כבוד לנו! הוספתי את הכריכה הישראלית לויקי

N o R i K o

New member
ואם כבר אז כבר...

- איזה מהממת הכריכה היפנית
- הכריכה הדנית נראית כמו דמדומים. - למה הכריכה האיטלקית נראית כמו פוסטר לסרט מגרש השדים? - ... לא הבנתי את הכריכה השוודית - בכריכה הרוסית קטניס ופיטה(?) נראים כמו בני 30 אני הכי אוהבת את הכריכות האמריקאיות הקלאסיות, שבהן סיכת המוקינג'יי ממש מייצגת את הספר...

GolanBerlin

New member
אגב, בנוגע לסיכה -

היא תהיה קריטית בספר השני/שלישי? כאילו, למה היא נבחרה בתור הקמיע של הסדרה אם זה כולה תוספת לבוש של מאדג'?

ליזי133

New member
גמאני עושה ביקורת לכריכות
בא לי!

איזה מעתיקנים אנחנו. של הגרמנים ממש יפה! הכריכה של דנמרק נראית מוזר, אבל היא מיסטית כזאתי.... יש את כל אלה שהם עם סיכת המוקינג'יי שאני לא הולכת לתת ביקורת כי הן בעצם כמו הכריכה הרגילה, יפה. הכריכה היפנית.. פשוט... אנימה מידי... (וזה נאמר מפי חובבת אנימה מושבעת!) אומייגאאאדדדדד!!! איטליה... עפתם על עצמכם.. זה קריפי בטירוף!!! רצינייי!!!! לא הבנתי מה הקטע של שוודיה, אבל שיהיה...... דווקא אהבתי את הכריכה הרוסית אפילו שהם נראים מבוגרים יותר... (אני נאמנה למולדת
) מעתיקנים הישראלים האלה! סתאאםם. יפה, אבל נראה בול כמו של גרמניה...

noa1510

New member
אימלה!

חוץ המכריכות הרגילות של הסיכת מוקינג'יי, הכל מוזר או מכוער לדעתי! אני פתאום מעריכה את הכריכה הנורמלית שלנו
בחיים לא פחדתי מכריכה כמו זאת של איטלייה. הם מנסים למשוך קוראים, או להבריח אותם?

למעלה