כאבי גב

hala1

New member
כאבי גב

היי אני סובלת כבר 6 ימים מכאבי גב בחלק העליון (תפיסת שרירם)..כתוצאה מהחזקת חפצים כבדים ..זה לא כאב לי מידית ..אני התחלתי להרגשי כאבים אחרי כמה ימים...הכאבים גורמים לקושי נשימה..אני אפילו הרגשתי סחרחורת ביום שלילי והרגשתי כאילו אני רוצה להקיא...הבעיה שאני לא נחתי כשהתחלתי להרגיש כאבים ..אני המשכתי ללכת לעבודה (אני מורה) עז שנפלתי מרוב עייפות..אני ניסתי מסגים בשמן זית..משחה כדורים שהמליץ הרופא..הכללללללל מקלחת במים חמים ..אימונים..מתיחת שירים ..כלום לא עוזר ...אני בקושי נושמת...מה אני צריכה לעשות? האם לוקח זמן להבריא? כמה זמן? ומה צריך לעשות כדי שהכאבים ילכו אני בריאה בדרך כלל ולא סובלת מכאבי גב

כאבי גב עליון

אי אפשר לעשות אבחון של מצבך דרך האינטרנט. אני ממליץ לפנות לבדיקה אצל כירופרקטור באזור מגוריך. אחת האפשרויות שבאות בחשבון היא לחץ זמני בין חוליות עמוד השדרה ובין הצלעות. את זה ניתן לתקן בטיפול כירופרקטי. בהצלחה,

hala1

New member
מה זה?

מה זה כירופרקטור? אני מקבלת אתופן ומשחת וולטרין זה לא עוזר???

כירופרקטיקה

כירופרקטיקה היא רפואה טבעית המתמחה באבחון וטיפול של בעיות עמוד השדרה ובעיות במערכות השריר-שלד-עצבים. הטיפול מסייע לשפר את תפקוד חוליות עמוד השדרה ועל ידי כך מונע כאב ומשפר את בריאות הגוף. הכירופרקט מבצע אבחון תוך שימוש בבדיקות נוירולוגיות, אורטופדיות, וכמובן על ידי שיטות אבחון בכירופרקטיקה. בנוסף האבחון כולל שימוש בצילומי רנטגן ובבאמצעי הדמייה נוספים כגון C.T ו- M.R.I. הטיפול הוא ידני, ללא תרופות או ניתוחים, ממוקד, מדויק ובטוח ביותר. הכירופרקט משתמש בידיו כדי להחזיר תנועה למפרקי החוליות. בפעולה מבוקרת החוליה מקבלת טווח תנועה נכון ותפקוד עמוד השדרה משתפר. במקביל לכוונון החוליות, הכירופרקט מדריך את המטופל בנושאי ארגונומיה, פעילות גופנית ויציבה.

למעלה