כדור

Sapirush12321

New member
כדור

בוקר טוב! חלמתי שחברה שלי קוראת לי לבוא אליה הביתה להיות איתה ועם חברים שלה.. אז אני מגיעה וממש כייף לי. אני לא זוכרת מה היה בדיוק אבל אני זוכרת אותי, אותה ועוד מישהי שאנחנו ממש נהנות וכייף לנו. עד שהייתי צריכה ללכת הביתה כי היה לי עבודה למחרת או משהו כזה.. אז התקדמתי לכיוון הבית שלי ברגל. היה חשוך. באמצע הדרך נזכרתי ששכחתי תפלאפון שלי כי רציתי להפעיל את הפנס בפלאפון... אז החלטתי שאני אגיע לבית להניח את הדברים שלקחתי איתי ואז אחזור לקחת את הפלאפון. קיוויתי שהוא לא נאבד לי. אחכ הסיטואציה התחלפה לזה שאני נמצאת עם כנראה אותם אנשים במקום מדברי. זה היה כבר יום והיה אור... המישהי הזאת (חברה של חברה שלי מהסצנה הקודמת) הייתה שם והכריזה שמי שמצליח להגיע אלינו עם כדור הוא זוכה ב..(לא זוכרת מה) .היא הלכה רחוק לעמוד איפשהו. כולם ניסו להגיע אליה עם הכדור- גברים, נשים .. ולא הצליחו. ואז אני החלטתי שאני רוצה לנסות גם אז לקחתי את הכדור והתחלתי לנסות לכוון בדרך מסויימת.. אבל הרגשתי מראש שהתנופה שאקבל באופן הזה לא תהיה מספיקה לי כדי להגיע עד אליה. אז שיניתי את אופן זריקת הכדור שלי בצורה כזאת שיהיה לי יותר תנופה.. אבל הרגשתי שבצורה הזאת אני חוששת שלא אצליח לכוון ולדייק אליה. בכל זאת זרקתי את הכדור והייתי קרובה אליה ממש במטר! היחידה שהייתה קרובה אליה! כולם היו בשוק וממש נתנו לי כבוד.. היא התרחקה עוד יותר וטיפסה על איזה צוק ואמרה לי להגיע אליה עם הכדור. אני מסתכלת עליה, והיא רחוקה, אבל מה שראיתי שהיא עשתה- היא הרשתה לעצמה בצחוק, כנראה הרגישה נוח בגלל שהיא רחוקה, לחשוף את שדיה. אני ראיתי את זה וממש צחקתי. אהבתי את הקלילות הזו. שוב התחלתי להסתדר עם הכדור באופן הזה שיהיה לי תנופה, אבל שוב הרגשה של חוסר כיוון. אבל הפעם הגעתי עד אליה במדוייק. לא ראיתי את זה שהגעתי אליה, אני רק יודעת שזה קרה.. אחרי זה התעוררתי. רקע- החברה הזאת שקראה לי להגיע אליה לשבת עם חברים שלה- זו חברה שרבתי איתה לא מזמן והשלמתי. אני מאוד אוהבת אותה. תודה רבה!!

אלישבע777

Well-known member
פרוש חלום א- שכחתי את הטלפון אצל חברתי

חלום א – נפתח בכיף בבית חברתך, עם החברים שלה. מה כיף לכם, ומה עשיתם שם - אין פרטים בחלום, אבל האוירה היתה טובה. חלק זה אומר – כשהכל ממש טוב, אז בעצם לא קורה שום דבר מיוחד. או – כששום דבר מיוחד לא קורה, או לא זוכרים מה קרה, אז הכל בסדר וכיף. חלום על כיף, אינו כל כך חשוב, לכן הוא קצת שטחי. שימי לב שאין לך מה להגיד ולפרט, על הדברים הטובים! כשהכיף הסתיים וצריך ללכת הביתה לישון, את הולכת ברגל, בחושך! כבר בהתחלה, הסצנה מבשרת רעות! הנה מתחיל כאן האקשן, שממנו את זוכרת את כל פרטי החלום, מה קרה, מה את מתכננת לעשות ומה את מקווה שיקרה!! רצית להדליק את הפנס בחושך ואבל אוי! לא רק שאין לך פנס, אין לך הטלפון שבו נמצא הפנס! עכשו המצב נעשה עוד יותר גרוע מסתם הליכה בחושך ללא פנס!! את דווקא שומרת על קור רוח ומתכננת את מסלולך. את מחליטה להמשיך לצעוד לביתך בחושך, ללא פנס ( חצי עיוורת!) וללא טלפון להתקשר ממנו (חצי חרשת!), כדי לשים את הדברים הכבדים (שאותם לא שכחת לקחת) שבידייך - בבית. אחרי שתהיי קלילה יותר תחזרי באותו מסלול ללא פנס וללא טלפון, לבית חברתך לקחת את הטלפון , אם הוא בכלל שם. הדברים הללו שאת נושאת הביתה, הם המועקות שליוו אותך בקשר עם החברה- הריב איתה. הריב הסתיים בשלום – את אוהבת אותה, אבל משקעים כבדים מכבידים עלייך את חייבת תחילה, להיפטר מהם. הטלפון – הוא התקשורת שלך איתה - שתמשיך להתקיים על מי מנוחות, גם בטלפון. גם יכולת השמיעה או ההקשבה שלך. עלייך להיות קשובה לאחרים וגם לעצמך. כדי לקבל את הטלפון, את מוכנה לעשות את כל המסלול חזרה אל ביתה ואלייך הביתה! מסלול שאותו את עושה 3 פעמים באותו ערב. לא פשוט. אבל את אינך נחושה בדעתך. החלום אומר לך – דבר ראשון - שחררי מועקות ותשמחי עם החברים ועם מה שיש. עלייך להיות אחראית ולא לאבד דברים חשובים ולהיפטר מדברים שליליים. חפשי את מה שאבד לך ומצאי אותו אצל החברה/ות או מתחת לפנס! תכנני מסלולים קצרים ובטוחים. שימי לב, שחלק ב' הוא סוף החלום הוא גם הקשה יותר. י ש לך תחושה, שאחרי אירועים שמחים, יבואו ארועים קשים, מאתגרים, לא נעימים . מאידך, יש לך יכולת תכנון, ואומץ - איך לפתור את הבעיות! אשמח לתגובתך! החלום השני על הכדור בדרך.

