כוכבת קייל XY תגיע לתפוז
אנשים

כוכבת קייל XY תגיע לתפוז../images/Emo43.gifאנשים

אפריל מטסון, שחקנית וכוכבת הסדרה האמריקאית קייל XY תגיע להתארח בפורום ב-
ותשיב לכל שאלותיכם! הכנסו כבר עכשיו והתחילו לשאול: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1820&MessageId=125709922
ד"ר אפרת וקסלר, מומחית ברפואת ילדים, המסיימת בימים אלו קורס של הדרכת הנקה ומלווה הורים בצעדיהם הראשונים בכל הקשור לבריאות הילוד תתארח מחר בבוקר בפורום הורים לתינוקות ותשיב לשאלות בנושאי הזנה, חיסונים, המלצות משרד הבריאות ועוד http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=747&MessageId=125752322
מחר בשעה 18:30 יתארח יונתן יבין, עיתונאי וסופר ילדים ונוער יתארח בפורום ספרות לילדים ולנוער וישיב לשאלות בתחום: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=848&MessageId=125742195

שלומיתת

New member
מפציצה בשאלונים אני ../images/Emo3.gif

שם: מקום מגורים (לא חובה): גיל: תאריך לידה: כינוי: סגנון לבוש: צבע עיינים: צבע שיער: מקצוע אהוב: מקצוע שנוא: משקה אהוב: משקה שנוא: דברים שאנשים עושים ומעצבנים אותך: אוכל אהוב: אוכל שנוא: מספר מזל: המוטו שלי: מקום בילוי: מספר אחים: דעתי על הפורום: באיזה עוד פורומים אתה: תאר את עצמך: פתגם אהוב: איזה פרסומת את הכי אוהבת? את חושבת שאת מאושרת כרגע? את אוהבת מישהו/מישהי כרגע? בגדת פעם? האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? אם כן, אתם אוהבים אותו? והוא, אוהב אתכם? איך הכרתם? מה אתם הכי אוהבים בו? מה הדבר הכי גדול שעשיתם בשבילו? אתם רבים? האם התנשקתם או יותר עם מישהו רק משום משיכה אליו? האם אי פעם הייתם דלוקים על מישהו שיש לו בן זוג? האם אתם אוהבים איזה אקס שלכם עדיין? האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? תני 3 תכונות של 3 אנשים שאת מכירה שהיית רוצה שיהיו לך: מה הייתה האכזבה הכי גדולה שלך? מי הם 3 האנשים שמכירים אותך הכי טוב? מה הזכרון הראשון שעולה לך עכשיו? מה הדבר שהכי פוגע בך? איזו תכונה צריכה להיות לבן אדם כדי שלא תתקרבי אליו? מה הכי מושך אותך אצל אנשים: על איזה כישרון\\תכונה שלך לא היית מוותרת בחיים? מי הבנאדם האחרון שאמרת לו "אני אוהבת אותך"? התכוונת לזה? מתי שיקרת? מתי בפעם האחרונה בגדת באמון של מישהי/מישהו? למה? מתי בפעם האחרונה עשית משהו שהתחרטת עליו? למי אתם הכי מתגעגעים? איזה מקצוע לעתיד תרכשו? איפה תועילו בטובכם להתגורר? בכמה ילדים תחליטו לברך אותנו? באיזה גיל תחליטו להדק את הקשר ולהתחייב זה לזה? האם עדיף לגור כמה שיותר קרוב להורים או ההפך? חושבים שתגורו בארץ? התרדו ממנה..? איזה חינוך תחנכו את ילדיכם: דתי/חילוני/מסורתי? מסורתי? איך הקשר שלכם עם חברי הפורום? מה הכי חשוב לך בחיים? מה הרגש שהכי חסר לך? מהו הרגש שיש לך יותר מידי ממנו וזה מעצבן אותך? מהו הפרי האהוב עליך? מה לא תעשה לעולם? האם טסת פעם? כמה פעמים, עם מי ולאן? מה אתה הכי לא רוצה שיקרה בקרוב או לעולם לא..? שוקו\\תה\\קפה? את מי בא לך לחבק עכשיו? למי בא לך להרביץ עכשיו? ממה הכי נמאס לך בחיים? מה יותר חשוב-את האמת בבקשה- האופי או היופי? מהו המקום הכי יפה שהיית בו בחיים שלך? מה הדבר האחרון ששתית? הבנאדם הכי יפה שראית: איזה צילצול יש לך בפלאפון? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? ושומר מסך? איך הייתה הנשיקה הראשונה? עם מי? מתי פעם אחרונה התקלחת: מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה קם בבוקר?

