כדברא 2- שבוע 12

Roei152

Well-known member
מנהל
כדברא 2- שבוע 12 אז מי תגיע ראשונה לאלכס להחזיר את הסבוואר ? קירקי או אריאנה?
ומה עמית תעשה עוד כדי לחשוף את העל טבעי?
שבוע מלא אחרון לעונה נפלא שיהיה!!!!!!

פרק 95- המרדף

אז האם קירקי תגיע אל הסבוואר ואל אלכס?
&nbsp
מה עמית תעשה עכשיו?
&nbsp
האם אביגיל ואוג יחזרו?
&nbsp
ומתי אני אחליט שדי ולילה יכולה לחזור אליי?

לילה ואני. אביוסי. לנצח.
&nbsp
&nbsp
זה מה זה מוזר לראות את אינה עם שיער ג'ינג'י ובבגדים רגילים. ולא הבנתי את הקטע עם הכדורים המוזרים שלה. הנה אלכס. ברחה מההרמון.
&nbsp
רוצו אל אלכס! רוצו! יופי, היא לא יודעת איך היא נראית. תראי בחורה מוזרה, תביאי אותה! אז הסבוואר חזר למליפיקים? לא יכולת מלכתחילה לעשות את זה?
&nbsp
עמית המדהימה. את עצרת אותה! כן, בטח, תעזרי לה! זה טוב, עמיתי!
&nbsp
קצת כבדה.
&nbsp
או שאריאנה באה לקחת אותה!
&nbsp
מאוד מתוחכם, דליה. מאוד! למה את לא עשית כאלה? הוא נרשם גם כאוג לכל מיני תחרויות?
&nbsp
אלכס הקריבה את עצמה בגלל קירקי! שלא סבלה את זה שהיא נישקה את דקל! אז למה אריאנה לא באה לתקוף את קירקי?
&nbsp
אחלה רעיון, ליבי. חברה שלי עמית, תמיד האורחת בוולוג. ליבי, השלושה צופים יסלחו לך. ברור שלא. וליבי מצטרפת לעלילה.
&nbsp
אוי ואבוי, חרא תכנית! אוי ואבוי, אוג... לא, החרגול זה הזה של ויקי...
&nbsp
מצאה, מצאה. משנה צבע? עלק צוות, דקה לא עזרת לו בגנות!
&nbsp
לא נכון, אביגיל, הכי מרגש זה הקרנה של הפרק האחרון, כשאתה פוגש את הכוכבת האמיתית! איפה היא באמת?! גיא, שוב לקחת סטרואידים?
&nbsp
הנה היאאאאאאא! בלבוש כה יפה. אז הם יהיו בצינור בסוף? לך תחפש, אוג. לך תחפש, יא אפס.
&nbsp
להתחזות לנורית? אתה לא מחסל שום מגנא. מה זה, כוחות חושים? ראייה ושמיעה אני ראיתי את אריאנה עושה, מה עם השאר?
&nbsp
זה כאילו רוצים לראות פלאשבק במקום כדברא. רותם הקורעת. באמת קורעת! חס וכרפס, חשבתי על המשפט הזה היום. אני כזה כדברא. זיכרון חושי? גם רותם חלק מהמזימה של אריאנה?
&nbsp
איזה ידע?! מה אתם יודעים על הגרומלים, קירקי הכירה את הגרומלים חודשיים! גרי?
&nbsp
לזכור. הסכם. לזכור. הסכם. קודם כל היא יכולה לכעוס על מי שהיא רוצה. אבל היא לא. היא מקור כל הטוב בעולם. וחוץ מזה, אני מציע לה לחשוף את הלהיט שלה, השיר שלה, אבל היא מעדיפה שלא. נכון! מוותרת עליי! לוק הוא העל טבעי שמקלקל לנו. היי, הייתה אחלה מסיבה ביום ההולדת שלך... כלומר, נכון שוונטו לא הוזמן, ושחר קלקל הכול, אבל... לילה, את לא צריכה לסבול אותו יותר, רק אומר! אבל אנחנו לא רוצים שתישאר. בארסיטו. בארסיטו. אוי, איזה טלפון נחמד מקירקי.
&nbsp
היא אמרה. לא יודע, ליבי, לא יודע. שחר לא יודע לפחות. נכון, ליבי. נכון. אבל יש סכנה לכל העולם! עשו עלייך, ליבי.
&nbsp
אוגי? אביגיל ממש נחושה. היי! לא יפה, אוג... אביגיל, אני מזכיר לך שאי אפשר דואט לבד. בגלל זה קוראים לזה דואט. דואט... דו...
&nbsp
עמית, את לא יודעת שלילה היא מקור הטוב בעולם? אולי עמית תהפוך לכדברא מכשפה משהו.
&nbsp
תדבר כשאתה קשור. בוגד, בוגד. גרי, יופי שמנעת ממנו לנשק את לילה. נו באמת, הוא סתם אומר.
&nbsp
בפרק הבא:
&nbsp
ליבי מציעה לעמית איך לצלם.
&nbsp
אביגיל ואוג מתחבקים.
&nbsp
ונפגשים בבורות תחמיץ. או מה שזה לא נקרא שם.

