כיצד הנושא שלכם יכול לתרום ?

ozneyhaman

New member
כיצד הנושא שלכם יכול לתרום ?

הבנתי שהנושא דמיון מודרך ו NLP מחולק לתתי תחומים ולטכניקות שונות ורבות בכל תת תחום. רציתי לדעת איזה תחום קשור לשאלות שלי הבאות: כיצד בעזרת דמיון מודרך ו NLP אוכל לזהות פתרונות למלכודות משפטיות שיתרחשו בחיי בעתיד ? האם בעזרת דמיון מודרך ו NLP אפשר לזהות במדוייק את המהלכים המדויקים של מלכודות שונות (פסיכולוגיות ובעיקר מלכודות משפטיות) שאחרים זוממים (זוממים בזדון או שלא בזדון) להטמין לי אפילו מבלי שאפגוש אותם ומבלי לראות את אותם אנשים אלה ? אם כן, אשמח לקבל מס' מילים כיצד דמיון מודרך ו NLP יכולים לתת כלים לצרכים הספציפיים האלה או לפחות לקרוא על דמיון מודרך ו NLP מהכיוונים האלה אז אודה על הדרכה לחומר קריאה על תחום מדמיון מודרך ו NLP שמתאימים לכיוונים הללו.

קשור ל NLP

למשל בזיהוי דפוסים ותבניות של שפה.. כגון הנחות מראש, דו משמעיות, לשון השלילה ועוד... למעשה זה מגיע הרבה יותר רחוק מדפוסי שפה.. עד לכדי הבנה חדשה של דברים שמתרחשים ברמה הנוירולוגית

ozneyhaman

New member
תוכל לפרט כיצד נוצר הקשר?

למדתי נוירולוגיה (תורת העצבים) זה בסדר אתה יכול לפרט כיצד זה קשור?

למשל

אני מתאר לי שתורת העצבים זה תחום שמתחקה אחר הסיבה מדוע ולמה.. כמו למשל למה נוירונים מתחברים\מתנתקים במוח? או משהו כזה בעוד שבנל"פ חקרו ומצאו עקרונות שתורמים להבין -איך- לעשות את החיבורים האלה או איך לנתק אותם

למעלה