כולם חולים אצלנו

ronnieyuval

New member
כולם חולים אצלנו ../images/Emo122.gif

יובל קמה הבוקר סחוטה לחלוטין, ישר הקיאה עליי למרות שאחרי הלילה לא היה לה מה... אני אתמול הייתי אותו דבר כמוה, כולל הקאות ופעם אחת אפילו היה לי כזה כאב בטן שהרגיש ב-ד-י-ו-ק כמו ציר חזק, חשבתי שאני מתעלפת. כל הבוקר היא היתה סמרטוט, וגם גבי כמוה
מסכנים... גבי הלך לישון קצת ובדיוק אז יובל החליטה שהיא נתקפת מרץ. לא משנה שאת כל התה ששתתה כולל מוטרין שקיבלה שלוש שניות קודם היא הקיאה... כנראה שהמוטרין עובד גם וירטואלית. ידוע לכם על איזה וירוס הקאות שמסתובב?

ronnieyuval

New member
עכשיו היא שוב נרדמה עליי...

אני עולה איתה לנוח. תרגישו טוב כולם!

Gefen

New member
במלבורן יש איזה וירוס..

מה את אומרת .. זה זה?
רפואה שלמה שתהיה לכולכם!
גפן

ובקופנהאגן...

יש וירוס שנקרא rs ואלון היה חולה מעל שבוע. חום מעל 40 שיעול מאוד חזק בקיצור איכס. תרגישו טוב ותשמרו על עצמכם

ronnieyuval

New member
אוי אוי אוי... נשמע לא נעים! ../images/Emo10.gif

תודה, ותרגישו טוב גם אתם!

לגבי הוירוסים

נראה לי שוירוסים לא חיים כ"כ טוב בטמפרטורות שיש כאן בחורף אבל כשהטמפ. עולו מעט כמו עכשיו כולם פתאום תופסים איזושהי מחלה

סנדייז

New member
רוני גם בלי וירוס חולים כאן

מנוזלים רצח,משתעלים חזק,חום עולה ויורד(ולעצבן עולה דוקא בלילה). (הרבה דבש ובצל רץ אצלי בבית בתקופה הזו) וישנים מעט שילדינו ירגישו טוב
שנאמר"רק בריאות" דרורה

נשמע בול כמו מה שהיה אצלינו ../images/Emo24.gif

לפני שבוע. אמיר היה עם חום, הקאות ושילשולים, ואחרי שהכל עבר הופיעה פריחה
על הגב ועל הבטן (לכבוד ט"ו בשבט ? ). הוא כנראה נדבק ממני. אז אולי זה אותו וירוס? מקוה שאתם כבר מרגישים יותר טוב!

../images/Emo101.gifרוני והחולים - מה שלומנו?

איך יובל מרגישה? וגבי? ואת? זה היה איזה וירוס חולף או שעדיין צולע?

ronnieyuval

New member
כנראה שחלף... ../images/Emo4.gif

אתמול הזעיקו אותי מהגן של יובל שהחום שוב עלה לה (אחרי שכל הבוקר היא היתה שדה!
) והיה די גבוה (102.8). הלכנו לרופא שלא ראה כלום חוץ מגרון קצת אדום, ולקח משטח שכמובן יצא שלילי ולכן זה לא STREP. היום נשארנו בבית ויובל שוב מתרוצצת לה במלוא המרץ, קצת משתעממת בבית ומשגעת אותי. כמובן שיש לי המון עבודה שנאלצתי לנטוש אתמול באמצע היום, אבל אין כמו הילדה האהובה שלי!
והעיקר שהיא מרגישה יותר טוב! תודה על ההתעניינות ושכולם ירגישו טוב היום!

למעלה