שלומיתת

New member
אין לי כוח ללמוד ../images/Emo10.gif

שם: שלומית מקום מגורים (לא חובה): חיפה גיל: 18 בקרוב תאריך לידה: 27.1.91, י"ג שבט תשנ"א כינוי: שלומצ,שלוצ וכל מה שעולה בראש בערך
סגנון לבוש: רגיל, מה אני יודעת צבע עיינים: ירוק צבע שיער: שטני מקצוע אהוב: ספרות מקצוע שנוא: אזרחות, מתמטיקה משקה אהוב: קפה משקה שנוא: כל דבר שקשור באשכוליות. פיכ דברים שאנשים עושים ומעצבנים אותך: אואהההה, זו חתיכת רשימה אוכל אהוב: יש הרבה אוכל שנוא: חמין וכבד מספר מזל: אין המוטו שלי: תנו לי לישון!!1111111 מקום בילוי: מקומות נחמדים. מה אני יודעת מספר אחים: שלושה דעתי על הפורום: ישנוני קצת
באיזה עוד פורומים אתה: סינרגיה, קספר תאר את עצמך: אני בנאדם עייף פתגם אהוב: יש מלא, לא זוכרת כרגע איזה פרסומת את הכי אוהבת? את הזאתי עם הילד שמוכר סופגניות שהיתה לא מזמן אהבתי. היא גרמה לי לבכות חחחחחחחחח את חושבת שאת מאושרת כרגע? אמ..בשניות אלו לא, אבל בכללי כן את אוהבת מישהו/מישהי כרגע? לא בגדת פעם? לא האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? לא מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? :X מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? אין כזו אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? לא אם כן, אתם אוהבים אותו? והוא, אוהב אתכם? איך הכרתם? מה אתם הכי אוהבים בו? מה הדבר הכי גדול שעשיתם בשבילו? אתם רבים? האם התנשקתם או יותר עם מישהו רק משום משיכה אליו? האם אי פעם הייתם דלוקים על מישהו שיש לו בן זוג? כן האם אתם אוהבים איזה אקס שלכם עדיין? האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? תני 3 תכונות של 3 אנשים שאת מכירה שהיית רוצה שיהיו לך: סלחנות, אמביציה, לא לקחת ללב מה הייתה האכזבה הכי גדולה שלך? לא יודעת מי הם 3 האנשים שמכירים אותך הכי טוב? בת-אל, אחותי, ויש עוד כמה אנשים אבל שפחות מכירים מה הזכרון הראשון שעולה לך עכשיו? אני, שמנמנה וקטנה נוטלת ידיים בגן :] מה הדבר שהכי פוגע בך? שאני אומרת משהו שאמור להצחיק ולא צוחקים. קשה לי לצאת ממצבים כאלה חח
איזו תכונה צריכה להיות לבן אדם כדי שלא תתקרבי אליו? טיפשות יתר יכולה לחרפן אותי מה הכי מושך אותך אצל אנשים: מגניבות
על איזה כישרון\\תכונה שלך לא היית מוותרת בחיים? הנטיה שלי להשתגע פתאום ולהתחיל לעשות הרבה שטויות.. אני אוהבת את זה חח מי הבנאדם האחרון שאמרת לו "אני אוהבת אותך"? לא בדיוק במילים האלה.. בוריאציה כזו או אחרת- אחותי התכוונת לזה? בטח מתי שיקרת? לא זוכרת מתי בפעם האחרונה בגדת באמון של מישהי/מישהו? לא זכור לי למה? מתי בפעם האחרונה עשית משהו שהתחרטת עליו? עכשיו למי אתם הכי מתגעגעים? לכמה אנשים שיוצא לי לראות פעם ב200 שנה איזה מקצוע לעתיד תרכשו? לא יודעת
איפה תואילו בטובכם להתגורר? מרכז כנראה בכמה ילדים תחליטו לברך אותנו? חחחחחחחחח לא יודעת אבל אני בונה על די הרבה באיזה גיל תחליטו להדק את הקשר ולהתחייב זה לזה? מאיפה לי לדעת?! האם עדיף לגור כמה שיותר קרוב להורים או ההפך? לא קרוב ולא רחוק מדי חושבים שתגורו בארץ? התרדו ממנה..? רק בישראל!
איזה חינוך תחנכו את ילדיכם: דתי/חילוני/מסורתי? מסורתי? דתי בעז"ה איך הקשר שלכם עם חברי הפורום? טוב מה הכי חשוב לך בחיים? אושר וערכים מה הרגש שהכי חסר לך? אהבה מהו הרגש שיש לך יותר מידי ממנו וזה מעצבן אותך? עצבנות יתר מהו הפרי האהוב עליך? תפוז! מה לא תעשה לעולם? אדבר או אתקשר עם הזאתי הקרציה שאני מתעבת האם טסת פעם? כמה פעמים, עם מי ולאן? עוד לא
מה אתה הכי לא רוצה שיקרה בקרוב או לעולם לא..? שאני אשמין מלא מלא חח שוקו\\תה\\קפה? קפה את מי בא לך לחבק עכשיו? אותו
חבודי למי בא לך להרביץ עכשיו? מפתיע, אבל לאף אחד! ממה הכי נמאס לך בחיים? מללמוד דברים שלא מעניינים אותי בשיט מה יותר חשוב-את האמת בבקשה- האופי או היופי? באמת ששילוב ביניהם, אבל עדיף אופי טוב עם בנאדם אסתטי- ז"א שאופי יותר חשוב מהו המקום הכי יפה שהיית בו בחיים שלך? הרי אילת מה הדבר האחרון ששתית? קפה הבנאדם הכי יפה שראית: היו כמה איזה צילצול יש לך בפלאפון? עד שזה יעבור של היהודים הקול הכי יפה ששמעת? גייפ איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? ים ושומר מסך? לא זוכרת איך הייתה הנשיקה הראשונה? עם מי? מתי פעם אחרונה התקלחת: אתמול בלילה מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה קם בבוקר? שאין לי כוח לזוז קיבינימטטטטט ואיך אני מרימה את עצמי לבצפר הודגש באמצעות מדגישומטיק

