כדורי חמוציות

nirdan

New member
כדורי חמוציות

האם לכדורי חמוציות יש תופעות לואי? אמי התחילה לקחת (בגלל דלקות שתן חוזרות) ולאחר כדור אחד התלוננה על כאבי בטן. האם זה יכול להיות קשור?

חמוציות+C

שלום רב, החמוציות ידועות כמעולות לטיפול בטיפול בזיהומים בדרכי השתן ובמניעתם. לחומרים הפעילים בחמוציות יש פעילות אנטי-בקטריאלית המונעת מהחיידקים להתיישב על דופנות דרכי השתן ובכך מעכבת את שגשוגם ואת התפתחות הדלקת. ויטמין C הנמצא בפורמולה תורם ליצירת סביבה חומצית בדרכי השתן ובכך פועל לעיכוב התפתחות הזיהום החיידקי. הנחיות: 1-2 כמוסות ביום , עם הארוחות. בעולם הרפואה הטבעית קיים שימוש בחמוציות זה שנים רבות ובהצלחה רבה. לא ידוע לנו על תופעות לוואי לכדורי החמוציות+C. כמו כן, תופעות לוואי הן עניין אינדיבידואלי ולכן אני ממליצה על ביצוע אלימינציה. אלימינציה היא שיטה בה אנחנו מבודדים את המוצר מתפריטנו למספר ימים ולאחר כמה ימים ללא שימוש חוזרים ליטול אותו תוך מתן תשומת לב לתופעת הלוואי. במקרה של אמך, לכאבי הבטן. במידה ותופעת הלוואי נעלמה בימים שאמך לא נטלה את החמוציות וחזרה בימים שנטלה אותן, את מוזמנת ליצור עמנו קשר בקו ההדרכה בימים א'-ה' בשעות 08:30-17:30 במספר 1-800-350-333 לטיפול בזיהומים בדרכי השתן אני ממליצה בנוסף על: תמצית תקנית עלי אוכמניות כחולות Blueberry (Vaccinium angustifolium) SFP - עלי האוכמניות הכחולות מכילים ריכוז גבוה של חומצה כלורוגנית. תרכובת זו פעילה נגד חיידקי E.Coli שהִנם הגורם העיקרי לזיהומים בדרכי השתן. הנחיות: 1–2 כמוסות ביום, עם הארוחות. נוסחת מולטי- ביליון- דופילוס מתקדמת מספקת 4 זנים של חיידקים ידידותיים במינון של 5 מיליארד חיידקים פעילים. תוסף תזונה של פרוביוטיקה עוזר במניעת התפתחות חיידקים פתוגנים, פטריות ושמרים (קנדידה), מניעת מחלות דרכי העיכול ומחלות נוספות הקשורות לעיכול בלתי-תקין, מניעת תופעות לוואי הנלוות לשימוש באנטיביוטיקה ועוד. הנחיות: 1-2 כמוסות ביום, עם הארוחות. אני מזמינה אותך לקרוא עוד על דלקות בדרכי השתן אשמח לענות לכל שאלה נוספת. חג שמח ובריאות שלמה, דנה בר לבב

למעלה