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק טוב
עמית!!!! ככה את מדברת על החברה הכי טובה שלך???????? כאילו היא איזו מכשפה כמו
עם מטאטא ושיקקויים ?????? המטרה שלהן טובה!!!!!!!
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה רוצה שיקרו עוד מקרי נחום???????
זה בדיוק הקטע בלהסתיר את העל טבעי , זה מסכן את כולם שם , ואני לא אתפלא אם בעונה השלישית , האוייב יהיה אדם שירצה להשתנמש בעל טבעי כדי לסכן את העולם...
&nbsp

כן כשזה אידיוט, לא כשזאת חברה הכי טובה שלך מגיל אפס!
הכול היה מסתדר אם רק היו אומרים לה מה זה, ולא מתנהגים אליה כמו מטומטמת כששרון מחוק זיכרון.

בעצם, מי יכול להשתנות למה?
אני חושב שרק גרי יכול להשתנות, לא אף אחד אחר...
&nbsp
אחרת לוק כבר היה משתנה.

שיר m

Well-known member
כולם יכולים
לוק השתנה לאוויר כשברח מהשוטרים

פרק 96- הפגישה

האם גרי לא באמת בוגד גרוע כמו שחר?
&nbsp
מה יקרה עם הסרטונים שליבי ועמית מתכננות לצלם?
&nbsp
האם אביגיל תצליח לפייס את גיא?
&nbsp
ולמה לילה כזאת מתוקה?