galitixd

New member
מדגישומטיק

מז"א מדגישומטיק? זה כאילו מדגיש בצורה אוטומטית? איך עושים את זה?

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifחחח למה לסבך ת'חיים?

פשוט כותבים |הדגש | (בלי רווח) לפני מה שרוצים להדגיש וסדג ש| (בלי רווח) בסוף מה שרוצים להדגיש.. מה עוזר מדגישומטיק?

שהוא מדגיש את כל השורות אוטומטית?

ואז אפשר להוסיף תשובות שהן לא מוגדשות.

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifלא הבנתי איך הוא עובד..

אני כותבת שם את מה שאני רוצה מודגש ואז כשאני חוזרת ל"הוספת תגובה" רגילה וכותבת דברים בכתב רגיל..? זה נשמע מסובך יותר..

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifזה מה שאני עושה...:-8

לא ידעתי בכלל המדגיש הזה.. ולא הבנתי איך להשתמש בו.. אני אוהבת דברים פשוטים חחח

שלומיתת

New member
זה מאוד פשוט!

את מעתיקה את כל השאלון, מדביקה אותו שם. לוחצת על עשה מודגש ->העתק ללוח-> מדביקה בחזרה בפורום! זה כל הסיפור! את גם יכולה להוסיף אייקון שיהיה בכל שורה אם את רוצה- את פשוט כותבת את קיצור המקשים שלו בשורה של "אייקון" ולוחצת על שים אייקון.

galitixd

New member
אני חייבת להגיד שזה גאוני הדבר הזה!

אגב.. חייב לשים בסוף את הקרדיט? הוא מעצבן אותי

שלומיתת

New member
חחחחחחח לא נראה לי שמישהו יכניס אותך לכלא על

+זה אבל זה לא מפריע לי חח

galitixd

New member
חחחחחחחחחחחחח!!!!!!

