כאבים בכריות כף הרגליים?

לקי לי

New member
כאבים בכריות כף הרגליים?

מטופלת שלי צילצלה , היא לא יכולה להגיע לטיפול. יש לה כאבים בכריות כף הרגליים, מה לדעתכם יכולה להיות הסיבה?

ub8

New member
אולי מחר יהיה גשם

והלקוחה שלך חיפשה סיבה לא להגיע.

שחף ים

New member
גם לי כואבות הכריות בכף הרגל, הצבע קצת אדום

יותר משארית כף הרגל, מה זה אומר מבחינה בריאותית?

אני ממליץ על עיסוי בכפות ולא טיפול רפלקסולגי

לדעתי אין מספיק מידע על הבעיה , אבל אם את רוצה לקבל השערות אז יתכן שזה נובע מהליכה מאומצת או בעיות של דלקות פנימיות בהצלחה

אסתר84

New member
??????what???

עיסוי כפות רגליים ולא טיפול רפלקסולוגי?! מאיפה התובנה? מה ההגיון? מי אמר שאין ידע מה זה? זה יכול להיות מלא דברים. זה דורש קצת יותר מאבחון בפורום.. אם זה משהו מושך כדאי גם לבדוק ערכים בדם (למשל סוכר) אגב סתם בשביל לסבר את האוזן...לדעתך לרפלקסלוגיה אין מה להציע בכל הנוגע לדלקות?!... ולגבי ההשכלות של הליכה מאומצת.. מה אתה אומר גיל לרפלקסולוגיה אין מה להציע? צ'או אסתר

גם אני לא ממש מבינה אותך...

ברוכה הבאה לפורום
אבל למה עיסוי במקום רפלקסולוגיה?? הרפלקסולוגיה תתן מענה גם במקרה ש"אין מידע"... ובכלל למה לשער? למה לא לנסות ולהבין מה באמת הבעיה.

קצת קשה לשער למה המטופלת שלך

החליטה שלא להגיע לטיפול יכולות להיות לא מעט סיבות ואולי באמת כאבו לה הרגלים... להבא אולי כדאי להגיד לה שזו אחת הסיבות לטיפול רפלקסולוגי ושאולי רצוי להבין מה הסיבה לכאבים בכפות הרגליים ולנסות לעזור לה בנושא... באופן אישי אני משתדלת לא לנתח יותר מדי מטופלים, מי שמעוניין לטפל בעצמו מוזמן בשמחה

למעלה