כאילו "למה"?

לבונה

New member
כאילו "למה"? ../images/Emo73.gif

הכל היה נהדר הבוקר........הכל היה נפלא, עד שיצאתי לקרב (לכביש). התנועה התנהלה בעצלתיים...הנה כבר אני בבית-הספר.....(הכביש חסום סעי מהצד השני)...אז נסעתי מהצד השני... ליוותי אותם לכיתה א´... סובארו תכלת מטאלית מתקלפת דפוקה מכל הכיוונים ומכוערת חסמה אותי... צפרתי... חכיתי..... צפרתי... חכיתי..... מתי שהוא הוא הואיל בטובו להגיע ולהזיז את גוש המתכת משם.... ...נסעתי משם ופניתי לדרכי ושם עוד הפתעה...... השאלה..למה הכביש יהיה פנוי עד שאני אגיע? ולמה המשאית האימתנית צריכה לעבור דווקאכשאני שם? ולמהזה שהיה לפני היה צריך להיות מאאאאאוד מבוגר וחזר רוורס..עלי!!!? (אני לא קיימת)?! ולמההוא לא שמע את הצפירות הנואשות שלי? ולמההוא היה צריך לדפוק לי את הרכב? (יצאתי מהרכב שלי ועשיתי לו אררררררררר אררררררר, אבל ריחמתי עליו,זקן) ולמהעד שהגעתי למקום שהייתי צריכה אחרי התפתלות (בחיי כיווצתי את הרכב כדי לעבור בין המכוניות)... המקום היה סגור? ולמהכשאני יוצאת משם לכביש השומם עוד משאית (לוויתן על גלגלים..ואני חושבת שיש רק 2 משאיות בגודל הזה בעולם ורק אני זכיתי לראות אותן) צריכה להיות מולי? לא! ואין לאן לחזור אחורה (תשכחי מזה). (רק שלי יש כשרון לכווץ את הרכב בין מכוניות)
בקיצור... למה?

למעלה