עשית לי רגשי אשמה
סתם חח.. אני אשים, לא כזה מפריע לי האמת סתם שאלתיP:

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifאני אנסה את זה מתישהו../images/Emo13.gif

צריך להיכנס להוספת תגובה רגילה..או שאפשר מהירה..?

galitixd

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

שם: גלית מקום מגורים (לא חובה): ב"ש גיל: 15 תאריך לידה: 12.2.93 כינוי: גלייה סגנון לבוש: אין ספציפי צבע עיינים: חום צבע שיער: חצי חום חצי חום חלש ג'ינג'י כזה מקצוע אהוב: אין אהוב ממש מקצוע שנוא: הרוב.. אזרחות במיוחד משקה אהוב: קולה משקה שנוא: מיץ עבגניות דברים שאנשים עושים ומעצבנים אותך: פוזות, והאשמות לא פייריות אוכל אהוב: דברים מתוקים
אוכל שנוא: דברים חריפים מספר מזל: 2 המוטו שלי: חיה ותן לחיות
מקום בילוי: מועדונים, מסעדות וכו' מספר אחים:3 דעתי על הפורום: נטושO: ומלא בשאלונים! :] באיזה עוד פורומים אתה: זה, וברישמי של סינרגיה תאר את עצמך: פתגם אהוב: חשבת שאהבתי? אהבתי שחשבת [איזה דרמטי זה חח] איזה פרסומת את הכי אוהבת? אלו שסינרגיה נמצאים בהן :] את חושבת שאת מאושרת כרגע? לא.. משעמם לי, ואני רעבה ואימא לא בבית את אוהבת מישהו/מישהי כרגע? נאפ בגדת פעם? האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? אמ.. וואו לא נראלי מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? לא נראלי שיש אחת כזו אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? נאפ אם כן, אתם אוהבים אותו? והוא, אוהב אתכם? איך הכרתם? מה אתם הכי אוהבים בו? מה הדבר הכי גדול שעשיתם בשבילו? אתם רבים? האם התנשקתם או יותר עם מישהו רק משום משיכה אליו? כן האם אי פעם הייתם דלוקים על מישהו שיש לו בן זוג? יכולהיות לא זוכרת האם אתם אוהבים איזה אקס שלכם עדיין? אוהבת לא.. האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? לא ניסיתי יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? לא תני 3 תכונות של 3 אנשים שאת מכירה שהיית רוצה שיהיו לך: חוסר עצלנות וזהו. מה הייתה האכזבה הכי גדולה שלך? שגילו סוד שלי מי הם 3 האנשים שמכירים אותך הכי טוב? אחי ועוד כמה מה הזכרון הראשון שעולה לך עכשיו? מהכלבה הקודמת שלי מה הדבר שהכי פוגע בך? צביעות איזו תכונה צריכה להיות לבן אדם כדי שלא תתקרבי אליו? פוזאיסט ואנוכי מה הכי מושך אותך אצל אנשים: חיוך, התנהגות יופי על איזה כישרון\\תכונה שלך לא היית מוותרת בחיים? לא אנוכית מי הבנאדם האחרון שאמרת לו "אני אוהבת אותך"? הכלב שלי
אמ... לא יודעת חח התכוונת לזה? כן למה לשקרO: מתי שיקרת? מתי לא? סתם לא זוכרת מתי בפעם האחרונה בגדת באמון של מישהי/מישהו? למה? מתי בפעם האחרונה עשית משהו שהתחרטת עליו? אמ... לא זוכרת למי אתם הכי מתגעגעים? חברה בקנדה איזה מקצוע לעתיד תרכשו? רוקחות בע"ה! איפה תועילו בטובכם להתגורר? פח זבל? בכמה ילדים תחליטו לברך אותנו? כמה שנצטרך :) באיזה גיל תחליטו להדק את הקשר ולהתחייב זה לזה? 22+ האם עדיף לגור כמה שיותר קרוב להורים או ההפך? לאאאא כמה שיותר רחוק!!!!! שיתרחקו מהילדים שליXD חושבים שתגורו בארץ? התרדו ממנה..? אני לא זזה מכאן, ולא מעניין אותי שום חמאס.
איזה חינוך תחנכו את ילדיכם: דתי/חילוני/מסורתי? מסורתי? אינלי מושג.. איך הקשר שלכם עם חברי הפורום? מעולה:] מה הכי חשוב לך בחיים? אח שלי, והכלב שלי מה הרגש שהכי חסר לך? מהו הרגש שיש לך יותר מידי ממנו וזה מעצבן אותך? אכפתיות מהו הפרי האהוב עליך? בננה מה לא תעשה לעולם? ארצח מישו האם טסת פעם? כמה פעמים, עם מי ולאן? לא מה אתה הכי לא רוצה שיקרה בקרוב או לעולם לא..? שוקו\\תה\\קפה? שוקו את מי בא לך לחבק עכשיו? חברים שלא ראיתי פול זמן!!! למי בא לך להרביץ עכשיו? חמאס. ממה הכי נמאס לך בחיים? החורבן על היהודים, שלא עוזבים אותם בשקט.. מה יותר חשוב-את האמת בבקשה- האופי או היופי? יופי ואז אופי מהו המקום הכי יפה שהיית בו בחיים שלך? מה הדבר האחרון ששתית? שוקו הבנאדם הכי יפה שראית: יש כמה איזה צילצול יש לך בפלאפון? לא משו מיוחד הקול הכי יפה ששמעת? הופמן, ונינט איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? משו של וינדואס חח ושומר מסך? אינלי מושג האמת איך הייתה הנשיקה הראשונה? נחמדה עם מי? ילד, עם מי עוד? מתי פעם אחרונה התקלחת: אתמול בערב מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה קם בבוקר? אם הייתה אזעקה

