כדברא 2- המשך שבוע 11

פרק 93- החקירה

הם הקדימו את שכונה ביום עם השם של הפרק!!!!!!!!!! מדהים!!!!!!!!!! מיכל היא הכדברא האמיתית!!!!!!!!!!!! ואני, כי אני ידעתי איכשהו שזה יהיה שם הפרק...

אז מה עומד לקרות בחקירה?

האם שרון יצליח לחזור?

והאם אוביגייל בדרך לקאמבק?

Roei152

Well-known member
מנהל
האמת? זה כבר קרה..
לשתי הסדרות יש בעונה הנוכחית פרק בשם "הביתה" בכדברא זה שודר בשלישי שעבר , ושכונה בראשון

א-דו-ני! ה-שו-טר! קירקיזם עולה לך יותר!

דורי די מבין יחסית לאחד שנמחק לו הזיכרון... הבין את הסדרה. "הצלע הרביעית במשולש"? לילה עומדת על זכויותיה. "מואשמת בכישוף"? קצת מוזר...
&nbsp
מה אתם אוכלים, יצורים הזויים?! אבל מה באמת הכדורים עושים? אלכס כזאת חמודה.
&nbsp
הצלנו את גיא... היי, היי, אין מצלמות! אתה לא צריך ל... אגב השיר, פתאום הבנתי שהם שרים "אל תוריד את הפולו, תשאיר את העוקב". שזה אותו הדבר. אגב, עכשיו היא לא שונאת מצלמות, לכן היא עזרה לך.
&nbsp
גם עמית רצה? ווירד. דווקא ללוק שלחו ניצב... קירקי!!!!!! ללילה זה לא היה קורה. רק אומר...
&nbsp
והנה הפירוק מתקרב. בדיוק כמו עם צליל ותמר וגור...
&nbsp
זה לא יפה להפנות חבררררררות אחת על השנייה. אבל בסדר, היו להן ריבים גם בעונה שעברה.
&nbsp
אני לא אוהב שליבי מנותקת מהכול. אם הבוגד בקיבוץ היה נשאר היה לה כאן עוגן לעלילה מרכזית.
&nbsp
דקל! משטרה! לשרוף את החומרים המפלילים על אבא!!!!!!
&nbsp
אריאנה, זה לא נותן לך לראות דברים, הכדורים?
&nbsp
עמיתי חכמה. לילה עם הכוחות הכי חזקים. קירקי סתם.
&nbsp
אז בלברוח מהמשטרה הוא לא כישלוני...
&nbsp
יופי ליבי. ככה הכי יפה.
&nbsp
ברור ששרון לא נמצא בריאל! אחרי מה שסרחיו עשה לקאריוס... אוי, אריאנה. מה גורם לך לחשוד באמילי דווקא? מה, זה שהיא קשורה לגיס של דקל? טוב, ארבל, יש לך שישים שניות לעזוב את הריאל. היא סידרה שיער...
&nbsp
דורי מקבל יפה את הטענות של עמית. לילה הייתה מוכנה לגלות... טוב, היא תמיד הייתה החכמה. איזה מבט ביצ'י לעמית. אני אוהב.
&nbsp
ג'וסי. קאט! קאט עכשיו!
&nbsp
מעבדה! יש מעבדה נפלאה! מאבקי חברות. נחמד.
&nbsp
אין לה כוחות? יש לה? מה נסגר? אני אמרתי מהתחלה! ליטמן, ישראל מתייבשת.
&nbsp
החופש הגדול עבר נחמד! מלא מלחמות בגרומלים. די, אני לא קונה אותו כבחור נחמד!
&nbsp
אני הייתי קורא להם אוביגייל. קליפ נחמד.
&nbsp
איזה עורך דין... לי יש קשרים במשטרה, אני אתן ללילה פיצה וקולה... כן, זה הוא שם.
&nbsp
בעיה גדולה, עמיתי. בעיה גדולה.
&nbsp
בפרק הבא:
&nbsp
אננסים!!!!!!!
&nbsp
עדיין הולכים עם השוטרים.
&nbsp
וליבי מסתכלת על תמונות ב... נו, זה ראיתי כבר אתמול! טעיתם!

שיר m

Well-known member
לה לה לה

סוף הפרק היה ידוע עוד מסוף הפרק הקודם

&nbsp
אוג ואביגיל אוג ואביגיל אוג ואביגיל

&nbsp
אלכס יא גאון

אלכס אכן גאון וחמודה ומדהימה, אבל שיר!

הייתי בטוח שתכתבי "עמית
"...
&nbsp
או שאת מבינה שעמית נלחמה בשביל חבררררררר שלה?

פרק 94- הפתק

איך אריאנה תגיב לכישלון שלה בתכנית?
&nbsp
מה המצב של שרון?
&nbsp
האם עמית תיענש בעקבות מה שעשתה?
&nbsp
והאם גיא מאבד את אביגיל?

