כיוונים

barbee3

New member
כיוונים

היי אושרה, לפני קצת פחות משנה שאלתי אותך על כיוונים בדירה. התלבטתי אם לקחת את החדר עם הראש לצד הצפון או לצד הדרום ואמרת וגם הפנת אותי לכתבה שלך שהצפון השנה הוא פחות טוב ושדווקא הדרום הוא הטוב. רציתי לדעת האם גם בשנה הקרובה כך יהיה? תודה

כיווני שינה

היי ברבי, בחירת מיקום המיטה הנו נושא מאוד רגיש בפנג שואי, בחירת המיקום נבחר עפי' מספר פרמטרים ורבדים. בשאלתך את מתייחסת לכוכבים השנתיים - אלו מהווים פרמטר פחות משמעותי בעת בחירת מיקום המיטה, אך באין פרטים כלל יהיה זה פרמטר מדויק יחידי שניתן להסתמך עליו, אך חשוב יותר לדעת מהו הצירוף האנרגטי הקבוע המאפיין את איזור וכיוון מיקום המיטה שנבחר. איני ממליצה להסתמך על כוכבים שנתיים לבחירת מיקום המיטה. לגבי עדכון הכוכבים השנתיים - אלו מתעדכנים אחת לשנה עם התחלפות השנה הסינית - בפברואר 2010. בברכה, אושרה הד סיני

barbee3

New member
כיווני שינה

אני ישנה (מתחילת השנה) בצד הדרומי של החדר והרבה דברים לא מסתדרים. אני תקועה במציאת עבודה, בזוגיות ובמצב רוח בכלל! חשבתי שאולי כדאי לי לעבור לצד הצפוני בייחוד אחרי שהמלצת וכיוונת אותי לכתבה שלך לגבי הצפון השנה שהוא טוב בפעם שעברה. אשמח דרך אגב אם תכווני אותי לכתבה זו שוב - אם היא עדיין רלוונטית.... תודה :0)

שינה

התחייסותך לכוכבים שנתיים בלבד הינה התייסות מאוד מצומצמת. אין התחיסות לאנרגיה הקבועה של החדר! וזהו נתון חשוב מאוד! תקיעות במציאת עבודה, זוגיות, מצב רוח - יכולים לנבוע מסיבות מרובות. פנג שואי אכן יכול לעזור לקדם, להאיץ תחומים, אך לא נפתור את כל בעיותינו גם אם נישן במיקום החיובי והמבורך ביותר אם לא נעבור גם תהליך פנימי - בדיקת החסמים והתקיעויות, ועבודה על כך. שינוי מיקום המיטה מבלי לדעת היכן את ממקמת אותה יכולה להיות לטובה או לרעה (סוג של טוטו..), המלצתי - לבחור בפעולות מתוך מודעות, לבחור בדרך פעולה מתוכננת ומעמיקה יותר. בהצלחה, אושרה

למעלה