יאללה, משעמם.

שם: אור. מקום מגורים (לא חובה): נתניה. גיל: 17 ושנתיים. תאריך לידה: 9.7 כינוי: אור המוקשים? סגנון לבוש: מגניב למדיי. צבע עיינים: חום כהה. צבע שיער: same shit. מקצוע אהוב: שינה. מקצוע שנוא: בוקר. משקה אהוב: קוקה קולה. משקה שנוא: אשכוליות. דברים שאנשים עושים ומעצבנים אותך: או-הו! יש הרבה. אני שונאת שאנשים משנים את הדעות שלהם בהתאם לאנשים שהם נמצאים בסביבתם, אני שונאת צביעות, אני שונאת אנשים שמנצלים את הכוח שלהם/ מעמד שלהם לרעה... אוכל אהוב: ג'אנק פוד בעיקר. אוכל שנוא: שאני אתחיל? מספר מזל: 2, זה תמיד ביחד.
המוטו שלי: המטרה מקדשת את האמצעים. מקום בילוי: בארבי. מספר אחים: 1. דעתי על הפורום: אחלה בחלה. באיזה עוד פורומים אתה: מתגייסים וסדירים. תאר את עצמך: אני לא אוהבת לעשות את זה. פתגם אהוב: דברים טובים באים באריזות קטנות.
איזה פרסומת את הכי אוהבת? הפרסומות של האגיס, אבל יש עוד מלא פרסומות חמודות... לפלאפון יש אחלה פרסומות.. את חושבת שאת מאושרת כרגע? אני לא לא-מאושרת. את אוהבת מישהו/מישהי כרגע? אפשר להגיד. בגדת פעם? חס וחלילה, בחיים לא היה ולא יהיה. האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? לא ברור. מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? להבין שהכל היה סתם. אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? לא. אם כן, אתם אוהבים אותו? אם היה, אז סביר להניח שהייתי אוהבת. והוא, אוהב אתכם? כנראה. איך הכרתם? טוב, חלאס. האם אי פעם הייתם דלוקים על מישהו שיש לו בן זוג? כן. האם אתם אוהבים איזה אקס שלכם עדיין? לא. יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? לא. האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? אולי, למרות שלא נראה לי, מה שהיה היה. מי הם 3 האנשים שמכירים אותך הכי טוב? לולי, פיצ ורייצ'. מה הדבר שהכי פוגע בך? שאנשים מוכיחים לי שאי אפשר לסמוך עליהם. איזו תכונה צריכה להיות לבן אדם כדי שלא תתקרבי אליו? הוא צריך להיות כמו פאבל בערך. מה הכי מושך אותך אצל אנשים: תמימות, חיוך. על איזה כישרון\\תכונה שלך לא היית מוותרת בחיים? איזה כישרון? אני סתם בלאי.. איזה מקצוע לעתיד תרכשו? מנהלת... שקר כלשהו. איפה תועילו בטובכם להתגורר? עוד לא ידוע. בכמה ילדים תחליטו לברך אותנו? 3? באיזה גיל תחליטו להדק את הקשר ולהתחייב זה לזה? 26-7? האם עדיף לגור כמה שיותר קרוב להורים או ההפך? לא קרוב מידי אבל גם לא רחוק. חושבים שתגורו בארץ? התרדו ממנה..? נשארת בארץ. איזה חינוך תחנכו את ילדיכם: דתי/חילוני/מסורתי? מסורתי? חילוני, עם קצת מסורת. איך הקשר שלכם עם חברי הפורום? סבבה. מה הכי חשוב לך בחיים? בריאות. מה הרגש שהכי חסר לך? אהבה. מהו הפרי האהוב עליך? תות. האם טסת פעם? כמה פעמים, עם מי ולאן? כן, בלי לחפור. שוקו\\תה\\קפה? שוקו! למי בא לך להרביץ עכשיו? לפאבל, לא שהוא עשה משהו עכשיו, אבל אני תמיד אשמח להרביץ לו. ממה הכי נמאס לך בחיים? מהצבא! עד מתי? מה יותר חשוב-את האמת בבקשה- האופי או היופי? האופי יותר חשוב, היופי מוסיף. מה הדבר האחרון ששתית? מיץ תפוזים. איזה צילצול יש לך בפלאפון? לשיחה - In loving memory של אלטר בריג', ולהודעה Blue. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? משהו של הויסטה. ושומר מסך? שכתוב אור כהן וזה זז...חח מתי פעם אחרונה התקלחת: אתמול. מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה קם בבוקר? עד מתי? הודגש באמצעות מדגישומטיק

