כולם לקרוא מאוד חשוב!!!!!

ovrelord

New member
כולם לקרוא מאוד חשוב!!!!!

לפי מה שאתה אומר יש אתרים לכת השטן באמת יש? קשה לי לאמין שמישהוא יפתח כזה אתר הייתה לי סיבה לחשוב שאתם משוגעים ואתם אלה שטיפה לצד כת השטן תחשוב אתה נחנס לפרום אני רואה אנשים מדברים על דברים מוזרים על איזה שהיא מפה רואים רוחות מדברים אם רוחות רואים הילה זה מוזר אתה לא חושב ברגע שראיתי להזמין רוחות חשבתי שזה טיפה הולך לכת השטן גם קשה לי לאמין שאתם רואים את הדברים האלה רוחות ועוד זה נכון? אני ראיתי מושגעים שמדברים כמוכם ולוקחים סמים אז כך חשבתי למרות מה שכתוב מגיה לבנה אני רואה שכתוב לבנה ומה זה אומר אזס יש מגיה שחורה? שזה כת השטן אני חייב לכתוב לכם את זה אבל ההתנהגות שלכם מסמלת על כת השטן אפילו אמרו לא לכתוב לכם כי אתם תשלחו לי דברים קללות רוחות ומזל רע אני חייב להגיד עדיין אתם באמת מתנהגים בצורה מוזרה למה לא כל איש אוה מה שאתם רואים מה נולדתם מיוחדים לא נרא לי עדיין צריך להיות לזה הסבר.

morning star

New member
אם קצת תפתח לדעות אחרות

אוברלורד, נראה לי שאתה קצת מבולבל. הרי ההיסטוריה מלאה בתאורים של אנשים שראו הילות, רוחות וכדומה (ביפן ובסין יש אף מקצוע של קורא הילות, מקצוע מכובד ואף רווחי) כך שאתה מזלזל בדעתם של הרבה אנשים בעולם. אני מקווה, שאף אחד מהפורום לא ``יקלל`` או ``יכשף`` אותך מאחר וזהו אתר של מאגיה לבנה. כן, קיימת מאגיה שחורה, וקיימים הרבה אתרים של כת השטן באינטרנט, אתרים מעוותים של יוצרים מעוותים (ושל ילדים ובני נוער שחושבים את עצמם ``קולים``) שרוחשים שנאה לכל העולם ובעיקר לעצמם. מאגיה לבנה בעיקרה עוסקת בהתעלות רוחנית (ולעיתים רחוקות בהתערבות מאגית מינימלית לשם ריפוי והגנה בעיקר). נכון, אני יודע שיש מסוממים שיטענו דברים דומים, אך הם תחת השפעת חומרים כימיים מעוותי מציאות, ואנו לא. למשל גישתו של דויד הינה גישתה של הקבלה לעולם של מעלה ושל מטה, תורה שעברה מזה דורות רבים במשפחות מקובלים ופילוסופים יהודים ואף לא יהודים, אם כי אתה וחבריך מתייחסים אליו כאל מסומם המברבר שטויות. מסומם הוא לא (אולי תקרא קצת מדברי הרב שרגא ברג, תוכל למצוא את ספריו בחנויות ובמוסד לחקר הקבלה) וגם שטויות הוא לא מברבר (אף אם איני שותף לחלק מאמונותיו). לפני שאתה דן אחרים, תלמד קצת על מה שהם מדברים (גם חברי סנהדרין גדולה חויבו בלמידת כישוף לשם שיוכלו להבדיל בין סתם להטוטנים ובין מזיקים אמיתיים וכך יכלו לדון אדם באמת ובתמים). מה יתן ותגדיל אופקיך

למעלה