כדורגל בעידן המודרני

כדורגל בעידן המודרני

ומחר, מוצ"ש הגדול. הנושאים השוליים זזים הצידה לפחות לשעתיים. אין התנתקות, אין אלימות, אין חסימות כבישים, אין שחיתויות שכר, אין פערים חברתיים, אין סל בריאות, אין תקציב, אין למעשה כלום. הכל נקי זך וטהור. מדינת ישראל מפנה עצמה לדבר היחיד האמיתי. הדגש|כ ד ו ר ג ל|. וכשאנחנו רואים מול מי אנו מתמודדים נותר לנו לקוות שתפילתה המזוקקת של... קרן תעזור.
. טוב ... נו... בואו ניתן גם קצת קרדיט לבניון אחד קטן שלנו.
עם ישראל חי, בועט ונושם

s h o o s h a

New member
קצת על ההתרחשויות סביב המשחקים

1. המצוקה המוסיקלית ביחס לנבחרת ישראל הפכה בימים האחרונים לסוגיה העיקרית בה עוסקים אוהדי הכדורגל. "מעריב" עסוק במציאת המנון אוהדים חדש, בהתאחדות לכדורגל עוסקים בשאלה מי ישיר את ההמנון הלאומי לפני צמד המשחקים החשובים, ב"ידיעות אחרונות" התגאו בחשיפת השמות הראל סקעת ושירי מיימון. 2. חברת פלאפון במהלך "כחול עולה" לעידוד אוהדי נבחרת ישראל בכדורגל החברה הכינה עבור האוהדים ערכת עידוד מיוחדת למשחקים הכוללת חלוקת 80 אלף חולצות לאוהדים בכניסה למגרש, איפור מלא בצבעי הדגל שיר עידוד חדש ודגלים ענקיים. נו שוין, כל השאר באמת לא חשוב אז נא לשבת, לחגור חגורות כי מייד אנו ממריאים

Gilliana

New member
בוא נדבר באמת על כדורגל...

... בעידן המודרני. ולצורך העניין - גם על כדורסל. אני משווה את המצב היום למה שהיה בשנות ה-70. איך אפשר להשוות בכלל??? הכל היום ממוסחר, קבוצה היא כבר לא קבוצה - הכל שחקנים זרים, הכל SHOW וביזנס. זה נחשב כדורגל? זה נחשב כדורסל? מכבי תל-אביב בכסורדל של היום - זו אותה מכבי של 78? בעיני הן הכדורגל והן הכדורסל ה-"ישראלי" כבר לא קיימים מזמן...

אלמרה

New member
אכן הגדילה לעשות קרן ותפילותיה

והנה מדינה קטנטנה נאבקת מול ענקים בכדורגל כמו האירלנדים... ומי שהצליחו לכבוש את גביע אירופה בכדורסל - מדוע לא? שחקנינו הטובים משחקים בקבוצות אירופאיות... אז "פורצה" ישראל!!! וקרן? אנא עוד תפילה אחת קטנה... שנצליח להביס אותם ואת הצרפתים...

אשדודיה

New member
ת'אמת היא...

שאני לא מבינה הרבה בכדורגל ועוד פחות בשחקנים אבל להתפלל ל'גול' טוב אני תמיד מוכנה:)) שבוע טוב קרן:)

למעלה