Sapirush12321

New member
מקסים!

איזה פירוש יפייפה! תודה רבה לך! אמרת בסוף נכון מאוד- אני לא רגילה שקוראים לי דברים טובים, וכשקוראים אני מרגישה שזה לא מגיע לי ויודעת שהדברים השליליים ינהרו לעברי. שבת שלום!

אלישבע777

Well-known member
חלום ב'- תחרות זריקת כדור

חלק א- סצנת הפתיחה - אין מנצחים אף אחד מהחבורה אינו מצליח לזרוק את הכדור רחוק ולזכות בפרס! כבר יום ( לא צריך פנס, אבל פרס כן..) חלק ב' - רק את מצליחה! את מגלה אומץ ורוח קרבית להתחרות בכולם! את מתכננת יפה את טכניקת זריקת הכדור, אבל אינך בטוחה במה שאת מתכננת. למרות אי הביטחון ביצעת ו...הצלחת! הדרך להשגים קשה ואינה בטוחה ( גם באור יום), אבל את מתגברת על החששות ועל אי הביטחון אין פלא שכולם המומים ומפרגנים לך. לא מקנאים. החלום אומר לך- תכנון מוקדם של השגת מטרותייך, יביא לך הצלחה. גלי אומץ ותתגברי על אי הביטחון וההצלחה תגיע! חלק ג' - הצלחת גם בפעם השניה המאתגרת בחלק ג , את משיגה הישג עוד יותר מרשים מהקודם. את מצליחה לזרוק את הכדור, גם רחוק וגם גבוה! ואת יודעת שאת הצלחת. גם כאן היית קצת חסרת ביטחון, אבל הצליח לך. אין דבר יותר מצליח מההצלחה. הצלחה גוררת הצלחה, ועימה, חוסר הביטחון פוחת. הבחורה חושפת את שדיה ואת... מגיבה בצחוק. זה משפט או סצינה – שממש לא שייכת לעלילה. קשה לפרשה. יתכן ש - שָׁדֶיהָ הם שֵׁדֵיהָהַשֵּׁדִים שלה או אולי שלך... את צוחקת לשֵדִים הללו, אינך חוששת מהם. ההצלחה חושפת את השֵדִים והם כלל אינם מפחידים אותך. את נהנית לצחוק ללא פחד מהם! פרוש נוסף – שהחברה של החברה, רוצה להקניט אותך. שהרי חשיפת שדיים , (גם לפני בחורה), הוא מעשה שלא ייעשה, אבל את לוקחת את זה בהומור! אינך נעלבת ואינך כועסת. החלום אומר לך – השתמשי בהומור ובקלילות הטבועים בך, להחליק בעיות! לא להיות רצינית מדי וכבדה ( עם מועקות ועלבונות, הם דברים כבדים לנפש). טוב שלא עשית פיל מזבוב. צחוק יפה לבריאות! אשמח לתגובתך!

Sapirush12321

New member
גם הפירוש הזה יפייפה!

כנראה שהחלום השלם בא להגיד לי לאזור אומץ כי יש לי את כל מה שדרוש כדי להצליח גם עם חברה (בפירוש הקודם) וגם עם מה שאני באמת רוצה לעשות- לתפור. אני רק צריכה לכוון וההצלחה כבר שם.. כולם רוצים שאצליח ושאעשה תצעד (גם בחלום וגם לא בחלום .. אנשים לא מפסיקים להגיד לי להתחיל עם זה כבר..) ואולי הסצנה עם השדים זה כדי לקחת דברים בקלות כי אני מאוד חוששת ממה אנשים יחשבו ואם אני טובה מספיק .. בקיצור, חלום נחמד מאוד! תטדה על הפירוש :)

אלישבע777

Well-known member
תודה על שתי התגובות!!

תתכונני לקראת הגשמה של חלומך ותצליחי. את תהיי טובה מספיק כאשר תתחילי לפעול ותצברי ניסיון. הצלחות קטנות, מביאות הצלחות גדולות יותר. ולגבי מה שיחשבו אנשים - קודם כל תעבדי על המחשבות שלך. אם תאמיני בעצמך, גם אחרים יאמינו. החלום מראה שדווקא מפרגנים לך!

Sapirush12321

New member

מפרגנים לי, זה נכון. תודה רבה לך!!!!

למעלה