מתקרבים לסוף...
חבר'ה, מה אתם מבקרים את פלאשבק? חשבתי שהסדרה הייתה די להיט לפני כל מה שקרה.
&nbsp
אכן, קירקי. זה נכון. דקל, תירגע.
&nbsp
נכון, רק קנאים! אני חושב שהיא לא מפרגנת.
&nbsp
אם היו אומרים לה שהיא לא באמת סוכנת... נכון, ליבי. למרות שאתן צריכות לפנות רק נגד לוק ולא נגד לילה. טוב, אולי נגד קירקי. ליבי מומחית למצלמות. שוב רוחל'ה שוורץ. אני מציע לבדוק אותה.
&nbsp
כן, רק אביגיל בעדינות. הנה "נורית". עלק מגלה לאביגיל הכול.
&nbsp
אבל היא חייבת לעשות את זה ככה? אל תשכחי שהיא גנבה לך את הלקופסה! ליבי, סתמי. דווקא כשליבי לא מושכת תשומת לב היא הכי מושכת תשומת לב.
&nbsp
כרגיל אוג נדפק. או שלא. האקסים. איזה קטע, זה גם הקטע של אימא שלו.
&nbsp
תכנית, קירקי. אני לא מאמין שלוק צודק. "רק אריאנה שהייתה רעה". בטח. אני אומר ככה: לוק ייסע לירושלים, יש לו כמה סידורים עם זיוי שם, ועם אריאנה נקבע פגישה במקום אחר. "כן כן, אימא, את רואה שם את המקום עם החומות ומלא אנשים בשחור לבן? כן כן, בדיוק. מה את לובשת? אין שרוולים? נהדר, מצוין."
&nbsp
הביקורת פה פשוט לא מפרגנת. אולי זה הבוגד, שמעוצבן כי לא הופיע שם. מי כתב את זה, רוגל אלפר? הוא לא מפרגן אף פעם, או גילי איזיקוביץ, מבקרת בהארץ שכנראה סתם לא נהנית מזה שגנבו לה את השם ושנאה את כדברא. חשבתם שהוא לא יקרא ביקורות. בלי קשר. יופי, המטען.
&nbsp
חשמל בידיים? כוחות גרומליים?! מה מזה יש לליטמן? אי אפשר להחזיר זיכרון, כמו שלוק עשה לאוג? כן! שתבוא, תפגוש את זיוי... ואז נביים ריב ענק כמו שעשית עם חומי.
&nbsp
מה לוק, היא התעצבנה כי כמעט חשפו אותי. או שהיא סתם עצבנית על ליטמן היום. מה זה הצמיד הזה? מה אנחנו בספארי?!
&nbsp
איפה הספרים, חבר'ה?! אגב, מוזר שאין להם מלא סצנות, הם חברים טובים... ליבי היא ולוגרית החצר.
&nbsp
ברור שלכיסא יש רגשות! גם לטלפון ולמטען.
&nbsp
אל תדברי על לוק. תעשי טובה. אלת כישוף יוונית.
&nbsp
וכרגיל, אוג יהיה זה שיהרוס. בערך. או יסמין. פריחה מדבקת?! יופי אביגיל.
&nbsp
לא יישארו מליפיקים בסוף. תסמוך עליי, ליטמן, תסמוך עליי. עליי ועל לילה בלבד.
&nbsp
לא, אולי ייקחו אותך לאיזו סדרה של מכשפות או משהו. אבל מה הם מבינים מה החיים שלהם, ה-400 אלף האלה... יופי, אביגיל. אוג, תחשוב מה זה אומר עליך שבנות מבריזות לך.
&nbsp
אוקיי, המורה למוזיקה המטומטם. אם אתה מוזיקאי מתוסכל כמו שרותם שחקנית מתוסכלת, אל תוציא את זה על לילה. ובטח לא לשלוח למנהל על כזאת שטות! מה הוא יגיד למנהל?! "לילה פה יותר מוכשרת מכולם אבל לא מגישה עבודות בזמן!". גם אלברט איינשטיין! אין, בתי הספר המיושנים האלה! יופי, שהחץ יפגע לו ברגל. כמו כדורסל, כדורגל, ריצה... יופי גרי. אולי לילה תעזור לה...
&nbsp
בפרק הבא:
&nbsp
אוג ואביגיל מרוצים משיחת טלפון.
&nbsp
עמית הורסת לליבי ארוחה בגלל הצילומים.
&nbsp
ולוק מחבק את לילה שחושבת עליי ורק עליי.

שיר m

Well-known member
בפרק הבא
יוסי מציל את לילה מפני מנהל בית הספר והמורה למוזיקה! הוא שולח אותה מהר כמו חץ מקשת להציל את קירקי! ואז קירקי חייבת לו את חייה ונותנת לו את אחותה במתנה.

נותנת לאחותה את תואר המגנא
מה זה נותנת את אחותה במתנה?!
&nbsp
מה אנחנו גאליס פה?! אנחנו כדברא! סדרה פמיניסטית!!!!!!
&nbsp
איך אמרה מגנא לילה בנאומה המונומנטלי ביצא משליטה 2? הנסיכות של היום אינן כנועות ולא צריכות נסיך! אם היא רוצה היא רוצה! (והיא רוצה)
&nbsp
והן גם לא צריכות שום הצלה! שום שום שום הצלה! לילה תנקנק אותם לבד! רק מי זה המנהל הזה, אני תכף שולח לו כמה מנהלים משלי (אלחנן, דרורה, ברטה לוין, נחום קוסובר, מוקי שהיה במטומטמת...)

שיר m

Well-known member
צפוי
לא באמת האמנו לגרי.
&nbsp
אביגיל נשמה טובה מדי, אוג צודק לגמרי, ועדיין הראיון הולך לרדת על גיא ככה שהיא דופקת אותו בלי כוונה. רק לסבך כל הזמן!
&nbsp
עמית וליבי... ממש יופי בנות.
אני תוהה איך זה ייגמר... אם ללמוד מהסוף של העונה הקודמת, זה ייגמר בשיא התסבוכת...

לילה תהפוך למגנא ועמית וליבי ישלימו איתה
ליבי תמשיך להיות ולוגרית החצר, רק בחצר השנייה.

למעלה