מגנא לילה, נהגי במידת הרחמים

זאת עמיתי. זה חיבוק. לוק שקרן. לא, שרון, זה בן דודה שלה!!!! משפחת שכטר חוקרת אותך בנוגע לכוונות שלך עם עמית!!!!!! אישה נחמדה בשם אריאנה. כן, אריאנה די דפקה אותנו.
&nbsp
כולנו קצת משוגעים. לך תזדיין עם טקסס. מסכנה עמיתי... מסכנה. שוב מחקו לו זיכרון. איך תמיד הבחור סנילי לידה!
&nbsp
נורא חכם, חבר'ה.
&nbsp
היא הייתה באקס פקטור. כן, גם לילה לא חייבת לך כלום. אין לה זמן והיא מדהימה מדי. בטח בטח. אין כלום.
&nbsp
מליפיקים זה פותח תיאבון. סבון זו לא מילה גסה וגם זיעה לא... איך הם מתקלחים שם אני לא מבין.
&nbsp
עמית לא רוצה לשבת בשקט!
&nbsp
כן, נכון, לכו תתעסקו בחטיפות כמו אלו של אגם שיינפלד. כן, שוב מוחקים להם זיכרון. איכשהו לכל מי שבסביבה של עמית מוחקים זיכרונות. פעמיים. אתן צוות טוב. לא הוא.
&nbsp
מה יקרה אם זה לא יקרה מחר? וואו, מתרוקן שם. פשוט מת שם. בסוף העונה בטח נגלה שאלכס כבר מאה שנה רוצה לצבור כוחות והיא סוג של על טבעית...
&nbsp
רוב העונה דקל בטוח שזהו. אה, אבל האתרים בארץ מלאים בתמונות של המכשפות מהקיבוץ... הטלוויזיה בכלל מלאה באביה. אה, דקל, סתום, אתה עוד כועס עליה מהעונה שעברה. נכון, לילה. נכון. הוא מסתובב בקיבוץ ומוחק זיכרונות לאנשים כל היום. אי אפשר גם וגם! נכון לילה! אח, איך היא קראה את הנאום שכתבתי לה בצורה מושלמת. זאת בחורה מדהימה. עכשיו תגידו שאין לנו הסכמים ביחד, היא אמרה בדיוק את מה שאמרתי כבר חודש!!!!!
&nbsp
שרון, תרחיק אותם. עמית, איך את יודעת. מה, הוא לא יכול יותר? אין כוחות?
&nbsp
להודיע בקונטאטו, להתחבר להיבו (שכחתי כבר מה זה), המליפיקים של היום כאלה מפונקים. פעם יצאו לקרב להרוג בעצמם! מה בא לך. יופי. מפונקים! אוקיי, לרגע רציתי לראות את הראסטות, מה קורה? אלכס לקחה את הסבוואר?
&nbsp
בסוף אלכס היא בוגדת אכזרית! אני כל הזמן חשדתי.
&nbsp
מה נכתב שם?
&nbsp
שרון, לא יפה לך זיכרון מחוק. גם אני לא סומך עליו. מה בפתק הזה?!
&nbsp
אבל למה הכוחות אם היא עומדת למות? מה היה רשום שם?! ולמה אריאנה מורחת שוקולד על הדפים?!
&nbsp
יופי, בפלאפונים. אתה היית צריך ללמוד מבנרו! "אביגיל את שווה". היי, מה זה, אני זוכר תגובות כאלה גם באינסטגרם...
&nbsp
אה, היא לא בוגדת. קירקי לא יודעת מי זאת אלכס. המממ... אולי גילי סידרה ששירה תמות כנקמה על הנשיקה עם דין בהרמון...
&nbsp
בפרק הבא:
&nbsp
אריאנה משיגה סבוואר חדש?!
&nbsp
דקל וקירקי הולכים. ודקל נתקל במישהו. אלכס?
&nbsp
אריאנה רואה את אלכס...

עלה לי רעיון הזוי

יכול להיות ששוב יצאתי כדברא- ובסוף העונה קירקי תחליט לוותר על תפקיד המגנא לטובת לילה?!
&nbsp
זה נשמע ככה מהשיחה שלהן!
&nbsp
טוב, חברים, אם זה קורה, אתם תצטרכו להוסיף לחתימה שלכם את המשפט "יוסי הוא כדברא ולילה המגנא שלו".

Roei152

Well-known member
מנהל
זה מה שאתה רוצה
זה לא אומר שזה יקרה..
&nbsp

זכור

זה גם פותח פתח מעניין לעונה השלישית, וגם נובע מהשיחה שלהן ומהרצון של קירקי לחיות רגיל.

Roei152

Well-known member
מנהל
אם אנחנו כבר מדברים על העונה השלישית
אז בעונה הזאת , לדעתי לצד התפתתחות סיפור המלחמה של העל טבעיים ובני האדם , אנחנו נגלה גם את מקור החיזיונות של קירקי .. לא יכול להיות שאין לזה הסבר .

רואה? ונגלה את זה כשהיא לא מגנא

נגלה שיש איזה משהו בה שנותן לה את החזיונות האלה והופך אותה למיועדת לתפקיד המגנא.

שיר m

Well-known member
אלכס יא גאון

עמית יא מעצבנת
&nbsp
די להוציא את אביגיל רעה
&nbsp
ולילה בנאום הכי טוב שלה כל הסדרה.

שיר! הצטרפת אלינו לתנועה להדחת המגנא!!!!!

איזה יופי שבהשפעת לילה את חוזרת למוטב, גם אוהבת את ריף נאמן וגם תומכת במטרתנו הצודקת שתושג בסוף העונה על בטוח.
&nbsp
עכשיו רק שתאהבי את עמית וזהו. חייבים שזה יהיה מהר, אחרת שבוע הבא את תתעצבני.

שיר m

Well-known member

כן בהחלט התחלתי לחבב את ריף.
&nbsp
לא תומכת בהדחת המגנא! אבל הנאום של לילה היה פשוט נהדר.
&nbsp
אין סיכוי שאוהב את עמית. היא חתיכת בחורה מעצבנת.

למעלה