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gif

שם:זהר מקום מגורים (לא חובה):ר"ג גיל:16.4 תאריך לידה:25.9.92 כינוי:זוריק,זהרקה,זהרי,זורי,חדודיק,זוזו,זוהרוש רק תבחרו חח סגנון לבוש: צבע עיינים:חומות כהות צבע שיער:שחור למרות שבזמן האחרון הוא נראה לי חום כהה חח מקצוע אהוב:פסיכולוגיה,סוציולוגיה צרפתית וכן..אזרחות..אני מודה חחחחחחחחח מקצוע שנוא:מתמטיקה..אבל מאז שירדתי ל3 הוא כבר לא כ"כ שנוא...אז היסטוריה חח משקה אהוב:מים? משקה שנוא:מיץ עגבניות,מיץ רימונים חח דברים שאנשים עושים ומעצבנים אותך:משקרים,משתחצנים,צבועים. אוכל אהוב:כל דבר כמעט שהוא טבעול,סושי,נודלס,פיצה.מלאמלא אוכל שנוא:בשר בעיקרון..למרות שאני אוכלת כמה סוגי בשר..אבל הכי מגעיל בעולם זה כבד מספר מזל:לא יודעת חח 5? המוטו שלי:הכל לטובה ורע זו אשלייה:) מקום בילוי:הופעות,סתי קפה,מסעדות או סתם לשבת עם חברות מספר אחים:2 דעתי על הפורום:שומם.. באיזה עוד פורומים אתה:סינרגיה ומידי פעם ככה בקייל xy ונועם פינחסוב..לא כי אני עדיין שומעת את נועם ולא כי אני עדיין רואה את קייל xy פשוט קשה לי להפרד מפורומים חח כמו פה. תאר את עצמך:ביישנית בעיקר פתגם אהוב:תן חיוך הכל טובה:) איזה פרסומת את הכי אוהבת?ואי יש מלא פרסומות מזה יפות. את חושבת שאת מאושרת כרגע?כרגע? לא כ"כ,כאילו כן..אבל עדיין חסרים לי פה כמה אנשים כדי שאני אהיה מאושרת. את אוהבת מישהו/מישהי כרגע?לא בגדת פעם?לא האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה?לא מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם?שגילתי שהוא לא מרגיש אותו דבר ושהוא צבוע. מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם?מרחק(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו?לא אם כן, אתם אוהבים אותו? והוא, אוהב אתכם? איך הכרתם? מה אתם הכי אוהבים בו? מה הדבר הכי גדול שעשיתם בשבילו? אתם רבים? האם התנשקתם או יותר עם מישהו רק משום משיכה אליו? האם אי פעם הייתם דלוקים על מישהו שיש לו בן זוג?כן האם אתם אוהבים איזה אקס שלכם עדיין? האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? תני 3 תכונות של 3 אנשים שאת מכירה שהיית רוצה שיהיו לך:ביטחון עצמי,הומור,לדעת לשיר חח מה הייתה האכזבה הכי גדולה שלך?