוכנית הלימודים הרגילה, אלא בקורסי השלמה. אך ישנם מטפלים שכבר רכשו את הידע הנ"ל. כפי שכתבתי בעבר, מהיכרותי עם הסטאג' האמור, בכל סטאג' ישנו מנחה שהוא מדריך, והוא מלווה את המטפל. כך שאם לתלמיד יש חוסר ידע, יש מטפל סכיר ממנו שאמור להנחות אותו. אני לא מטפל סיני, אבל כשהתייעצתי עם חברי מטפלי הסו ג'וק שהם גם מטפלים סינים, האם כדאי לי ללמוד רפואה סינית כדי להשלים ידע, הם אמרו לי ששיטת הסו ג'וק הרבה יותר מהירה והרבה יותר מקיפה מהשיטה הסינית. הם מטפלים כבר בסו ג'וק בלבד ולא ברפואה סינית. הם מצאו שהיא הרבה יותר יעילה. אולי זה ישמע מוזר שרפואה שקיימת רק 25 שנים מול רפואה של 5000 שנה. יעילה יותר? אבל רפואת הסו ג'וק בתחילתה התבססה על הידע הסיני. עד אשר התקדמה הלאה והקיפה חומר רב יותר, והצליחה להסביר תופעות לא פתורות ברפואה הסינית. בכל אופן, התזונה שלך לא אמורה לפגוע בטיפול, ואת יכולה לשלב בין שני הטיפולים, או שאת יכולה לשאול בסטאג' הנ"ל אם יש פתרון בתזונה לבעייה שלך. ובאשר להערה שלך שאת מרגישה רע - זה הזמן הכי טוב לבדוק את יעילות הסו ג'וק. (לדעתי) אם יש בפורום מטפלים סיניים, אשמח לשמוע את דעתכם בנושא אני מקווה שהצלחתי לענות לך בברכה סמי ביתן מנהל פורום סו ג'וק

למעלה