היו הרבה..וזה תמיד מאנשים שכ"כ חשובים.. מי הם 3 האנשים שמכירים אותך הכי טוב?בת דודה שלי,חברה שלי וזהו? מה הזכרון הראשון שעולה לך עכשיו?נמנמ מה הדבר שהכי פוגע בך?שמשקרים לי ושאנשים שאני אוהבת צבועים. איזו תכונה צריכה להיות לבן אדם כדי שלא תתקרבי אליו?שחצנות. מה הכי מושך אותך אצל אנשים:טוב לב,הומור,חיוך,ביישנות וצניעות. על איזה כישרון\\תכונה שלך לא היית מוותרת בחיים?אממ מי הבנאדם האחרון שאמרת לו "אני אוהבת אותך"?ליאוריקה התכוונת לזה?כן מתי שיקרת? מתי בפעם האחרונה בגדת באמון של מישהי/מישהו? למה? מתי בפעם האחרונה עשית משהו שהתחרטת עליו?לפני כמה שבועות למי אתם הכי מתגעגעים?לאח שלי,לבת דודה שלי. איזה מקצוע לעתיד תרכשו?פסיכולוגית? איפה תועילו בטובכם להתגורר?ר"ג בכמה ילדים תחליטו לברך אותנו?4? באיזה גיל תחליטו להדק את הקשר ולהתחייב זה לזה?נמנמ 26,27,28 אני יודעת.. האם עדיף לגור כמה שיותר קרוב להורים או ההפך? חושבים שתגורו בארץ? התרדו ממנה..?אני אגור בארץ איזה חינוך תחנכו את ילדיכם: דתי/חילוני/מסורתי? מסורתי?מסורתי איך הקשר שלכם עם חברי הפורום?טוב תודה. מה הכי חשוב לך בחיים?בריאות מה הרגש שהכי חסר לך?הייתי אומרת אהבה..אבל יש לימספיק אהבה בלי שום קשר לקשר רומנטי מהו הרגש שיש לך יותר מידי ממנו וזה מעצבן אותך?געגועים? מהו הפרי האהוב עליך?תפוח? מה לא תעשה לעולם?אוכל אוכל לא כשר.. האם טסת פעם? כמה פעמים, עם מי ולאן?לא מה אתה הכי לא רוצה שיקרה בקרוב או לעולם לא..? שוקו\\תה\\קפה?שוקו!!!! אני מכורה:( את מי בא לך לחבק עכשיו?את אח שלי
למי בא לך להרביץ עכשיו?לאח שלי
ממה הכי נמאס לך בחיים?מאח שלי חחחחחחחחחח לא סתם בחיים לא..מהלימודים נראה לי מה יותר חשוב-את האמת בבקשה- האופי או היופי?האופי.הבן אדם יכול להיות הכי יפה בעולם אבל הכי מגעיל בעולם.. מהו המקום הכי יפה שהיית בו בחיים שלך? מה הדבר האחרון ששתית?שוקוווווווו הבנאדם הכי יפה שראית:נמנמ איזה צילצול יש לך בפלאפון?יום יפה כמובן
הקול הכי יפה ששמעת?ואי אמ קשה איזה רקע יש לך בשולחן עבודה?סתם משהו נטרלי שאח שלי שם ושומר מסך?אין איך הייתה הנשיקה הראשונה? עם מי? מתי פעם אחרונה התקלחת:אתמול מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה קם בבוקר?אני עייפה.

למעלה